Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.056
Cevap
1.167
Favori
3.405.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16361637163816391640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oldu şimdi. Provizyondan geçip dönem işlemlerinde görünmesi yetmiyormuş. 1 gün daha bekleyince düzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsserhat kullanıcısına yanıt

Yanlış bilgi. Liste var orada neredeyse çoğu marka modeli kabul ediyor. Ben xiaomi redmi note 8 telefon gönderdim takas için. 6 bin ek ödeme ve 1300 tl geri ödeme yaptı bana totalfe 7300 tl indirim aldım yani iphone 15 almak için. Aynı zamanda vakıfbanktan faizsiz 4 taksit yapabildim kampanya kapsamında.

• arkadaşlar selamlar.
    elimde iş bankası maximum kart var ve anneme ip12 almayı düşünüyorum.
    güncel olarak taksit yapabileceğim her hangi bir mecra var mı?
    amazon’da maximum karta özel 9 taksit vs bildirimleri var ama ne yazık ki telefonda geçmiyor sanırım.
    bunun için alternatif yol nedir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • VolkanDrkn kullanıcısına yanıt

Ek odeme kalktimi giremiyorum

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

Hayır kalkmadı duruyor hala. Bazen sistemsel sıkıntı olabiliyor tekrar tekrar deneyince düzeliyor

• quasim0d0 Q kullanıcısına yanıt

Amazon da peşin alımda sonradan uygulamadan telefona taksit çıkmıyor hb da dediğin karta vade farkı 3.66 olarak 6 taksit çıkıyordu 24 şubatta aldım şimdi çıkar mı bilemem  Ama hb da çeşitli taksit senaryoları var orayı incele 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Mart 2024; 21:0:4 >
  • VolkanDrkn kullanıcısına yanıt

4 bin e düşmüş sanki

• gsserhat kullanıcısına yanıt

6000 tl sanırım 4000 tl düşürmüşler..

• Bir kaç ay öncesinde eşimin iphone se 2.nesilini göndermiştik değiş tokuşta o zamanlar ek ödeme 2 bin tl idi bugün bi ara 6 bin gördüm fakat tekrar 4 bine düşürmüşler sanırım. Süreç şöyle işliyor göndereceğiniz telefonun özelliklerini girip fiyat aldıktan sonra kargoluyorsunuz (sadece cihaz- kutu şarj vs önemsiz) bu sırada almak istediğiniz telefonu alıyorsunuz ikinci el cihazla ilgilenen fason telefon firması asıl fiyatı size sunuyor okeylerseniz ödemeyi belirttiğiniz ibana yapıyor yok fiyatı çok öldürürlerse fiyatı ve sizde redederseniz adresinize ücretsiz olarak tekrar teslim ediyorlar ek ödemeyi ise hb ödeme yaptığınız karta iade şeklinde yansıtıyor ortalama iki haftada yansır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novacropland -- 24 Mart 2024; 21:52:55 >
  • novacropland kullanıcısına yanıt
    Hocam gönderdiğimiz telefonu geri iade istesek ek ödeme de iptal oluyor sanırım öyle mi

hocam selamlar.

biz bugun kardeşime aldık ek ödeme 6000 tl idi simdi baktım 4 e düşürmüşler bu konuda bir sorun çıkarırlar mı gündüz 6 idi.

eğer sorun çıkarırlarsa thh gibi bir itirazımız olabilir mi?

son cümlede takas edeceğimiz cihaza verilen teklifi beğenmezseniz telefonu geri yolluyorlar ek ödemeyi ise karta iade seklinde yapıyorlar kısmında ek ödeme her sekilde yapılıyor diye anladım öyleyse iyiymis

• yasinim35 kullanıcısına yanıt

aynen öyle hocam teklifte maksimum verilecek rakam yazıyor zaten o rakamı hiç vermiyorlar ama cihaz hakkında dedikleriniz harfi harfine bile doğru olsa 500-1000 oynuyor burda işi cazip kılan ek ödeme kısmı zaten. O yüzden pahalı bir cihaz yerine yedek ucuz yollu bir cihaz gönderip ek ödemeden yararlanmak daha mantıklı olur asıl cihazınızı değerinde daha rahat satarsınız.

• icecube_fb kullanıcısına yanıt

Siz değiş-tokuş kampanyadan yararlandıysanız ve göndereceğiniz cihaza ön fiyat aldıysanız ekranda belirtilen ek ödeme tutarı yatar hocam ama şu saatten sonra yapacağınız alımlarda 4 bin tl geçerli. Zaten bu kampanyayı sistemden seçip onayladığınızda kargolamak için 3 gününüz oluyor 3 gün içinde almak istediğiniz cihazında ödemesini yapıp göndereceğiniz cihazıda mutlaka kargolamalısınız. Bunu hb sistem müşteri hizmetleri mesajlar kısmından görebiliyordunuz sanırım orda teklif ve ayrıntılar yazar. Dediğim gibi cihazın ödemesini telefoncu şirket ek ödeme kısmını hepsiburada sağlıyor. Ama burda cihazı gönderirken paketlemeye ve cihazın özellikle imei numarasını girerken dikkat ediniz bir rakam yanlıs yazsanız geri gönderiyorlar size kampanyadan yararlanamıyorsunuz sebebi ise e fatura düzenlerken ki sıkıntıymış (yaşandı ondan dolayı bilgi sahibiyim)

Bana teklif edilen fiyetın aynısını yatırdılar hocam. İphone 13 pil seviyesi 86. Ayrıca 3 günlük kargolama sürecini isterseniz uzattırabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi başar123 -- 25 Mart 2024; 9:9:51 >
  • başar123 B kullanıcısına yanıt
    Ne kadar teklif etmişlerdi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt
    24500

• Bende degis tokusdan yararlanmak istiyorum hepsiburadadan yalniz iki sorum var birincisi kesilen fatura sirket adina olucagi icin alicagim cihazin fatura tutari tam olarak mi kesilicek yoksa yapilan iade bedelleri dusup mu kesiyolar.
    İkincisi telefondan aktarim yapabilmem icin bi zamanim oluyormu acaba yeni telefon gelse ben aktarimi yapip oyle gondersem oluyormu ?

• başar123 B kullanıcısına yanıt
    Anladım. Yeni telefonunuzu güle güle kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuq010101 kullanıcısına yanıt

Siz sipariş öncesi alacağınız telefonun sayfasından değiş tokuş kısmından vereceğiniz cihazın bilgilerini ekleyip, alacağınız telefonun tam ücretini ödüyorsunuz. Fatura tam olarak kesiliyor, size elinizdeki telefonu göndermek için bir süre veriyor. Siparişiniz verilen süreden önce gelirse (büyük ihtimal gelir) bilgileri aktarıp , sıfırlama v.s. yapıp gönderiyorsunuz.

İncelemeden sonra revize teklifi onaylar iseniz, destek bedeli ve cihaz ücreti hesaba/karta yatıyor.

• tyanali kullanıcısına yanıt

Tesekkurler hocam cevap icin iphone 13 pro icin 40.000 kusur teklif verdiler sanirim alicam bakalim

• 
Sayfa: önceki 16361637163816391640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.