Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
9.933
Cevap
377
Favori
629.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2333
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 377
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (261 mesaj) beynimzenci (100 mesaj) Onurmsq (93 mesaj) TwiNChiL (92 mesaj) haacar (90 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4935 mesaj) Mobil (3275 mesaj) Tablet (255 mesaj) Mini (643 mesaj) Uygulama (1336 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    361 Mesaj
    Arkadaşlar vodafone hattım var, e-sim e geçeyim diyorum herhangi bi eksisi var mi?
    Bayiye gitmeden de geçebilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3207 Mesaj
    XR 128 GB 6150₺ alındı şirket kartı ile 9 taksit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj
    Samsung note bölümünde sordum bir kişi hariç kimse cevap vermedi, umarım burada istedihim cevapları alırım,

Arkadaşlar dün gece verdiğim Phone 11 siparişini iptal etmiştim.
    Note 10 plus aklımı çelmişti, size soruyorum her iki cihazı da kullanmış biri varmı ?

İki cihaz arasında kaldım, bugün almam lazım.hadi bir atın da karar vereyim.
    Yanlız lütfen marka fanatikliği yapmadan cevap yazın.

• Çavuş
    81 Mesaj

Bunun kesin bir cevabı yok ihtiyacınıza bağlı,

Kamera ve stabilite olarak bence kesinlikle iPhone ama daha özgür bir kullanım için Android.

Ben çok video ve film indirip program kullanıyorum o yüzden Android kullanıyorum. Eşim de aksine sadece sosyal medya ve kamera için kullanıyor o da iPhone dan vazgeçmiyor.

Kararınızı buna göre verin.
    |
    |
    hooper113 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    169 Mesaj

Son ekrandaki dediğiniz indirim nasıl oluyor? Hediye çeklerime baktığımda bir şey göremiyorum

|
    |
    serkan_koyun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2420 Mesaj

iphone 11 note 10+ yanında tüplü televizyon gibi kalıyor

elinize alın iki cihazıda 11 in boş bi cihaz olduğunu anlarsınız

|
    |
  • Yarbay
    2025 Mesaj

Çok abartılı.android cihazlara 5k’dan fazla verilmez.

|
    |
    aydinsukru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

iphone 11 note 10+ yanında tüplü televizyon gibi kalıyor

elinize alın iki cihazıda 11 in boş bi cihaz olduğunu anlarsınız

5 dakika önce telefonu vatandan teslim aldım, dalgınlığıma geldi açtırıp kurulum yaptırdım kontrol etmem için ve aldım çıktım.

Şimdi olaki ben telefonu iade etmek istersem geri verebilirmiyim,.

Aklım halen Note 10 plus da, canlı görme imkanım olsaydı karar verecektim ama mağazalarda yok maalesef kendim inceleme yapamadım.

• Yüzbaşı
    334 Mesaj

Galiba Samsung benim için daha iyi neyse akşam bir düşüneyim ,11 i şuan aldım elimde akşam biraz inceleyim, hoşuma gitmezse iade ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper113 -- 27 Kasım 2020; 17:5:23 >
    |
    |
    hoodt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2420 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Çok abartılı.android cihazlara 5k’dan fazla verilmez.

%79 screen body ratio lcd ekranlı cihaz 7k yı hakediyor

|
    |
  • Yarbay
    3207 Mesaj
    GittiGidiyor' dan ticari kart ile taksitli XR aldım 1 saat önce fakat ekstrede 9 taksit yansımadı hemen mi yansıması lazım yoksa ileriki zamanlarda yansır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 27 Kasım 2020; 17:13:33 >
  • Yüzbaşı
    915 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hoodt

GittiGidiyor da Teknosa satıcılı iPhone 11 lerde kulaklık şarj cihazı var mıdır?

İstediğim model 7000 + 125 TL bonus gelecek herhalde şu an en avantajlı bu olur.

yok

|
    |
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj

Nereden aldınız bende se yerine xr mı alsam diyorum. Fakat 64 lük alabilirim 6 yı geçemem hatta bütçe 5
    |
    |
    -BraveHeart- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    169 Mesaj
    Hepsiburada da iphone 11 in yeşil ve mor renginde adaptör kulaklık yoktur diye uyarı çıkıyor. Diğer renklerde bir şey yazmıyor. Yani diğer renklerinde kutuda bunlar kesin var mı? Alan oldu mu bu birkaç gün içinde durum nedir?

|
    |
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj

Provizyondayken taksitli görünmüyor sanırım
    |
    |
    -BraveHeart- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3207 Mesaj

GittiGidiyor satıcı Media Markt 64 lüğü 5759₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    lowelas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj

Bence Samsung alacaksan exynos işlemcili değil de sd işlemcili bulursan al. Bir de ip 11 de her iki kamera da 4k 60 fps de ois aktif iken samsungda ana kamera da iken aktif diye biliyorum, hatta ana kamera da olsa 4k 60 fps de ois aktif mi bunu araştır bence çünkü exynos işlemci yetersiz bu konularda.
    |
    |

• Hediye çeklerinde gözükmedi benim de. Ürünü sepete ekleyince 3000 üstü telefon alışverişine 100 lira indirim çıktı. 6949 a düştü. Dün akşam öyle sipariş verdim. 80 de chip para geldi bana özel kampanyadan. 6900ün altına düşmüş oldu böylece. Miss
    |
    |
    maho1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lowelas

Bence Samsung alacaksan exynos işlemcili değil de sd işlemcili bulursan al. Bir de ip 11 de her iki kamera da 4k 60 fps de ois aktif iken samsungda ana kamera da iken aktif diye biliyorum, hatta ana kamera da olsa 4k 60 fps de ois aktif mi bunu araştır bence çünkü exynos işlemci yetersiz bu konularda.

Tamam hocam araştırırım ama nereye baksam hepsi exynos işlemcili, sordum elemana Türkiyeye snapdragon işlemcili gelmedi dedi.

Son olarak komik gelecek belki ama bu iPhone 11 i 10 dakikadır kapatamadım gitti. Sağ taraftaki açma kapama tuşuna basılı tutuyorum ama tık yok. Bu meret nasıl kapanıyor :)

Edit : tamam kapama olayını hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooper113 -- 27 Kasım 2020; 17:43:9 >
    |
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,972
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.