Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.910
Cevap
379
Favori
626.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2330
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 379
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (261 mesaj) beynimzenci (100 mesaj) Onurmsq (93 mesaj) TwiNChiL (92 mesaj) haacar (90 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4916 mesaj) Mobil (3269 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (643 mesaj) Uygulama (1336 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    550 Mesaj

Yeni hesap acinca sadece 100tl mi veriyor yani ben hic hesap acmadim bilmiyorum noya tanimli old icin mi zor açılıyor hesap
    Bu ek 50tl nerden gelmis
    |
    |
    crzyhntr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    51 Mesaj

Hiç bilgim yok cihaz teslim edildiği gün garanti başlamaz mı eğer değilse bekleyin tabi kullanmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    davetsiz07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bbvdk

Boyut olayı çokta sorun değil mi9t kullanıyorum alışığım. Ancak se de şarj olayı kafamı kurcalıyor 1gunu çıkaramazsam :/

Kamera dan ziyade iOS a geçmek istiyorum. Ve çok tel değiştiren biri değilim en az 5yıl kullanırım :)

se günü çıkarmaz bataryası sorun olabilir o zaman.

Neden bonuslari herkes yaziyor sonucta bu da puan para demek
    Puan ile 5900tl ki zaten baz fiyati 7000tl altina düşmedi ben trendyoldan almadim ki pahaliya gelir n11den ip11 ve samsung m51 10100e aldim şuan ikisi bu fiyata gelmiyor arti 500tlde gelince 9600e gelmis oldu firsat sanirim demi😕
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    uniquebig

aynı telefon bende de var.Hepsiburada 1305 TL fiyat veriyor nakite.+ olarak 700 TL daha sonradan aldığınız iph 12 fiyatından kredi kartınıza iade vereceğini söylüyor değişim kampanyası olarak. Yanlış anlaşılma olmasın.

|
    |
    eapantherea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fırsat olduğu aşikar ama 10 bin TL tamamlayamaz herkes sanırım, neyse haklısın o fiyata da gelebiliyor ürün :) tebrikler
    |
    |
  • Yazılım Uzmanı
    4255 Mesaj

dun gece vatan'dan alsaydınız, 7 bıne iphone 11 128gb, 6500 e 64gb alınabılıyordu (500 tl maksımum puan kombosuyla)

Biraz saçma bir hesap yapıyorsun. Telefonu 6400 e falan kuponla getirmişsin, üstüne 10 bin tl alışveriş sayesinde 500 puan almışsın gidip onu hemen iphone fiyatından düşüp 5900 e aldım diyorsun. Sen 5900 e iphone almadın, iphone + ikinci bir telefon alıp 10.000 tl alışveriş yaptığın için 500 puan kazandın bu puanı direkt iphonedan düşemezsin. Sen öyle yazıp durdukça millet 5900 e alınabiliyor sanıyor.

İlla puanı telefondan düşmek istiyorsan da 10.000 tlnin 6400 kısmını iphone’a harcadığı için gelen puanın da %64’ünü iphone sayesinde kazanmış oluyorsun. O da 320 tl yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sergenss -- 27 Kasım 2020; 12:19:34 >
    |
    |
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Cyber Monday de daha iyi fırsatlar gelir mi acaba dolar kuruda gevşiyor yavaş yavaş.
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    11.11'de iphone 11 128 GB alan oldu mu? En düşük fiyat neydi acaba??
  • Yarbay
    2365 Mesaj

500 tl maximum puan dediğiniz iş bankasının 10000 tl üzeri alışverişe olayı mı?

|
    |
    cydonia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Düşünen için GG Troy satıcısı 11 128g beyaz 7549 tl https://www.gittigidiyor.com/apple-iphone-11_spp_733280?renk=Beyaz&dahili-hafiza=128+GB

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

Normali yazarsın ona ek +500 burdan geldi dersin, insanlarda 5900 rakamını aramaz :)

500 TL puan aykırı bir durum takip etmedim ama trendyol maksimum 10.000 TL ile kazanılan bir puan sanırım, bunın haricinde ki klasik kombolar 100 tl banka puanı 50 tl çek vs :) gerisi sıkı takip gerektiriyor limit vs olması lazım

Hocam eskiden beri forumda dediğiniz şekilde yazılırdı fiyatlar ama insanlar ben daha ucuza aldım egolarını tatmin etmek için böyle yazmaya başladılar. Millet de nerede bu fiyat diye aranıyor bunların yüzünden.

Herhangi bir sorun yaşamadım ben, imei de sorunsuz. Şarj konusunda da çok memnun kaldım
    |
    |
  • Binbaşı
    1362 Mesaj

SE ninbataryası bayaa iyi .android 5 bin pilli cihazlarla aynı olmasada yakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yani şu şekilde ifade edilse herkes tarafından anlaşılır,

Örneğin :

Fiyatı 8.000 TL
    Sepette %5 indirim ile = 7.600 TL
    Banka (x kart) ile 5.000 üzeri alışverişe 100 TL =7.500
    Kupon/çek vs kullanımı 5.000 üzeri 100 TL =7.400 TL

Sonuç olarak; 8.000 TL sokaktan geçene satılan cihazı 3-4 kombo ile 7.400 TL'ye gelmiştir yazılsa herkesçe anlaşılır.

Bazı arkadaşlarda o fiyatı göremeyeceğini bilerek en uygun 2. Fiyata razı olabilir.

Ama tercihlere saygılıyım, kim nasıl isterse öyle ifade edebilir. :)
    |
    |
    haacar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1820 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zubeyir_Hoca

11.11'de iphone 11 128 GB alan oldu mu? En düşük fiyat neydi acaba??

Ben aldım, Çek ve bonus kampanyalarıyla 7139 TL ye geldi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a8/bb/18/a8bb184f2edfc3e2fdc238c4345de6bb.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |

Nasıl ya?
    |
    |
    cydonia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj

Bende bataryadan dolayı kararsız kalıyorum, sizin cihaz 64 gb mi kaç gb kalıyor size?
    |
    |
    Akhenatonnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1362 Mesaj

benim 45 gb boş şuan .genelde xiaomi kullandım enson realme 5i den geçtim çok memnunum.bataryası boyutuna göre bayaa iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lowelas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
ankara gülüş tasarımı
Bebek Oyunları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,016
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.