Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (381. sayfa)

3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

dolar 8.5 ken 6900 den sattılar,dolar 7.8 iken 7300 ilginçdemekki fiyatların dolarla alakası yokmuş🤔

dolar kurunun hareketi fiyata anlık yansımaz, bazı otomatik her gün kura göre fiyat güncelleyen siteler hariç. fakat bu sitelerde de zaten indirim bindirim olmaz, daha çok küçük firmaların e-ticaret sitelerinde olur, fiyatı dolar bazında kaydeder, her günkü kurdan yeni tl fiyat hesaplanıp site güncellenir.

büyük firmalarda bu dalgalanma olmaz, ya da en azından bu sıklıkta olmaz

• Bittibitiyor mağazassından İlk iphone'u mu aldım.Dağıtıma çıkmış.Ürün elime ulaştıktan sonra seri nuamrası ve imei numarası kontrol etmek haricinde yapmam gereken bir şey var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • moshino M kullanıcısına yanıt

Benim bittibitiyor dan aldığım iphone 11 biraz önce geldi. Seri no ve IMEI yi nasıl kontrol etmeliyim hocam ?

• swdeveloper S kullanıcısına yanıt

Garanti kapsamını denetleyin Seri numarası ile, garantisi başlamamış iPhone tarzı bir şey yazması lazım. Site aşağıda.

https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/

IMEI sorgulamasını e-devletten yapın hocam.

• gittigidiyordan iphone se 64GB aldım az önce, 4511,04TL (+9,90TL kazananlar kulübü üyeliği) ile 4521 TL'ye aldım. satıcı mediamarkt. sanırım daha uygun fiyata düşmedi.

• FatFabuluous kullanıcısına yanıt

11 kasımın ilk dakikalarında sipariş vermiştim bugün elime ulaştı telefon. Imeisini de kontrol ettim kayıtlı cihaz olarak görülüyor. Mağazanın 7000 e yakın olan yorum sayısından yola çıkarak bu mağazadan almıştım pişman etmediler sağolsunlar

• römercan kullanıcısına yanıt
    Nasıl kontrol ettin hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kindevil kullanıcısına yanıt

Google’a imei sorgulama yazın hocam

• Gurgenclerden alanlarin kargolandi mi

• Dolar arttıkça firmalar Apple zam yapmadan telefon satabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Garanti kapsamını denetleyin Seri numarası ile, garantisi başlamamış iPhone tarzı bir şey yazması lazım. Site aşağıda.

https://checkcoverage.apple.com/tr/tr/

IMEI sorgulamasını e-devletten yapın hocam.

Ben burdan sorgulattığım da aygıtınız etkinleştirilmediğinden garanti kapsamını görüntüleyemiyoruz diyor. Henüz elime ulaşmadı cihaz, fatura da yazan imei den soegulattım. Sıkıntı yok dimi hocam?

• moshino M kullanıcısına yanıt
    Bittibitiyordan son 1 ayda morhipo üzerinden yaklaşık 50 siparişim oldu . Mağaza oldukça sağlam. bir sorun yaşamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Hawk. kullanıcısına yanıt

Yok hocam.

• Troy kargosu çıkan var mı ? Ben 1 dakikada aldım kargolanmadı henüz.

• Ahmeto4129 kullanıcısına yanıt
    Ben de TroyApple’dan sipariş vermiştim, az önce kargoya verildiğiyle ilgili mesaj geldi.

• Ahmeto4129 kullanıcısına yanıt

Ben de aynı durumdayım, bence yakında vermeyecekler kargoya maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan_77

Ben de TroyApple’dan sipariş vermiştim, az önce kargoya verildiğiyle ilgili mesaj geldi.

Hadi ya, ne zaman verdiniz hocam siz siparişi?

• maxi_rocker M kullanıcısına yanıt
    11.11 gecesi ilk 5-10 dk içinde vermiştim siparişi, 20 Kasım’a kadar kargoya verilir yazıyordu ama beklediğimden çabuk verdiler.

• erkan_77 E kullanıcısına yanıt

Ben de aynı şekilde o an verdim siparişi ama daha kargoya çıkmadı, çok garip. İlk dakikalarında vermiştim siparişi oysa ki, hayırlı uğurlu olsun bu arada hocam güle güle kullanın.

• Troy kargoya vermiş duyrulur

• 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.