Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19861987198819891990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7 siyah aldık bakalım yalnız bu sedeflenme konusunda arkadasına da telefoncuda jelatin taktırsam sorun çözülür mü acaba
  • Merhaba,

Telefonun bekleme ve kullanım süresi aynı?

Basit bir sorun gibi geldi bana.

Çözümü bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    ben riske giremedim silver aldım
  • canınıyerim kullanıcısına yanıt
    ses kısma+güç tuşu ile reset at düzelir.

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    bende öyle yapacaktım ama silver yoktu mecbur jelatin kaplatıcam sonra kılıfsız kullanırım
  • Hocam teşekkür ederim düzeldi

Ama neden böyle olmuştur?

• canınıyerim kullanıcısına yanıt
    oluyor bazen öyle sistemsel bir şey :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Varnalı4545

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Düz7 11.1 sürümü şarj nasıl sizce?

??

• Varnalı4545 V kullanıcısına yanıt
    berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

berbat

Kaç olmadı lazım ki 5-30 alıom ekran süresi

• quote:

Orijinalden alıntı: juve212

şuanda 7 2800 gibi bir rakama denk geliyor bu fiyat bandında alsam mı andorid mi alsam bilemedim hocam çünkü android cihazlarda sonuçta en fazla 2 yıl sonra aşırı yavaşlıyor diyorum en azından apple ın garantisi iyi ve bu rakama şimdi hangi android cihaz tercih edilebilir ki ek olarak birde fiyatları aşırı düşmüyor 2 yıl sonra yavaşladı satmak istesek bir android kadar fiyatı inmiyor

iphone 6s iyi diyor arkadaşlarım, burda kullananlar varsa 6s ile ilgili memnunlarsa yazabilirler
  • bataryada sıkıntı yaşayan arkadaşlar, özellikle yazıyorum Messenger yüklemeyin telefona. İnanılmaz sömürüyor belleği bataryayı, arka planda çalışır devamlı.
    Facebook Messenger=iphone yavaşlatıcı
  • Özellikle eski iphone kullananlar, arkadaşlar telefonu güncellemeyin kesinlikle. Güncelledikce problemler çıkıyor. Eski versiyon devam edin.Yeni yazılım eski iphonelar için kesinlikle tuzak. 3 hafta önce iphone 5sim pert oldu. Yazılım güncellemeden sonra bir anda şebeke gitti, aranıyor yazısı çıktı, telefon sapıttı. Tamirciye götürdüm ama sonuç çıkmadı. Apple güncelleme yapıp ne yapıp edip eski aleti perte çıkarıyor.
  • Ekim ayından beri mat siyah olanını kullanıyorum, telefonda bir sorun yok arkadaşlar alın ve kullanın derim. 8 ve X'in fiyatından sonra anladım ki alınası model 7 ve 7 Plus kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forester34

Özellikle eski iphone kullananlar, arkadaşlar telefonu güncellemeyin kesinlikle. Güncelledikce problemler çıkıyor. Eski versiyon devam edin.Yeni yazılım eski iphonelar için kesinlikle tuzak. 3 hafta önce iphone 5sim pert oldu. Yazılım güncellemeden sonra bir anda şebeke gitti, aranıyor yazısı çıktı, telefon sapıttı. Tamirciye götürdüm ama sonuç çıkmadı. Apple güncelleme yapıp ne yapıp edip eski aleti perte çıkarıyor.

5S diyorsunuz, 4 senelik telefonun yeni cihaz gibi çalışması daha enteresan olmaz mı?
  • forester34 F kullanıcısına yanıt
    androidte facebook lite ve mesenger lite (facebook tarafindan sunulan )vardi iosta bulamadim yokmu ios icin lite uygulamalar

• Bugün N11 den 2700 civarına aldım sonunda İphone 7 yi. İlk Apple ürünüm olacak her hangi bir tavsiyeniz var mı ? Bir de ince telefonu çok kalınlaştırmayan bir kılıf önerirseniz sevinirim
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Şu boya atması muhabbetinden dolayı en çok istediğim mat siyahı alamadım maalesef gümüş aldım artık hoşuma gitmezse kaplama yaparım

• arkadaslar bu daha once basima gelmisti telefonu yeniden baslattigim da duzelmisti yazilimla ilgili bir sorun zaten bu dun aksam farkettim bende iphone 7 var arkadasta iphone 6 var yan yana koyduk ondaki normaldi isikli yerler ama bendeki isikli yerler parlamali yatay cizgi halinde boyle cikiyor bu bir hata yani

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

ama dun teli yeniden baslattim duzelmedi beyller napabilirim? ios 11.1.1 var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cocarca33 -- 12 Kasım 2017; 9:41:42 >

• 
Sayfa: önceki 19861987198819891990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.