Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.185
Cevap
1.176
Favori
3.422.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bahsettiğiniz rakamlar +1000TL geri ödeme ile olan rakamlar değil mi? Bu durumda telefona en iyi fiyat veren HB oluyor.
  • ahirzora A kullanıcısına yanıt
    total herşey içinde fiyatlar iphone 11 alırsanız. hb nin sıkıntısı bende 7500 nakit yok. telefonu gönderiyosunuz nakit tutarın tamamını ödüyosunuz 10-15 gün sonra hb iade ediyo size 2400 falan. nakit varsa cebinizde en avantajlısı o.
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Nakit yokta işte kredi kartı ayarlamaya çalışıcam. Hayırlısı hepimiz için.
    Hb'nin devam ettiğine emin misiniz? 26 Eylül son yazıyor geri al kampanyasında.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben pişmanlığımı paylaşayım da başkası aynı hatayı yapmasın.
    23 eylulde akakce.com da kontrol edip o günkü en uygun fiyatlı olanlardan hem de Apple bayi diye Gurgençler firmasına iPhone 11 siparişi geçtim. 7484 tl fiyatı vardı.ilave 200 bonus puan veriyordu. Ki hala aynı şartlarla satıyorlar.
    6 gündür ürün kargolanmadi. Bugun siparişi iptal etmişler. Gerekçe yok. Ürün de hala satılıyor ve benim gibi birileri hala bunlara kanıp sipariş veriyor. Bu işten çıkarları nedir anlamadım. Paramı henüz iade etmediler bakalım kaç gün onun icin oyalayacaklar.
    GURGENCLER’den ürün almayın, aldırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HCan35 H kullanıcısına yanıt
    Dun aradim bitis tarihi yok ama devam ediyor dedi telefonda. Dun yine baktigimda 2000 den aliyodu onceden iphone 7 yi suan 1800 e dusmus.

İnternet sitelerini güncelleseler de akıllarda soru işareti kalmasa. Aldıktan sonra 600 TL yi yatımazlar ise sıkıntı:)

• slazenger kullanıcısına yanıt
    Gürgençler pişmanlıktır!!!
  • beyler sizce kapalı kutu iphone xr 128gb siyah renk telefonu 6700e satmalı mıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

beyler sizce kapalı kutu iphone xr 128gb siyah renk telefonu 6700e satmalı mıyım
    Ne için satacağınızın detayını vermeden yorum yapmak zor. Telefonu kullanmak için mi almıştınız? HB üzerinde 7100 TL'ye satılıyor. Bence 2.el kapalı kutu için 6700'e satıp 11 almak daha mantıklı. Tabi şayet kullanmak için alacaksanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeminlihipokrat -- 30 Eylül 2020; 11:58:47 >
  • Troyla gorustum tekrar, buyback ile alirsaniz 8000 uzerinden dusuyor ve maximum kampanyasi magazalarda gecerli online da degil. Yarin buyback fiyatlari degisebilir dedi ama degismeyebilirmis de. Yarini beklicem ben kartimda yer acayim karttan cektiririm muhtemelen fiyatlar boyle kalirsa.

• beyler turkcellde şu an telefon 7.500 paycell indirimi oluyor mu halen?
    Hocam maximum kampanyası 30 Eylül son diyor, yani bugün. İnternette 64Gb için 320 lira indirim de bitmiş görünüyor.
  • merhaba bugün media markttan birlikte al kampanyasiyla iphone se ve 2.nesil airpodsu 5698tl ye alacağım. sizce erken mi davranıyorum fiyatlar düşer mi yoksa bu kampanyayı değerlendirmeli miyim. bugün son gün. iyi kötü bi fikir belirtirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bounhanım -- 30 Eylül 2020; 14:35:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bounhanım

merhaba bugün media markttan birlikte al kampanyasiyla iphone se ve 2.nesil airpodsu 5698tl ye alacağım. sizce erken mi davranıyorum fiyatlar düşer mi yoksa bu kampanyayı değerlendirmeli miyim. bugün son gün. iyi kötü bi fikir belirtirseniz sevinirim
    Keske dusse de alsak.

Ama Apple en son 1 Temmuzda dolar 6.85 ken urunlere zam yapti. Su an dolar 7.80, dusmeyi birak insallah zam almaz diyorum.. Bakalim gorucez..
  • Ben fiyatların sabit kalıp yeni gelenlerin +1000 tl olacagını düşünüyorum

• Media markt kampanyası ne zaman tekrar eder fikriniz var mı? 6s plus 16 gb telefonu verince, 1000 lira indirimle beraber 2017 tl indirim tanımlayacaklardı meğer kampanya bitmiş. Telefonumda çizik bile yok ama satsam 2000 liraya satamam

• Türkcellde 11 128 gb webe özel. 7920 civarı kartta okadar limit yok bayiye gitsem bu paraya verirlermi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkcellde 11 128 gb webe özel. 7920 civarı kartta okadar limit yok bayiye gitsem bu paraya verirlermi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oktaysar O kullanıcısına yanıt
    Dun devam ediyodu kampanya aksam 8 de. Iphone 7 32gb temiz telefona 2100 verdiler.

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.