Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.034
Cevap
1.168
Favori
3.403.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aliyo evet xiaomileride

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadMen

Bugun teknosaya ugradim.Elimdeki redmi note 7 yi 900 tl ye saydilar.Ustune 500 tl koyuyoruz dediler.O ustune koyulan ek ucret 700 olmus diye soyledim.iphone 12 lerde 700 koyuyoruz iphone 11 lerde 500tl koyuyoruz dedi calisan.Yukarida arkadas 700 yazmis ona istinaden sordum.Bilginiz olsun.

sizin dediğiniz gibi ben de az önce telefon açtım ve bana da iphone 11'lerde ek 500 12'lerde ek 700 dediler. şimdi teknosa sitesine bakayım dedim, orda da ek 700 diyor. bu nasıl iştir anlamadım

https://www.teknosa.com/iphone-eskiyi-getir-yeniyi-al

• calculus07 kullanıcısına yanıt

12W iPad aleti ile şarj ediyorum ve ek olarak 61W(öyle hatırlıyorum) MacBook adaptörüm ile de şarj ediyorum, sıkıntı yok hocam. İş yerinde de arkadaşlar aynı şekilde telefonlarını şarj ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny lenn

örneğin benim 5s cihazım var, bunu diyelim ki teknosa 300'e sayıyor ve ek ödeme de 700 lira verip mağazasındaki iphone 11'in fiyatı 7600 lira ise alacağımız telefon 6600 liraya mı gelmiş oluyor? konu hakkında detaylı bilginiz varsa paylaşabilir misiniz?

Alıntıları Göster

bende de 5s var, böyle ise avantajlı gibi sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

12W iPad aleti ile şarj ediyorum ve ek olarak 61W(öyle hatırlıyorum) MacBook adaptörüm ile de şarj ediyorum, sıkıntı yok hocam. İş yerinde de arkadaşlar aynı şekilde telefonlarını şarj ediyor.

Modeli ne hocam sizin iphonun

• cesarepavese C kullanıcısına yanıt

avantajlı gözükse de teknosa mağazasını aradığımda iphone 11'lerde ek 500 tl ve telefonun durumuna göre fiyat verdiklerini söylediler. halbuki demin kampanyalarını siteden kontrol ettiğimde ek 700 ibaresi var. yemin ederim 1 seneyi geçmiş cihaza indirim beklemek zaten içler acısıyken her şeyin başlı başına sorun olması ve indirimin bile doğru dürüst tutarsızlıklarla uygulanamaması insanı artık bezdiyor. telefon almaya niyetleniyorsun vergi üstüne vergi zam üstüne zam, garantisine bakıyorsun binbir türlü soru işareti, aksesuarlı mı aksesuarsız mı derken valla bıkkınlık had safhada

• johnny lenn kullanıcısına yanıt

başka bir teknosadan daha öğrenmek lazım sanırım

• Apple'dan aldığım orijinal adaptör ektedir. Hepsiburada üzerinden aldığım net çakma. İnsanlar ne kadar huzurlu masum insanları kandırıp haram para kazanmaktan. 8200 TL media marktan beyaz 128 gb cihaz aldım bugün. 8K para verip sahte kullanmayın yazık edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny lenn

sizin dediğiniz gibi ben de az önce telefon açtım ve bana da iphone 11'lerde ek 500 12'lerde ek 700 dediler. şimdi teknosa sitesine bakayım dedim, orda da ek 700 diyor. bu nasıl iştir anlamadım

https://www.teknosa.com/iphone-eskiyi-getir-yeniyi-al

Alıntıları Göster

Teknosadan geldim. Sitede 700 yazmasına rağmen kendi sitemlerinde 500 görünüyor.yarın tekrar haber verecekler

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

yanlış bilmiyorsam normalde tüketici kanununa göre ürünlere ilişkin kampanyalar veya fiyat etiketleri ne yazıyorsa onun üzerinden tüketiciye verilmek zorunda ama burada böyle şeyler olağan duruma geldiği için belki de işinizden gücünüzden zaman ayırıp veya bu pandemide risk alıp mağazaya gitmenize rağmen geri çevrilip haber veririze getirilmişsiniz. tüm bu olumsuzluklara rağmen umarım olumlu bir geri dönüş olur.

• Apple sitesinde 199tl ye satilan usb C 20w adaptor ile yeni kutulu cihazlarin icinden cikan kablo birbirine uyumlumu.Yani aksesuarsiz kutuya o adaptoru alirsak hizli sarj uyumlu sekilde kullanabiliyomuyuz.

• MadMen kullanıcısına yanıt
    spigenin 27w sarz kafasini alin 99-129 tl arasi.... keyfinize bakin cok memnunum 👍👍
  • Benim sorum bu deildi hocam.Ben baska bise sordum.Adaptor onerisi istemedim :)

evet baska bisi sormussun :)) ...

su kablo burda kalsin... oldukca kaliteli

• Hocam ben ne diyom siz nediyonuz.Hala bana kablo oneriyosunuz

• Kolivva06 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun ne zamandır almak için fırsat kolluyorsunuz ? 8200 e alınır mı ? 1 yıldır xiaomi mi note 10 lite kullanıyorum instagram storyleri resmen çamur illallah ettirdi. 11 alma niyetim var

Sorunuza istinaden; evet hocam 20w adaptörü adıktan sonra akseuarsız kutunun içerisinden çıkan bir tarafı type c adlı uca sahip olan lightning kablo ile hızlı şarj için kullanabilirsiniz. Diğer taraftan ek olarak size cevap veren diğer arkadaşın da dediği gibi ama hızlı şarj için Apple'ın 20W USB-C güç adaptörünü almanız şart değil, diğer piyasada bilinen-güvenilir markaların da USB-C şarj cihazlarını alsanız da iş görür, aynı sürede tamamlar şarjı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmudf2 -- 2 Mart 2021; 21:55:7 >
  • mahmudf2 M kullanıcısına yanıt

Tsk ettim hocam saolun istedigim cevap buydu.Okadar para veripte cihazin basina bise gelsin istemem.Oyuzden orjinal almayi dusunuyorum.

• yasir19 Y kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam, uzun zaman kolladım geçen turkcell de 7800 lere geliyordu kredi kartı yenilenmedi o yüzden kaçırdım artık psikolojim bozuldu bugün gidip aldım 8.200 E, dün vatanda 8.200 dü bugün onlarda zam yaptı. Bana göre bütçe var ise şuan 8.200 e alınır gibi. Bana total maliyeti 8600 TL oldu apple şarj adaptörü, kılıf ve ekran koruyucu.

• Apple resmen zengin çocuğu şımarıklığı yapıyor aksesuar koymamak nedir yahu ! Biraz takip edeyim konuyu bakalım belki bir fırsat denk gelir :)

• 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.