Şimdi Ara

Apple iPhone'a beklenen kur zammı geldi: İşte yeni fiyatlar [Güncellendi] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
584
Cevap
4
Favori
26.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne alakası var birtek apple değil yakın tarihte tüm elektronik ürünlerde hissedersiniz kur farkı zammını

Vatandaşa bak hükümet sahesinde döviz almış başına gidiyor buna tepki göstermezler apple ın yaptığı zamma tepki gösterirsiniz

Diyecek söz yok sizlere

İstikrar sürüyor ver mehteri ver kanal değişmesin sakın a habere devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s7 edge' e 3200 lira verirken, çok tereddüt etmiştim. İyi ki almışım, teknoloji yoksunu cihazlar bile ne fiyatlara geldi
  • Arkadaslar ben dun siparis verip parayi gonderdim bugun sabah bi baktim ki fiyatlar ucmus,simdi bana sikinti cikarmazlae umarim dimi sonucta siparis tarihim belli parayi eft yaptigim gun belli.

Problem yasanmazsa cok sansliymisim valla i7 plus 128 lik 800 lira artmis

• Başka ülke yoktur telefondan,otomobilden ikinci elde kâr eden....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoh eyyyi olmuş! :D

• Boylelikle en ucuz ip7 fiyati 4300TL olmus ki bizim millete koymaz isterlerse 7300TL yapsinlar millet fakirim acim zor geciniyorum der ama yeni iPhone ciktiginda kuyruga girer...

• quote:

Orijinalden alıntı: bimposeti

dünyada hiç bir ülkesinde iphone 7 kullanıpda sattığında kar eden bir yer göremezsin.

Arkadaşlar bu adam tüm dünyayı gezdi gördü, aynı zamanda Boğaziçi İktisat mezunu kendisi yani zamlar normal, dert etmeyin. Hükümetimiz halkımıza laik işler yapmaya devam ediyor.

• Birşey olmaz bu zamlardan " Benim vatandaşım un cuvali gibidir vurdukça tozar ". S.Demirel.

• İnsanlar zamma yakalanmadan aldığına seviniyor. Sanki bir daha telefon almayacak. Günü kurtar, geleceğe sonra bakarız hesabı. :D

• Artık iphone ciddi ciddi zengin telefonu oldu, bu da şu anlama geliyor, artık parasız olanlar daha da iştahlı olacak bu telefonu almak için. Evini, arabasını ipotek ettirir, 5000 tl olan iphone telefona evkur da 7000 tl verir yine alır. Direk kısa yoldan zengin olmuş olur adam :)

• Apple bilerek yaptı zammı son dolar kuru ile cihazlar türkiye ile aynı fiyata geliyordu.

Şimdiki zammı o yüzden yaptılar ki arada fark olsun bişeye benzesin

Amerika ile nasıl eşit oluruz diye yaptılar

• Çöp cihazlara komik fiyatlar... Şu 6S e bile 2300 verirken tereddütte bırakmıştı. Peki siz bu teknoloji yoksunu aletlere nasıl gönül rahatlığıyla 4-5k para sayıyorsunuz ?

• Arkadaşlar merhaba.Zamdan yeni haberim oldu.İphone 7 plus 128 gb mat siyah kapalı kutu cihazı 4000 tl ye almak uygun gelir mi ne dersiniz? Bir arkadaşım yeni almış cihazı daha yeni aradı 4000 tl ye vereyim diye.
  • javaprof kullanıcısına yanıt
    4 ay öncesine kadar iPhone harici telefon kullanmamıştım. Telefon değiştireyim dedim, araştırma yaparken siz Android fanboylarının gazına geldim gittim A7 2016 aldım. Şimdi ilk fırsatta yine gidip bir iPhone alacağım. Fonksiyonellikten uzak dediğin cihaz şu çöp Androidden hem daha kaliteli, hem daha ergonomik, hem daha fonksiyonel...

• Ya bu iphoneu neden 10bine sabitlemiyolar. Bas kardeşim vergiyi ulkeye kota koy koyda satamasin. ABD milyonlari açlığa sürüklüyor zaten durum bu. Bizi açlığa suren bir ülkenin arabasini yada telefonunu bundan sonra kullanirmiyim bir daha ASLA!

• iPhone 7 3249 iken aynı paraya adam Amerikaya gidip iPhone'u alı, gezip geri gelmişti şimdü üstüne bi bilet daha alıp bir de avrupa turu yapabilir :D Çok istikrarlı ülkeyiz çok şuan ben iPhone almıycam,kullanmıyorum diyebilirsiniz fakat bu zam tüm elektronik ürünlere yansıtılınca ne yapacaksınız çok merak ediyorum Kur farkı daha bize tam olarak yansımadı stoktaki ürünler satıldığı için ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duellist

4 ay öncesine kadar iPhone harici telefon kullanmamıştım. Telefon değiştireyim dedim, araştırma yaparken siz Android fanboylarının gazına geldim gittim A7 2016 aldım. Şimdi ilk fırsatta yine gidip bir iPhone alacağım. Fonksiyonellikten uzak dediğin cihaz şu çöp Androidden hem daha kaliteli, hem daha ergonomik, hem daha fonksiyonel...

Kardes mademe iphonea basacak paran var neden s7 edge tarzi bi cihaz almadin. BEYIN BEDAVA

• 5s kullanıyorum 2 yıldır sonrakı telefonum 5SE olacak ..gerek yok 6 ya 7 ye
    Fakat keşke alsaymısım Se Iphone .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Başka ülke yoktur telefondan,otomobilden ikinci elde kâr eden....

İkinci el'i görün şimdi, iyice coşar.. Yeni iPhone satın alanı parmakla gösterirler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her Apple cihazınamı geldi bu zam? Yoksa sadece Iphonelarmı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.