Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.869
Cevap
382
Favori
2.348.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu konuyu biraz daha okursam iphone 7 plus almaktan vazgeçemem , buraya atılan plus fotoları çok kötü noise çok fazla , ülkemize henüz gelmemeside cabası, iphone 5 kullanıyorum 4 sene olacak 5 den sogumadım 7 plustan soguttunuz be ..
  • Erkan0192 kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar artıyoda ona paralel teknolojileri de öle artsa bir de gam yemicem. Ama haklısnız yani bende sizle aynı durumdaym o kadar para vercem bunumu alcam durumuna geldim. Video da tıslama sesi çıkıyo resimler dandik dandik. 2.kamera koyduk diyolar bir yararı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

anca refurbished olarak

ABD 'deki bir arkadaşım bir ay sonra düşeceğini, 1 ay beklemem gerektiğini söyledi.Bana pek inandırıcı gelmiyor ama siz dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0192

başarılı bir yazı olmuş ,şurada 1000 tane , nereden alacam yok tax free yok şurada stok varmı yok nasıl kaydetttirecem gibi şeylerin arasında kaybolan bir yazı .

Kesinlikle katılıyorum Apple eko sistemi ve en büyük albenisi üstünlüğü olan stabillik konusunu gayet güzel yazmış arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

Hocam bu alıntalıgın yazıyı kim yazmış onunla konuşabilirim sanırım.

2. Madde A1660 model cihazlar Türkiye'de garanti dışıdır deniyor fakat bende Hong Kong'dan alınma A1660 model iPhone 7 var ve bu cihazın seri numarasınıhttps://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ adresine girdiğim zaman aşağıdaki bilgilere ulaşıyorum.

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Ne demek oluyor bu? Mantıken 1 sene garantili gözüküyor cihazım yanlış mıyım? A1660 modelinin TR'de garanti dışı kaldığını gösteren, onaylayan resmi bir Apple yazısı var mıdır yoksa bu durum üfürme midir? Eğer garanti dışıysa nasıl böyle bir ekran görüntüsü alabiliyorum?

Hocam şunu demek isteriyor Apple uluslararası 1 yıl garanti kapsamında zaten yurt dışı cihazları ancak tr ürünleri ekstra olarak 1 yıl daha garanti veriyor 2 yıl yani. Demek istediği o 1 yıldan mahrum kalıyorsunuz

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    az önce Apple destek ile konuştum, türkiye'de A1660 satılmadıgı için sıkıntı yaşandıgında apple tamir yerine değişim yoluna gittiği için telefon hangi modelse o modelin aynısından değiştirmek zorundadır dedi.
    A1660 'da TR'de satılmadıgı için TR'den destek alamazsınız ama en yakın A1660 satan ülkelerden alabilirsiniz desteği dedi.
    Bunlar da arap emirlikleri ve en yakın Apple Store olan herhangi bir Avrupa ülkesi şeklinde cevap verdiler.
  • iphone 7 plus noise sorunu
  • A1661'ler garanti dışı oluyor yani?

• kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğim gibi genel olarak bilinen şey şu, yurt dışından alınan cihazlar Apple'ın 1 yıllık uluslararası garanti kapsamında oluyor zaten nerede olursanız olun 1 yıl garantiniz var ancak Türkiye'den alırsanız cihazı 2 yıl garantiniz oluyor tüm mesele bu.

Edit; alıntı yaptığım mesajda yazılanın doğru olduğunu teyit etmişsiniz teşekkürler

quote:

2. ABD'de satılan A1660 ve A1661 model kodlu CDMA cihazlar ise Türkiye'de garanti dışı oluyor. Bu cihazlar ABD, Çin, Porto Riko, Hong Kong, Japonya pazarlarındaki operatörlere yönelik. Cihazlar Türkiye'de de calışır ama garanti hizmeti alamazsın. Ayrıca Apple'ın sitesinde bu GSM/CDMA model ayrımı için kodlar yıllardır mevcut. Her sene de yeni cihazlar icin guncelleniyor:http://www.apple.com/iphone/LTE/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuxAeternaFB -- 29 Eylül 2016; 14:06:04 >

• Konuya yazmaz olaydım gr mantık olmayan insan gelmiş yurt dışı telefona 3000 tlye getirebilirim diyor ve bu cihaz kayıtsız bu fiyat. Yazık günah salak salak mesaj atıp insanın sabrını zorlamayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malaybey

A1661'ler garanti dışı oluyor yani?

Evet hocam o iki model garanti dışı. Konuda ki alıntı yapılan yurt dışı cihazları ile ilgili yazının ikinci madde de söylendiği gibi yani

quote:

2. ABD'de satılan A1660 ve A1661 model kodlu CDMA cihazlar ise Türkiye'de garanti dışı oluyor. Bu cihazlar ABD, Çin, Porto Riko, Hong Kong, Japonya pazarlarındaki operatörlere yönelik. Cihazlar Türkiye'de de calışır ama garanti hizmeti alamazsın. Ayrıca Apple'ın sitesinde bu GSM/CDMA model ayrımı için kodlar yıllardır mevcut. Her sene de yeni cihazlar icin guncelleniyor:http://www.apple.com/iphone/LTE/

• Güncel fiyatlar arabistan

Arkadaşlar tanıdıklarınız varsa arabistandan aldırın
    Türkiye"de çıkınca en aşağı 700/1200 tl arasında fark olacak gibi Bana göre

Apple iPhone 7 32 GB 2100 tl
    Apple iPhone 7 128 GB 2417 tl
    Apple iPhone 7 256 GB 2729 tl

Apple iPhone 7 Plus 32 GB 2495 tl
    Apple iPhone 7 Plus 128 GB 2807 tl
    Apple iPhone 7 Plus 256 GB 3199 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

quote:

Parmak izi bırakmadığı söyleyen biri düpedüz yalancıdır derim ben.

