Şimdi Ara

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.361
Cevap
138
Favori
808.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

İade apple zorlu veya alasyada gecerli 100-150 tl daha fazla verip ordan almiş olsaydin iade edilmiş olur bu kadar da ugraşmazdin ayrica şarj herkeste gecerli sürüm ile alakali eger şarji kast ettiysen biz 6s-7 kullanicilar 4 saat aliyoruz dua et 6-7 saat aldigina:)gecmiş olsun

hocam ben hep android kullandıgım ıcın bılmıyordum - apple tr garantılı dıye satın aldım zaten.

hocam eskı guncellemeye nasıl gerı donebılırım
  • Hepsiburada spigen kılıflar kırılmaz cam falan mobilde %40 indirimli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18XET01 1 kullanıcısına yanıt
    hemen hemen benzer düşünceler içerisindeydim ama dayanamadım dün gece siparişi geçtim hocam. Insallah bir sorun olmadan uzun ömürlü kullanabiliriz, çok düşünüp takmamak lazım diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Beyler 11.2.2ye geçmeye değer mi?, Ben telefonu ilk aldığım sürümde (11.0)da kullanmaya devam ediyorum

Değmez, Eylül'de aldığımdan beri gelen güncelleme tekliflerine hep hayır dedim.

Güncelleme konusuna direnebildiğim kadar direneceğim, istemiyorum güncelleme müncelleme.
  • hepsiburadadan aldığım iphone 8 plus gold ile aranıza katıldım
  • Mrb Arkadaşlar ilk defa iphone kullanmayı düşüyorum hep android kullandım maalesef Sizce 7 plus 128 mi 8 plus mı almalıyım ? Aklımı karıştıran 8 plus arkasının cam olması kırıldı mı telefon gitti kılıfla kullanacağım tabiiki ama cam dayanıklı mı düşüren oldu mu telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kof98ioriyagami

Mrb Arkadaşlar ilk defa iphone kullanmayı düşüyorum hep android kullandım maalesef Sizce 7 plus 128 mi 8 plus mı almalıyım ? Aklımı karıştıran 8 plus arkasının cam olması kırıldı mı telefon gitti kılıfla kullanacağım tabiiki ama cam dayanıklı mı düşüren oldu mu telefonu

Arkadaki cam, tel düştüğü an az ya da çok her halükarda zarar görür, bazı durumlarda kılıf bile vaziyeti kurtarmayabilir, camda küçücük bir çatlama bile oluşsa baktıkça göze batar, rahatsız eder.

Bunu göz önüne alacaksın alırken, ama dokunduğun zaman arka tarafın verdiği hissiyat nasıl dersen çok güzel.

Kılıfsız kullanmak da mümkün değil, kılıfını çıkarıp gece sandalyedeki minder üzerine koyup yatağa yattım, 30 saniye sonra pat diye bir ses geldi, baktım ki minderden kayıp halıya düşmüş, halı olmasa yandı gülüm keten helva.

Uzun lafın kısası kılıf olmadığı zaman elde durmuyor, kayıp gidiyor, ben kılıfsız kullanırım, dikkat ederim elimden kaymaz falan, mümkün değil.

Ha bugünkü aklım olsa 7 plus mı alırdım 8 plus mı ?

8 tabi ki.

• Şarjı nasıl arkadaşlar 8 Plus'ın? Oldukça çok kullanıyorum telefonu video izliyorum, internette geziniyorum, sosyal medya uygulamalarını çok çok az kullanıyorum, 1-2 saat görüşme yapıyorum günlük. Günü çok rahat çıkarır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Şarjı nasıl arkadaşlar 8 Plus'ın? Oldukça çok kullanıyorum telefonu video izliyorum, internette geziniyorum, sosyal medya uygulamalarını çok çok az kullanıyorum, 1-2 saat görüşme yapıyorum günlük. Günü çok rahat çıkarır mı?

Çok extrem bi kullanımınız yoksa rahat çıkarır günü hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: tens

quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Şarjı nasıl arkadaşlar 8 Plus'ın? Oldukça çok kullanıyorum telefonu video izliyorum, internette geziniyorum, sosyal medya uygulamalarını çok çok az kullanıyorum, 1-2 saat görüşme yapıyorum günlük. Günü çok rahat çıkarır mı?

Çok extrem bi kullanımınız yoksa rahat çıkarır günü hocam.

2900 kapasiteli android sony telefon bir buçuk şarjla tam yetiyor gerçi tam bir ölçüt olmadı gibi ama yoğun kullanıyorum. En az 2 saat video izliyorum hiç yoksa. En az 1 saatte konuşma. En az 1 saatte gezinme vs.
  • 8 plus güncelleyen var mı arkadaşlar durum nedir.

• Arkadaşlar ben zorunlu olarak telefona format attığım için 11.2.2 ye geçtim

Şarj çok çabuk düşüyor bence

Tekrardan 11.2.1 en yada direk 11.0. 0 ama nasıl geri dönüş yapabilirim acil geri dönüş yaparsanız sevinirim

• mga93 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bir önceki sürüme nasıl geri dönüş yapabilirim

• anladım hocam bende şuan şeffaf kılıf var apple nın sitesinde bi kılıf gördüm
    kılıf:https://www.apple.com/tr/shop/product/HKKN2ZM/A/iphone-8-plus-7-plus-i%C3%A7in-tech21-evo-elite-k%C4%B1l%C4%B1f?fnode=99&fs=f%3Dexclusive-iphone8plus%26fh%3D458b%252B3b25%252B4958

tank gibi kılıf hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstClassGamer

anladım hocam bende şuan şeffaf kılıf var apple nın sitesinde bi kılıf gördüm
    kılıf:https://www.apple.com/tr/shop/product/HKKN2ZM/A/iphone-8-plus-7-plus-i%C3%A7in-tech21-evo-elite-k%C4%B1l%C4%B1f?fnode=99&fs=f%3Dexclusive-iphone8plus%26fh%3D458b%252B3b25%252B4958

tank gibi kılıf hocam

Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]
    Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU]
    ben buna geçtim spigen crystal space hem telefonun görüntüsünü bozmuyır hem kaliteli hemde hafif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 9 Ocak 2018; 18:6:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bakın arkadaşlarım sizden bir ricam var. Ama rica ediyorum bana yardımcı olun

Bu telefonu kıracağım en sonunda şuanda 11.2.2 kullanıyorum

Ve ben iPhone den anlamıyorum, şarj su gibi bitiyor

Eğer ki 11.0.0 a 11.0.1 e yada en stabil olan bir sürüme geçilebilir ise

Ben cep telefonu numaramı vereyim siz çaldırın beni arayayım sizleri en stabil olan bir sürüme geçeyim rica ediyorum sizden Allah rızası için

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Eski sürüme dönemezsiniz maalesef. Apple da eski sürüme dönmek diye bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Eski sürüme dönemezsiniz maalesef. Apple da eski sürüme dönmek diye bir şey yok.

A ama hocam arada mesajlar görüyorum, imzalar açık kapalı diye falan

Hangi sürüme geçmek istiyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 9 Ocak 2018; 19:8:12 >
    http://api.ineal.me/tss/status

Buradan bir kontrol edin

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.