Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (807. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scopiora

Geçmiş olsun hocam, IMEI biliyorsanız Apple'la iletişime geçin bi sonuç çıkabilir belki

Telefon kutusu açılmamıştı,bir şey çıkacağını sanmıyorum.
  • Hocam bende bursadayım istanbulda olmayada gerek yok bu arada adıma garantili 2 sene iphone 7 telefonumu 10 tl karşılığında yenileyebiliyorum yıpranırsa vs (: telefon servise giderse tekrar kaplatırım 10 tl verip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazukan

Arkadaslar iphone 7de kullanilmasa bile bluetooth un surekli acik olmasi sarji dusuruyor mu?

Bluetooth kulaklıktan muzik dinleyen arkadas varsa yorum yapabilir mi? Bluetoothla muzik dinlemek sarji ne kadar azaltiyor?

+1. Mi band 2 akıllı bileklik alsam 7/24 bluetooth ile bağlı olması gerekecek şarjı nasıl etkiler tecrubeli arkadaşlar cevaplarsa seviniriz
  • http://i.hizliresim.com/oEJ5Rm.jpg
    Arkadaşlar bu ölü piksel mi

• ozinho20 kullanıcısına yanıt
    Telefonun resmini at kardeş nasıl anlayalım ss ile

• quote:

Orijinalden alıntı: ozinho20

http://i.hizliresim.com/oEJ5Rm.jpg
    Arkadaşlar bu ölü piksel mi

arkadaş dalga geçiyor herhalde :D

• http://i.hizliresim.com/gXQg70.png
    Ya burda siyah nokta var hafif dikkatli bakın :D
    Ya da benim kırılmaz cam a leke oldu sildim sildim geçmedi bana ölü piksel gibi geliyor resme dikkatli bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Beyler hangi vpn programını tavsiye edersiniz?

İOS'u bilmiyorum ama PC ve Android'de Cyberghost VPN oldukça kullanışlı hocam
  • quote:

http://i.hizliresim.com/gXQg70.png
    Ya da benim kırılmaz cam a leke oldu sildim sildim geçmedi bana ölü piksel gibi geliyor resme dikkatli bakın

Screenshot ile ölü pixel gözükmez. Siz görürsünüz biz göremeyiz. Screenshot yazılımsal bir işlemdir. Ekrandaki donanımsal sorunları göstermez.

Bunun için ekranın resmini bir başka cihaz ile çekeceksiniz. Mümkün olduğu kadar yakından ama net olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaedHrOS

quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

7 plus 32 ve 128 gb ın ingiltere fiyatlarını bilen söyleyebilir mi acaba

7 plus 32gb= 719 pound- 2700 TL
    7 plus 128 gb=819 pound- 3100 TL (stokta yok)

teşekkürler
  • ozinho20 kullanıcısına yanıt
    Beyin not found
  • ölü pixel testini tek bir renk ile anlayamazsın bir çok renk kullanmalısın ayrıca çizdiğin daire içinde herhangi bir dead pixel yok kolay gelsin.
  • İos 10.03 te şarj önceki sürüme göre çok çabuk tükeniyor. Güncelleme yaptıysanız sebebi odur.

• Son defa soruyorum çok kararsız kaldım. 32 alacakken fikrim belliydi fakat 128 olunca 128 almışken jet black mi alsam diyorum. Iphone 5 siyahtan çok farkı yok gibi geliyor. Mat siyah çok iyi fakat karar veremedim bir türlü

• Beyler telefonu tam şarj olmadan şaejdan ceksek sıkintı olurmu batarya ömrünü kısaltırmı??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roxio kullanıcısına yanıt
    Bende her spor arabaya vs mat rengi çok yakıştırırım. Matı çok seviyorum eğer sizde öyleyseniz direk mat renk alın derim ben öyle yaptım çok güzel görünüyor. Zorluda jet black te baktım güzel ama kesinlikle şu an telimi aynısının jet black ile değiştirip üstüne para verseler kabul etmem. Bence kesinlikle mat daha iyi. Kişisel zevk tabi bu.
  • Roxio kullanıcısına yanıt
    Jet Black revaçta görünüyor , ben plus mat siyah kullanıyorum lakin jet black rengini detaylı şekilde inceledim teşhir ürünlerinde.
    Parmak izi kalmamasına imkan yok ve çizilmesi sanıldığı kadar kolay değil.
    Aldım elime tırnağımla bastırıp çizmeye uğraştım ama çizik yapamadım. Kılıfsız kullanmak bakımından daha dikkatli olunması gereken bir kaplamaya sahip.
    Kılıfsız yardırırım dersen dikkatsizlik sonucu arka bölüm harita gibi çiziklerle dolu olabilir.

• @SEHZADE63 @Giansello Asagidaki mesaji onceki sayfalarda buldum. Yardimsever biri paylasmis. Belki isinize yarar.

quote:

Yurtdisi cihazim icin IMEI kaydini nasil yaptiririm?
    - Cihaza Turkiye'de ilk kez Turk SIM karti taktigin gunden itibaren kayit icin 120 gun suren var
    - IMEI kaydi yaptirmak icin kayit yaptiracagin gunden geriye dogru son 120 gun icinde Turkiye'ye giris yapmis olman gerekiyor
    - IMEI kaydi icin pasaport sart degil. Gurcistan ve Kibris'a nufus cuzdaniyla giris cikis yapmis kisi adina da IMEI kaydi yapilabilir
    - Cihazin 120 gunluk kayit suresi ile pasaport sahibinin 120 gunluk ulkeye son giris tarihi birbirinden bagimsiz
    - Pasaport kayit islemini vergi dairesine, bankaya gitmeden tamamen online olarak da yapabiliyorsun
    - Isleme baslamadan once en yakin vergi dairesine gidip, kayit yaptiracak kisinin TC nosu ve cihazin IMEI numarasini bildirerek 138,80 TL yatiriyorsun. Alternatif olarak bankalara veya onlarin internet subelerine de yatirabilirsin. Ya da en kolayi e-Vergi dairesinden online olarak aninda kredi kartinla odeyebilirsin: TIKLA
    - Ikinci adimda kayit yaptiracak kisinin e-Devlet sifresine ihtiyac var. Bu sifre PTT'den alinabiliyor. E-devlete giris yapip IMEI kayit bolumune geliyorsun. Kayit pasaport ile yapilacaksa pasaport seri nosu, nufus cuzdani ile (Gurcistan ve Kibris girisliler) yapilacaksa nufus cuzdani seri nosu, ulkeye giris tarihi ve IMEI bilgilerini girdikten sonra islem tamamlaniyor.
    - IMEI kaydin kisa sure icinde onaylaniyor. Bazen 5 dakika bazen yarim saat. Gule gule kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 23 Ekim 2016; 22:53:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Beyler hangi vpn programını tavsiye edersiniz?

İOS'u bilmiyorum ama PC ve Android'de Cyberghost VPN oldukça kullanışlı hocam

Hallettim hocam sağolasın

• quote:

http://i.hizliresim.com/gXQg70.png

Şaka dimi.

• 
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.