Iphonedo oldukça sevdiğim ve güvendiği biri ama :) video'da denedi ayrıca parmağı ile uzun süre bastırdı filan olmadığını söyledi

Cam deneyimini yaşayan biri olarak parmak izi tutmama ihtimali yok. iPhonedo benimde çok sevdiğim biridir ancak bazı konularda gereksiz fanatik olduğunu da kabul etmek gerekir. Jet blackin ne kadar parmak izi bıraktığını görmek için henüz lansman sonrası çekilen first look videolarına bakmanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkan0192

başarılı bir yazı olmuş ,şurada 1000 tane , nereden alacam yok tax free yok şurada stok varmı yok nasıl kaydetttirecem gibi şeylerin arasında kaybolan bir yazı .

Sagolun valla tesekkur ederım

aslında o yazı cok daha acılır. zaten bır vıdeo dusunuyorum su elımdekıler bıtınce
  • Rhaegar kullanıcısına yanıt
    Model No: A1784

Arkadaşım AT&T kullanıcısı değil 7plus mat siyah 128 GB için tax dahil 930$ ödeme yaptı. (Colorado,Denver)

AT&T yönlendirmeleriylede telefonun unlocked işlemlerini halletmiş.
    (AT&T 'nin 2012 yılında başladığı bir uygulama full prize ödenmiş bir cihazı imei kullanarak unlock yapıyor)
    İşlem detaylarını bilmiyorum sadece yaklaşık 2 saatini aldı arkadaşımın ama yoğunluktandır ama evrak işlemleri uzun sürmüştür vs. bilemiyorum.

Sonuç olarak mail adresine en sonunda registration code geliyor ve işlem sorunsuz tamamlanmış oluyor.
    Bunların hiç birini ben yapmadım arkadaşım ilgilendi ve çözdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Orijinalden alıntı: LuxAeternaFB

quote:

Parmak izi bırakmadığı söyleyen biri düpedüz yalancıdır derim ben.

Iphonedo oldukça sevdiğim ve güvendiği biri ama :) video'da denedi ayrıca parmağı ile uzun süre bastırdı filan olmadığını söyledi

Cam deneyimini yaşayan biri olarak parmak izi tutmama ihtimali yok. iPhonedo benimde çok sevdiğim biridir ancak bazı konularda gereksiz fanatik olduğunu da kabul etmek gerekir. Jet blackin ne kadar parmak izi bıraktığını görmek için henüz lansman sonrası çekilen first look videolarına bakmanızı tavsiye ederim.

Hocam bir çok video gördüm zaten telefonun kasası parmak izi içindeydi bir video da hatta bu yüzden kesin olarak mat siyah 128 gb beklemeye başlamıştım ancak dediğim gib iphonedo yayınını izleyince bir aklım karıştı cihazı çok güzel lanse etti çünkü arkası anten izlerini belli etmemesi tek parça görüntü vermesi güzeldi bir de üstüne çokça şikayet edilen kolay iz tutma problemi yok diyince video da emin olamadım Ancak burada ki mesajlarınız düşünmeye itti tekrardan Türkiye'ye gediğinde mağaza da bir ele alıp bakmak da lazım aslında

• Plus batarya gayet iyi. Bana 2 gün gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

Hocam bu alıntalıgın yazıyı kim yazmış onunla konuşabilirim sanırım.

2. Madde A1660 model cihazlar Türkiye'de garanti dışıdır deniyor fakat bende Hong Kong'dan alınma A1660 model iPhone 7 var ve bu cihazın seri numarasınıhttps://checkcoverage.apple.com/tr/tr/ adresine girdiğim zaman aşağıdaki bilgilere ulaşıyorum.

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Ne demek oluyor bu? Mantıken 1 sene garantili gözüküyor cihazım yanlış mıyım? A1660 modelinin TR'de garanti dışı kaldığını gösteren, onaylayan resmi bir Apple yazısı var mıdır yoksa bu durum üfürme midir? Eğer garanti dışıysa nasıl böyle bir ekran görüntüsü alabiliyorum?

hocam serı numaranızı ozelden mesaj atın

bugun apple store a gıdecem oradan ogrenırım tam sıze

• Arkadaslar konunun adini iphone yurtdısı satıs kodu yapalım mı ? Ciddi ciddi baymaya basladı hep aynı muhabbet su kod turkiyede gecer mi bu kod gecer mi .... konu sahibi ana sayfaya eklesin de artık oradan bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karargahx -- 29 Eylül 2016; 14:22:43 >
  • hayırlısıyla iphone 7 telefonum elime ulaştı. küçük bir yerde yaşıyorum ve kullanmadan önce kılıf ve cam koruyucu istiyorum. Zira gayet sakar biriyim. Sorum şu; 6 yada 6s ekran korucuları olur mu bu telefona. kılıf kamera çıkıntısından dolayı olmaz diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz.?
  • 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.