Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü5 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
11.037
Cevap
446
Favori
762.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 2481
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 446
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (264 mesaj) TwiNChiL (105 mesaj) beynimzenci (101 mesaj) haacar (99 mesaj) Onurmsq (94 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5642 mesaj) Mobil (3654 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (693 mesaj) Uygulama (1336 mesaj)
  • @
32 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    15 Mesaj

hepsiburada'dan 500 liraya deri kılıf aldık. başımıza iş gelir mi?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/63/f1/1c/63f11c3cb5328fdf8a1411cc2bd1bb73.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Çavuş
    78 Mesaj

İphone 11 128gb en uygun 8049 TL şuan türkcellde. Hiç takip edemedim fiyat, konuyu da yeni görüyorum. Bundan uygunu da yok şuan. En iyisi alıp geçmek midir?

|
    |
  • Yarbay
    3350 Mesaj
    Taksitle 10.100₺’ye 128GB 12 mini aldım demiştim, şu an kullanıyorum. 5S’ten beri gördüğüm en güzel telefon. Evde bir de 11 var. Yanında yavrusu gibi kalıyor ama ekranı 8’den büyük. Bence kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir telefon. Tek elde rahat rahat kullanıyorum. Sırf kenarlarının düz olması bile insanı rahatlatıyor. Kılıfsız kullanmak çok iyi. Kamera çıkıntısı olmasa kılıf almazdım. Mecburen kılıfla kullanılıyor artık hepsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1016 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Taksitle 10.100₺’ye 128GB 12 mini aldım demiştim, şu an kullanıyorum. 5S’ten beri gördüğüm en güzel telefon. Evde bir de 11 var. Yanında yavrusu gibi kalıyor ama ekranı 8’den büyük. Bence kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir telefon. Tek elde rahat rahat kullanıyorum. Sırf kenarlarının düz olması bile insanı rahatlatıyor. Kılıfsız kullanmak çok iyi. Kamera çıkıntısı olmasa kılıf almazdım. Mecburen kılıfla kullanılıyor artık hepsi.
    Şarjı nasıl gidiyor. Benim de aklımda 12 mini var ama şarjı biraz korkutuyor gözümü.
  • Yarbay
    3350 Mesaj

Dün akşam üstü şarj etmiştim. Bugün 1,5 saate yakın 4k HDR video çektim, bilgisayara atarken 2-3dk yine şarj oldu. Şu an %22.

kullanımları saymıyorum. Telefon, whatsapp görüntülü, vsvs Bence süper.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6b/6d/61/6b6d61d9d28a28f572b06e5bc7b54bca.png&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/47/55/d3/4755d38aaa932f9ead5f26872bab3871.png&t=0&width=480&text=1

|
    |
    PRODJ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    373 Mesaj

hızlı şarj için ne alabilirim?

orijinal apple cihaz+kablo mu?

yoksa anker,spigen,mcdodo,belkin,baseus mu?

F/P olarak hangi marka ve modeli alabilirim

8 plus kullanıyorum

burası yeri olmayabilir kusura bakmayın

• Teğmen
    229 Mesaj

Fatura geldi mi hocam bir kac modelde faturami istiyorum yazmislar

|
    |
    yigit+ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1582 Mesaj

2 yıl önce zürih di.
    |
    |
    Şagop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    444 Mesaj

arkadaşlar taksitle se modeli alınabilecek bir yer var mı?

• Yarbay
    2385 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Standartuye

arkadaşlar taksitle se modeli alınabilecek bir yer var mı?

Amazona bir bakın isterseniz. En son 11 ve 12 lere 6 taksite kadar yapıyorlardı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    928 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

amazondan bittibitiyordan mı aldınız?

|
    |
  • Yarbay
    4630 Mesaj

Valla orası öyle ama geçici olarak iPhone 11’e geçtim ben. Seneye 13 Max vs çıkınca ilk işim gidip almak olur. Zaten burda deli gibi vergi sistemiyle garantili cihaza saçma sapan paralar veriyoruz. 2000₺ verince hiç diilse buradaki fiyattan 7-8 bin TL daha aza geliyor şu anda. O yüzden burdan bi daha telefon almayı düşünmüyorum şahsen. Ki seneye alacağım telefonu da en kötü 3 sene kullanırım. Sonrasında tüm hatlara açık olacak. Değer kaybı da pek olmadığı için üç sene sonra çok zarar etmeden satarım diye düşünüyorum.

|
    |
    sonufuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3350 Mesaj

fatura gelmez artık e fatura var. web sitesinden girip indirdim ürün geldiğide. kutunun üzerine not yazmışlar zaten oradan ulaşabileceğinizi.

@atakom52 evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 16 Ocak 2021; 23:51:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: atakom52, cardigans78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    229 Mesaj

Sorunsuz yani, tesekkurler hocam

|
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj

hocam bu ürünü indirimli bulursan almanı tavsiye ederim. 2 yılı geçti hala taş gibi hızlı şarjı çok güzel. Bi sürü kablo denedim ugreen baseus eskidi bozuldu. Hatra inan iphone orjinal kablosundan daha kaliteli onlar eskidi bunu eskitemedim çocuklar dişlemiş onda bile bişi olmadı 😅2 Tel yeniledim orjinalşarj kabloları kutusunda.

3 yıl garanti olabilir bu üründe bilgine

TP-LINK TL-AC210 Apple Şarj ve Senkronizasyon Kablosu (8 Pin)

https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-ac210-apple-sarj-ve-senkronizasyon-kablosu-8-pin-p-TELDATATPAC210-B?magaza=Nepal+Bili%c5%9fim

cihaz olarakda evde bunu kullanıyorum

Ldnio Lisanslı Priz Anahtarlı Topraklı Kablolu Çocuk Korumalı 1,6 Metre x 6 Usb Port

https://www.hepsiburada.com/ldnio-lisansli-priz-anahtarli-toprakli-kablolu-cocuk-korumali-16-metre-x-6-usb-port-p-HBV000004O9WK?magaza=MAR%c4%b0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail671 -- 17 Ocak 2021; 0:11:31 >
    |
    |
    gahmetk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8287 Mesaj
    İphone 12 mini düşünen varsa turkcell pasajda 9339 lira

|
    |
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj

teşekkürler,12w güç mü veriyor hesaplarsak,ben 18w civarı alayım diyorum,daha fazlası zarar olur herhalde pile

|
    |
    ismail671 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Hocam bende ipad pro ve ipad 8 de bunların şarj cihazları 18 w 20 w olması lazım ipadleri lndıo şarj bu cihazla şarj ettiğimde performans yetersiz oluyor %60 %70 düşüyor, bu yüzden ipadleri orjinal şarj cihazları ile ediyorum.

ipad 8 orjinal şarj aletiyle iphone xs çok acil şarj olduğunda takıyorum çok hızlı dolduruyor 35-40 dakikada dolduracak gibi ama cihaza zarar verecek gibi hıZlı dolruyor. (18 -20 w sarjlar ipadler için uygun diye düşünüyorum.)

lndıo ile akşam olduğunda powerbankları apple watch kol saat cep telefonları ne var ne yok takıyorum ve 2 yıldır bu şekilde sürekli açık kullanıyorum çok memnunum adaptör değiştirmek derdi olmuyor cihaz otomatik kullandığınız cihazın ihtiyacına göre şarj ediyor.

iphone xs 50 dakikada

iphone xs max 60-70 dakikada şarj edebiliyor

|
    |
    gahmetk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj

anladım teşekkürler tekrar

|
    |
    ismail671 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    87 Mesaj
    Se 2020 fırsatı varmı arkadaşlar
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.