Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir (5 Mobil) - 8 Masaüstü8 Mobil1 iOS
5 sn
10.972
Cevap
441
Favori
751.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 2471
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 441
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (261 mesaj) TwiNChiL (104 mesaj) beynimzenci (101 mesaj) haacar (99 mesaj) Onurmsq (94 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5605 mesaj) Mobil (3627 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (692 mesaj) Uygulama (1336 mesaj)
  • @
32 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    3345 Mesaj

bittibitiyor'dan

world enpara cepteteb hepsinde taksit vardı yanlış hatırlamıyorsam. worldden aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cardigans78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    65 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ©.®onaldo

iphone 12 128GB mavi, elimdeki cihazı vererek en ucuza nasıl getirebilirim? ilgisi veya bilgisi olan cevaplarsa müthiş olur.

|
    |
  • Yarbay
    2978 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: farukisin

Oylede migrosta 7300 olan telefon burda 7600

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj
    Samsung Note 8 den iphone 11 e geçiş yapılır mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonufuk -- 15 Ocak 2021; 21:40:27 >
  • Yarbay
    3304 Mesaj

Gürgençler'de 10 bin TL üzeri alımlarda 500 bonus kampanyası devam ediyor, bugün ben de faydalandım. Düşünenler için son katılım tarihi 21 Ocak.

|
    |
  • Binbaşı
    1205 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sonufuk

Ekran nedeniyle note8 den 11 e gecilmez ama 12 ye geçilir

• Yarbay
    2210 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sonufuk

Ben note 8 den xr a geçtim. XR bile kat kat iyi .. 11 e geç düşünme hocam.

bu arada Avrupa’da en ucuz nerden 12 pro alabilirim ? Yeşil pasaport var. Hem gezeyim hem de telefon alayım diyorum.

• Çavuş
    87 Mesaj
    Se 2020 fırsatı varmı arkadaşlar
    |
    |
  • Binbaşı
    1653 Mesaj
    Arkadaşlar I phone 7 plus verip I phone 11 alabilecegımız bir yer var mı ? 12 istemiyorum ben

|
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Türkcell sitesinde iphone 11 128 gb model 8.049 tl fakat apple türkiye garantisi kapsamında mı kvk garantilimi bilgisi olan var mı
  • Teğmen
    227 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rock002rock

Türkcell sitesinde iphone 11 128 gb model 8.049 tl fakat apple türkiye garantisi kapsamında mı kvk garantilimi bilgisi olan var mı

turkcell türkiye garantilidir gözü kapalı alabilirsin apple türkiye garantisi mevcut.

• Yüzbaşı
    395 Mesaj

5g de desteklemiyor. O bakımdan sanki çok mantıklı değil gibi...
    |
    |
    WebServisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    43 Mesaj

Müşteri temsilcileri farklı farklı yanıtlar veriyor o yüzden gelen kargoyu almadım
    |
    |
    soulflymax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    43 Mesaj

İphone 11 mi mantıklı değil
    |
    |
    sonufuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj

Evet. Siz ne diyorsunuz peki?
    |
    |
    rock002rock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    43 Mesaj

12 serisine geçmem mantıklı olur diye düşündüm boyut olarak mini de 5.4 inç beni tatmin etmedi 6.1 inç iphone 11 ve 12 olarak düşündüm 12 serisine geçmem mantıklı oled ekran işlemci tatmin ediyor fakat şuan 12 128 gb lar 11.500 tl civarı aradaki 3.500 tl ye değer mi
    |
    |
    sonufuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4630 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Ben note 8 den xr a geçtim. XR bile kat kat iyi .. 11 e geç düşünme hocam.

bu arada Avrupa’da en ucuz nerden 12 pro alabilirim ? Yeşil pasaport var. Hem gezeyim hem de telefon alayım diyorum.

Alıntıları Göster

ben de bi ara düşünmüştüm aynısını ama hem covid nedeniyle hem de bazı ülkelerin pcr testi zorunluluğu nedeniyle vazgeçmiştim. bir de şimdi üstüne türkiyeye girişte en az 3 gün önceden alınmış negatif pcr test (pcr testini yurtdışında nerde ve ne kadar yaptıracağınız sıkıntısı da ayrı) zorunluluğu var. 3-4 gün yurtdışında kaldıktan sonra da çok mantıklı gelmemeye başladı bu alternatif.

bir tık fazla verip yurtdışında gelen "kapalı kutu" cihazları araştırın derim sahibinden'de.

edit: https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-12pro-128gb-894529792/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 16 Ocak 2021; 15:46:16 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    326 Mesaj
    Arkadaşlar daha 1 aylık bile olmamış 256 gb iphone 12 cihazımı satıyorum. 3 kılıf ekran koruyucu ve baseus 20w şarj aleti var. Vatandan alınma. İlgilenenler pm atabilir
    |
    |
  • Yarbay
    2511 Mesaj

tr ye yeni iphone 11 girişi ne zaman olur. su an stok kıtlığu var. fiyatların düşmesi lazım

|
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Arkadaşlar Hepsiburada üzerinden Apple alacaklar dikkatli olsunlar bu arada satıcı HB başımıza şöyle bir olay geldi kendim 8 ay önce xr red aldım kontrol ettiğimde ön kameramda toz altta ekran kasa arasında boya atması vardı Sırf uğraşmamak adına iade etmedim çok büyük sorunlar olmadığı için daha sonra 1 ay önce arkadaşım yine xr aldı bu sefer sarı renkli cihazın kasa ekran arasında sanki çivi çakılmış gibi açıklık vardı iade etti cihaz kvk ya gitti 5500 ücret çıktı şaka gibi daha 2 saat kullanılmamış telefon bu olaylardan sonra tövbe ettim HB dan cihaz almaya alacak arkadaşlara önerim cihaz gelince en az 30 Dk jelatini açmadan etkinleştirmeden inceleyin biz fark etmesek arkadaşımın haberi bile yoktu böyle bir sorundan

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
Cancer Clinical Trials
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.