Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.039
Cevap
1.168
Favori
3.403.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimdeki iPhone 6s i 1500 satarsam eğer 6bin TL bütçem var iphone 12mini 64gb alacam blackfridayde:)
    Belki 3-5 stok açılır amazonda alırız bizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 17 Ekim 2020; 14:58:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen senelerde Amazon efsane cuma indirimlerinde fiyatlar düşüyor muydu arkadaşlar özellikle yeni çıkan modeller? Resmi satış fiyatının altına iner mi acaba

• Kamerası, bataryası, işlemcisi herşeyiyle efsane cihaz 11 sana replika falan mı denk geldi acaba ?

• Dostlar iPhone X veya 8 PLus almak istiyorum fakat sıfırları inanılmaz pahalı . İzmirdeyim 2.ellere baktım fakat leş gibi telefonlar var bir kaç tane temiz bulsamda maalesef yetişemedim hep satılmış oldu.İphone inanılmaz derecede ihtiyacım var iş için .İpad alıyım dedim fakat maalesef kamera şart iyi bir kamera... İndirim kodu kovalıyorum fakat bulamadım inanın ne yapacağımı şaşırdım artık

• Apple pillere ve aksesuarlara daha yeni zam yaptı. Pil değişimine gittim 50₺ fark ödedim. Randevu alırken 349 bandındaydı, şimdi 399₺ olmuş. Yani kurlar bu seviyede sürekli artarken nasıl indirim yapacaklar orası da ayrı bir olay..

• Geçen sene sonu benim gördüğüm en iyi fiyatlar 11.11 deydi.Black fridayda pek birşeye rastlamamıştım.11.11 de xr ve 11 pro da güzel fiyatlar vardı.Gerçi ben Amazon’da ekim sonu anlık 7350 ye 11 128 gb almıştım.Bu sene 11.11 de se için pusudayım.

• 1 aydır her hafta 10gb internet veriyor. Mesajı görünce sallayayım dedim Yine verdi :)

8’i satıp 12’ye geçeceğim ben de. Fırsat bekliyoruz.

• İphone 5 kullanırken siyah renk telefonun köşeleri hep soyulmuştu hem de hiç kılıfsız kullanmadığım halde. 12 beyaz renk harici cazip gelmiyor gözüme. Geçen hafta teknosadan 7 plusu 3100’e saydırıp 256 GB 11 aldım. Çok ahım şahım bir fark olsa belki pişman olurdum ama iyi ki almışım. Kur ve fiyatların ne olacağı belli değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt

i12 çıktığında hepsiburada yine buyback kampanyası yapabilir. Takip etmek lazım

• Kimsediil kullanıcısına yanıt

Yurtdışı fiyatı 699 dolar olan samsung fe burada 6500, demekki apple istese aynı fiyata satar burada 64 lük 12 mini yi, mercedes bilevergi hariç fiyatta Türkiyede pahalı satıyordu araçları 2-3 yıl önce

• 11 - 128 GB / 8049 TL Turkcell

Son aşamadayım. Sizce 11.11 vs. Kampanyalar beklemeye değer mi ? Beklerken yeni giren stoklarda adaptör ve kulaklıktan da olabiliriz tabi

12 mini fiyatını bekleyeyim diyordum fakat pek umudum da yok açıkçası, tedarik edilene kadar dolar 8 TL yi geçecektir büyük ihtimalle. 9000 li rakamlar gerçekçi maalesef.

• Bugün teknosada iPhone 11 64 7399tl di elimde eski LG g4 var yedek 700 TL ye iPhone 7 yi de 2100 e sayarım dedi bakmakta fayda var

• Telefonunuzu bence elden satın her türlü daha pahalıya satarsınız. iPhonelar kolay satılıyor.

• ultraslanonur kullanıcısına yanıt

7700 şu an Hocam

• bircenn B kullanıcısına yanıt

11’e de kötü diyorsan seni piyasadaki hangi cihaz paklar bilemedim şimdi. Hele güncel cihazların yanında çamura batmış iPhone 7 kamerasından sonra 11’in kameralara böyle laf etmek epey iddialı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 18 Ekim 2020; 21:12:6 >
  • 11 Pro 256 GB
    12 Pro 128 GB

Arasında çok fark olur mu 11 pro alıp geçeyim mi ?

• Karqasa kullanıcısına yanıt
    İmkan varsa 12 pro beklenir.

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    İmkan var ama 12 ile 11 arasında büyük fark yok ise beklemeye uğraşmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

11 Pro 256 GB
    12 Pro 128 GB

Arasında çok fark olur mu 11 pro alıp geçeyim mi ?

İmkanim var arada 500,1000 tl fark ile 12 pro al geç hocam

• Karqasa kullanıcısına yanıt

a14 işlemci

lidar sensör

5g

gece portre modu, ön kamera ile gece çekimi, dolby 10-bit kayıt vs baya bi yenilik var aslında. tasarımı da hoş. bence değer.

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.