Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sky__walker Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
33.032
Cevap
1.168
Favori
3.403.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgi edinebildiniz mi
  • Dün akşam turkcell pasajdan sipariş verdiğimiz ürün bugun telefonla teyit alınarak kargoya verildi.

Ürün açıklamasında aksesuarlı ya da aksesuarsız diye bir ayrım yapmamışlar, aksesuarlı paket gelirse tam bomba olacak.

• Kurabiyee Canavari kullanıcısına yanıt

Aksesuarsiz geliyor hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada 11-128'de 100tl artış var bazı renklerde daha çok beklerler almamızı  Eninde sonunda inecek bu fiyatlar kabul edilebilir değil... beklemedeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: SEGHRİ

64 gb Beyaz aldim ama renk onemli degildi. Bu telefonu kilifsiz kullanacak cesaratte degilim :) kilif takinca da zaten rengi cok onemli degil. In cami hepsi de ayni.

Hocam hangi kılıftan almayı düşünüyorsunuz

• Rdau kullanıcısına yanıt

İnmez hocam alan oldukça çoğu kişi alıyor bir şekilde.2 yıl önce çıkan telefonun indirimini bekliyoruz...

• 11 i anlarımda bu xr lar hic dusmuyo.6400 tl civarina satacagina inanan kitle var.Hele 6999 tl olanlar var.O paralara 11 alir millet niye xr alsin.5500 o cihazin ederi.Ama bulsakta alsak o fiyata :)

• İphone 11 128 gb dün çok iyi fiyata geliyordu be. World puanla birlikte 7650 ye geliyordu.

• se 2020 için bi şarj telaşım olmuştu daha önce kullanmayıp gitmiyor bataryası diye sürekli duyunca.aksesuarlıdan düşük watt şarj aleti çıkıp aksesuarsızdan 18w kablo çıkınca aksesuarsız almıştım adaptör almamıştım.araç için 50cm baseus usb to lightning kablo aldım bir de powerbank için 20cm kablo aldım.lakin hiçbirine gerek yokmuş kutudan çıkan kabloyu kasanın önündeki type c çıkışına bağlayınca 15w hızlı şarj yapıyor belki anakarta direkt bağlayınca 18w da olabilir.aksesuarlı eski üretim aksesuarsız yeni diye bir söylem vardı ama benimki ekim 2020 üretimi.

gösteren program: http://www.3u.com/

• İmei kapatmayi haliyle biliyoruz tehlikesinden dolayı, serial kapatmanın mantığı nedir, onla ne yapılıyor hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maaart -- 1 Mart 2021; 22:56:34 >
  • Arkadadaşlar beyaz telefona şu kılıfı aldım çok sırıtırmı genelde spigen hariç kullanmam ama 11 için hep ön sipariş var pahalı bide kamera kısmı beyaz gözükcek
    Bu arada alacak olanlara zore nin çok güzel modelleri var
    https://www.amazon.com.tr/Negro-Iphone-Uyumlu-Silikon-Kapak/dp/B084D6XXNK/ref=mp_s_a_1_61?dchild=1&keywords=iphone+11+k%C4%B1l%C4%B1f&qid=1614633660&sprefix=iphone+11&sr=8-61#aw-udpv3-customer-reviews_feature_div

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 2 Mart 2021; 1:19:49 >

• Birde şu ürün orjinalmi apple.com.tr den alınan ürünle birebir aynımı acaba
    https://www.hepsiburada.com/apple-20-w-usb-c-guc-adaptoru-mhje3tu-a-p-hbv0000120wwa

• Satıcı hepsiburada olmadığı sürece hep çakma geliyor. Forumda konu açtım şuan iade ile uğraşıyorum aksi takdirde tüketici haklarına başvuracağım. Bugün appledan 200 TL ye sipariş ettim hemen kargoladılar ups ile sakın almayın gidin apple dan alın başınız ağrımasın.

• calculus07 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Kolivva06

Satıcı hepsiburada olmadığı sürece hep çakma geliyor. Forumda konu açtım şuan iade ile uğraşıyorum aksi takdirde tüketici haklarına başvuracağım. Bugün appledan 200 TL ye sipariş ettim hemen kargoladılar ups ile sakın almayın gidin apple dan alın başınız ağrımasın.

işte bende bunu biliyodum onun için sordum hocam teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: maaart

İmei kapatmayi haliyle biliyoruz tehlikesinden dolayı, serial kapatmanın mantığı nedir, onla ne yapılıyor hocam

ne bileyim valla iphone diyince bi titreme geliyor bana. 

• İnternet harici beyaz renk hiçbir yerde yok maalesef, görünüşe göre siyah alacağım.

• Teknosada eski telefon verince ek ödeme fiyatları artmış
    İphone 11 700
    12 mini 700
    12 900

• Gittigidiyor da aksesuarli iphone 11 7299 tl.75 tl de chip para veriyo.bilginize.Satici mediamrktt

• MadMen kullanıcısına yanıt
    Oyle bir satici yok
  • 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.