Şimdi Ara

Apple iPhone 8 Plus - Hesap Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forumdaşlar 2 gündür bu telefonu kullanıyorum inanılmaz bir alet. İyi ki almışım diyorum. Yalnız bir sorunum var.

Apple iTunes Store'da alışveriş yapıyorum genelde albüm satın alırım orada kullandığım hesap Google Mail'di. Apple'ın da iCloud denilen sistemi var bununda mail hesabı varmış ben onu da aldım ama iPhone'da illa iCloud'ı mı kullanmam lazım ya da sadece onu kullansam iTunes'taki kayıtlı e-posta adresini değiştirsem satın aldıklarım gider mi bir süre sonra ?

Bu iCloud hesabı ile birlikte 3 e-posta hesabı oldu. Bir faydası var mı iCloud uzantılı mail adresi kullanmanın ?

• Peki sizce diğer sitelerdeki kullanıcı mail bilgilerimi değiştirsem iCloud uzantılı e-posta adresini birincil e-posta adresi yapsam bana bir faydası olur mu ? 3 senedir Google G-Mail kullanıyorum. Android sisteminden geçtim.
  • Güvenlik endişesi fazla değil ama 3 tane e-posta hesabı kullanmak mantıklı gelmiyor bir süre sonra Google hizmetlerinde mecburi kullanıyorduk şimdi iOS'e geçince ikilemde kaldım. Teşekkür ederim cevap için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.