Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DUDDLE Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.008
Cevap
1.169
Favori
3.398.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N11 de iPhone 11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDLaX -- 21 Ekim 2020; 20:43:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avcı001 kullanıcısına yanıt

iphone 7 128 gb rose gold cihaz teslim ettim. 2070 TL çıktı sitede, teklifte 1950 TL verdiler. +600 lirada kampanya ödemesi vardı toplam 2550 TL ödeme aldım.

• radko kullanıcısına yanıt
    ne uğraştınız ya :)
    bu paranızla rezil olmak sanırım 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fertile

iphone 7 128 gb rose gold cihaz teslim ettim. 2070 TL çıktı sitede, teklifte 1950 TL verdiler. +600 lirada kampanya ödemesi vardı toplam 2550 TL ödeme aldım.

Teşekkürler..

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Valla şikayetvar da sürekli apple servis şikayetlerini okuduktan sonra iyice telefoncuda pil değiştirmeyi düşünüyorum

• radko kullanıcısına yanıt

tak bi deji max keyfine bak :)

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    Hocam 175tl kupon hangisi nasil alinir alt limit kac

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    hissizler H kullanıcısına yanıt
    Kaca satildi hocam bunu kacirmisim duymadım 7000tl ise üzülürüm 😕

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 23 Ekim 2020; 22:34:53 >
  • SofistikAdam kullanıcısına yanıt
    11i kaca kac gb nerden aldiniz

• Elimde Apple iPhone 8 Plus - 256 GB model var 3 senedir kullanıyorum pil sağlığı artık %84 sıralarında. Sizce biraz daha beklesem Apple iPhone 11'in fiyatları düşer mi ? MediaMarkt ile HepsiBurada.com gibi yerler telefonu 3.750 TL'ye sayıyor. Normalde bu telefon daha fazla etmez mi sıfırını 6.000 TL'ye satmaya başladılar.

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Al satci misin gerci fiyatlar artar 12de iyi yatirim gibi ☺

• BurakTirpanli kullanıcısına yanıt

malum sarı site yada benzer sitelerden satmayı dene. benzer ürünlerden bir tık fazla fiyat koy , ciddi alıcıya biraz indirim yapabil diye. eminim daha iyiye satarsın. Telefonun iyiyse

• 12 nin fiyatı belli olunca 11 in fiyatının düşeceğini düşünüyorum. Umarım yanılmam

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    Ekim sonu derken hocam primeda mi zaten ekim sonundayiz siyah beyaz renk mi satildi kaçında

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    400tl kupon mu verdi tarife ne
    Bizde 3 hat var ikisi faturalı biri 1999 digeri 2014 faturasiz da 2001 yilindan 20 yillik hatlar ama cikmadi

Sallayi faturasizda dijitalden hepsini yapiyorum ondan olabilir mi her hattın kendisinden yapmadim 😕

• quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

malum sarı site yada benzer sitelerden satmayı dene. benzer ürünlerden bir tık fazla fiyat koy , ciddi alıcıya biraz indirim yapabil diye. eminim daha iyiye satarsın. Telefonun iyiyse

Teşekkürler.

• Düz 11'in resmi olarak üretimi ve satışı devam ettiği için fiyatı düşmeyecek (aslında globalde 100 dolar/euro düştü ancak döviz kurundan dolayı bu indirim bize yansımadı) Aksine, yeni gelecek slim kutularda şarj adaptörü ve kulaklık olmayacağı için dolaylı bir zam gelmiş olacak.

İmkanı olan ve düz 11 almak isteyenlerin yeni slim kutular gelmeden sıcak fırsatları değerlendirip cihazı zaman kaybetmeden almalarını tavsiye ederim.

11 Pro ve Pro Max'in üretimi sonlandırıldığı için stokları tüketmek amaçlı (12'ler geldikten sonra) sıcak fırsatlar olabilir.

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    7000 idi.

• ultraslanonur kullanıcısına yanıt
    8000tl den dusmuyor mu 7400 dusmus fiyati mi
    Ben 2 aydir takipteyim teknosa bu ay daha dusuk aliyor bende de var Lg G4 ama sahibinden de bile ekrani kirik hasarlilari 500tlye satiliyor teknosa cok öldürüyor verilmez aklin varsa nfcyi kullanirsin

• cream cheese kullanıcısına yanıt
    Eee o kadar bekleyen var konuda aldim diyen yok nasil bir bekleyiş bu anlamadim daha neyi bekliyorsunuz 😕😬

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.