Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: export20 , export20 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.056
Cevap
1.167
Favori
3.405.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Az buz paralar değil hocam, bazen farklı poslardan çekme durumu vs. oluyordu öyle bir olumsuzluk yaşamayalım diye sordum. Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    PARAM/HEPSİBURADA
    Hepsipay/Hepsiburada
    Hepsiburada

hepsi böler :)
    yapıştırsın gitsin son günler zaten 5 gün sonra taksitsiz bir türkiye’ye uyanıcaz. (vade farksızdan bahsediyorum)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • praximuns61 P kullanıcısına yanıt

14 128 gb hediye almakta iyiymiş. Benim bugüne kadar aldığım max hediye çoraptı Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takirti kullanıcısına yanıt
    16 çıktı halen aynı sori sorayım, 2024 iPhone 12 alınır mı, nedime almayı düşünüyorum, bütçemiz çok yok, iPhone 12 nasıldır sizce

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    Alınır ama fazla idare etmez. Telefonu ne kadar kullanmak istediğinize bağlı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Alınır 17.4.1’e güncelledim en son. Hiçbir problemi yok. Yağ gibi de çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

2024 te performansından birşey kaybetmedi kesinlikle alınır fiyat performans olarak uygun en temel uygulamaların yazılım desteği kesilene kadar rahatça kullanırsınız

• uzaypatronu kullanıcısına yanıt

Amazonda geçiyormu peki

• Katibim kullanıcısına yanıt
    Hayır

• novacropland kullanıcısına yanıt
    Hocam cok dusuk fiyat verdiler on teklifte 15k idi.simdi 12450 e teklif verdiler.telefon 11 128 gb daha 1 yil oldu olmadi pil sagligi 89 idi.
    Ekranda piksel kirik cizik fln yazmislar oysaki hicbirseyi yoktu telefonun.acaba ekran koruyucuyu cikarmamistik onu mu cisik sandilar? Anlamadim gitti simdi kabul etmesek 6k dan yararlanamiyoruz degil mi?

• Arkadaşlar Maximum Business kartla Hepsiburada'dan Iphone 15 Pro Max almak istiyorum. Ödeme seçeneklerinde vade farkı ile birlikte taksit seçenekleri çıkıyor. Vade farksız alabileceğim bir seçenek var mı ?

• Lionheart kullanıcısına yanıt
    Satın aldıktan sonraki gün taksit seçenekleri çıkıyor

• icecube_fb kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum düşük teklif çıkarsa ek ödemeden faydalanabilirmiyim?

• Lionheart kullanıcısına yanıt
    Media Markt peşin fiyatına 6 taksit alabilirsiniz
    Hb, Trendyol , pasaj, n11 vs de vade farksız taksit yok
    MM, Teknosa ve Vatanda var vade farksız ticari karta taksit

• icecube_fb kullanıcısına yanıt

Yararlanamazsınız hocam değiş tokuşu mantıklı kışan şey ek ödeme zaten cihaz teklifini kabul etmez yada ger isterseniz kesinlikle yararlanamazsınız. Ekran koruyucuyla alakalı değildir bazen ufak şeyleri bahane edip fiyatı kırıyorlar dediğim gibi bir kaç telefon şirketiyle çalışıyor hb giden fason telefoncuya göre tekliflerde değişiyor tabi cihazı gönderip henüz yeni cihazınızı almadıysanız geri göndersinler telefonunuzu ama aldıysanızda sağlık olsun en azından ek ödeme kısmı iyi.

• Merhaba. iPhone 13 almaya karar verdim. Akbank Axess ticari kredi kartı ile vade farksız taksitli nereden almamı önerirsiniz? Ayrıca iPhone 7 ile değiş tokuş yapabiliyor muyuz?

• İthalatçı garantili yazan telefonların model numarası TU/A ile mi bitiyor ?

• Merhaba arkadaşlar, ilgilenen olabilir diye yazıyorum. Sadece 1 ay kullandığım (Android'e geri döndüm) iPhone 13 cihazımı yanındaki aksesurlar ile beraber satıyorum. Cihazın sıfırdan farkı sadece kutusunun açılmış olması ve ekran koruyucunun olması :) İlgilenen varsa aşağıdaki linkten erişebilir.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/158067567

• Apple’ın en kritik iki pazarından biri olan Çin’de iPhone satışları radikal bir şekilde düşmeye devam ediyor. Ocak ayında bir önceki yıla kıyasla %39, Şubat ayında da bir önceki yıla kıyasla %33 düştü.

Türkiye’de de satışların bir süredir çok parlak olmadığı, satılan cihazlardan da aynı oranda aktivasyon sinyali gelmediği ifade ediliyor. Konuştuğum büyük distribütörler, Apple’ın ülkemizde satış arttırmak için ciddi satış desteği vermeye başladığını (ticarette normal ama Apple kültüründe çok normal olmayan bir durum) cihaz başına birkaç bin liralık teşvik sunmaya başladığını ifade ediyorlar.

Bir de bir süredir ülkemize iPhone 12 yığılıyormuş, yeni iPhome 11 olur mu emin değilim zira 5G vs derken maliyetleri daha yüksek, bir de pazarımızın mevcut ekonomik durum itibariyle daha durgun olması söz konusu.

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    İthalatcı garanti Tu/a olarak bitmez

Tu/a resmi garantili cihazlarda olur.

• 
Sayfa: önceki 16381639164016411642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.