Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21772178217921802181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.el yurt içi alacağıma 0 yurtdışı almam daha mantıklı değil mi peki
  • iphone 8 mi 7 plus mi nedenlerle açıklayın kamera önceliğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vuslatkral1907 V kullanıcısına yanıt
    7+ da ikinci kamera iş görüyor yeri geldiğinde. Ancak gece performansı birinci kameralarda çok farklı değil. Atla deve fark yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuslatkral1907

iphone 8 mi 7 plus mi nedenlerle açıklayın kamera önceliğim
    Emredin, baska istediğiniz var Mı?

• Jet Black'e 3. 3D cam aldım yine 1-2 hafta içinde hava aldı yine aldı. Jet Black de mi sorun var ben de mi anlamıyorum. Telefon cebimde duruyor ondan dolayımı oluyor anlamıyorum en uygun cam hangisi bu cihaza yardımcı olacak var mı 3D'sinde falan değilim artık çıkardım camsız kullanıyorum düşecek diye aklım gidiyor.
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    1 sene oldu 3d cam kullanıyorum sorunla karşılaşmadım,muhtemelen kullandığın kılıf yüzünden oluyordur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mat siyah 32 ile aranızdayım :)

• radko kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum iki farklı kılıfla denedim son denediğim kılıf orjinal apple kılıfı. hep bir yerden hava alıyor ya alt ekranın köşesinden yada üst köşeden.
  • Merhabalar ben yeni telefon alma arifesindeyim 6s ve 7 arasında kaldım yani aslında 7yi doğal olarak daha çok istiyorum ancak şuan note 4 kullanıyorum şebeke sıkıntısından dolayı değiştireceğim 7nin kronik sorunları var mı? Bazı kişiler şebeke sıkıntısı yazmışlar ekrana bastırınca çıt sesi yazmışlar bende çok takıntılıyımdır yardımcı olursanız sevinirim.

• btrvysl B kullanıcısına yanıt
    Ben ne çıt sesi aldım ne şebeke sorunu yaşadım bu zamana kadar. 1 yıldan fazladır kullanmaktayım bu cihazı. 6S in bu saatten sonra alınmayacağı kanısındayım. Malum 3. senesinde şu an. iOS 12yi ona yüklemek zaten öldürür cihazı. E bu sürümde kalacaksınız onu alırsanız. 7 daha uzun ömürlü olur bence.

• jacktron kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler

• App store girip kontrol etmedikçe göremiyorum güncellemeri. Her seferinde app store açıp, güncellemeler sekmesine giriyorum, bakıyorum uygulamaların güncellemesi var. Bunu nasıl düzeltebilirim arkadaşlar?

• btrvysl B kullanıcısına yanıt
    Çıt sesi bende de var ama vidayı sıkınca hallolacak bi şey. Götürmedim bile bi zararı yok. Garantiye işim düşünce yaptırırım. 4 ay oldu başka bi sıkıntı yaşamadım, bence de 7 alın.

• tekrar selamlar 7 plus jetblack için kılıf önerebilirmisiniz telefonun silicon kılıf ile kullanıyorum hoşuma gitmiyor.360 derece kaplama önerirmisiniz.
  • 11.3 sonrasi mikrofonu bozulan var mi arkadaslar ?

• İos 10.2'deyim kafam rahat👍

• BackConnect kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde. Sanırım bir yolu yok, otomatik güncellemeyi açınca arada bir girmesen de güncelliyor sanırım ama ben otomatik açmıyorum elle yapıyorum genelde.

• arkadaşlar elimde fazladan orijinal iPhone 8 / 7 için Deri Kılıf - Siyah renkli az kullanılmış kılıf satılıktır. 3 ay kadar önce almıştım. en fazla 1 ay kullanılmış olup, kenarda durmaktadır. faturası ve kutusu yoktur. düşünenler mesaj atabilir. iyi bir fiyata verebilirim.
  • anl_clk A kullanıcısına yanıt
    benim bozuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Jet Black'e 3. 3D cam aldım yine 1-2 hafta içinde hava aldı yine aldı. Jet Black de mi sorun var ben de mi anlamıyorum. Telefon cebimde duruyor ondan dolayımı oluyor anlamıyorum en uygun cam hangisi bu cihaza yardımcı olacak var mı 3D'sinde falan değilim artık çıkardım camsız kullanıyorum düşecek diye aklım gidiyor.

ben wrapsol kullanıyorum ön arka yanlar bence telefon kalınlaşmasın çizilmesin yeter derseniz mükemmel ön tarafta koruyucu yokmuş gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21772178217921802181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.