Şimdi Ara

▓ APPLE İPHONE 7/7 PLUS PROBLEMLERİ KONUSU (SARI EKRAN, VİDEO KAYIT SESİ vs) ▓ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
7
Favori
17.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 36 dedin ben şok Hadi ekranın alakası yok da bu diğer problemlerin de olmaması çok garip oluyor hocam. Sorunsuz bir cihaza sahip oldunuz inşallah uzun süreler kullanırsınız. Biz de yakın zamanda inşallah sorunsuz bir cihaz alırız
  • BlueDangeR kullanıcısına yanıt
    Valla bende hayret ettim hani tüm sorunların düzelmesini beklemiodum cızırtı gitse sarı ekran devam eder, sarı ekran çözülse cızırtı devam eder diyordum. Şansımda fazla yoktr ama tutmuş işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Ekran kararması derken duvar kağıdı ekranda parlak çıkmıyor ama fotoğraflarda gayet hd gibi. Bunu bir kontrol edebilir misiniz?

• Arkadaşlar , mat siyah arka kısımı ışığa tutarak baktığımda her yerinde nokta nokta renk değişimi görüyorum . Yani çizilme , tabakada atma vs yok ama, sanki her yer benek benek gibi . Daha önce bu kasadan 6 ve 6 S te böyle birşey dikkatimi çekmedi . Acaba benim telde mi problem var ? Yoksa renk mat siyah diye mi belli oluyor ? Yani önceki versiyonlar bu kadar koyu bir renge sahip olmadığı için dikkat mi çekmiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mali76

quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: STATIC-X

quote:

Cihazı yeni aldım 128 gb plus ve ekranı normal beyaz 6s ile aynı

Merhaba kaçıncı hafta üretimi oldugunu ve ekran filtresi ayarları kapalı olarak ikisinin yan yana resmini paylaşabilirmisiniz acaba.

Bu dediklerini nasıl yapacam

kaçıncı hafta üretimi olduğuna
    http://sndeep.info/en buraya seri numaranı girerek bakabilirsin.

41. Hafta

Hocam banada bir yardım lütfenhttp://sndeep.info/en buraya giriyorum imei yazıyorum ama kaçıncı hafta nerede yazıyor bulamadım. 1 saattir her yeri okudum bir türlü kaçıncı hafta üretimi olduğunu göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckin.akpinar

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba kaçıncı hafta üretimi oldugunu ve ekran filtresi ayarları kapalı olarak ikisinin yan yana resmini paylaşabilirmisiniz acaba.

41. Hafta

Hocam banada bir yardım lütfenhttp://sndeep.info/en buraya giriyorum imei yazıyorum ama kaçıncı hafta nerede yazıyor bulamadım. 1 saattir her yeri okudum bir türlü kaçıncı hafta üretimi olduğunu göremedim.

imei değil seri numarasını deneyin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

• Bugün i7 plus aldım.
    53. hafta üretimi.

i6 kullanıyordum ve onun ekranı da sarıydı.
    Yeni aldığım i7 plus İ6'dan bile daha sarı çıktı.
    O kadar para verip böyle bir durumla karsılasınca insana koyuyor.
    Sim takıp aktifleştirmedim daha. İade edecem ya da değişim isteyeceğim.
  • videoda hışırtı sesi yüzünden randevu alıp gitsem değişim mi olur yoksa tamir mi görüyor? i7+

• Arkadaşlar merhaba, iphone 7 plus da kamerayı açarken nadir de olsa siyah ekran gelip o şekilde kalıyor yeniden açmam gerekiyor düzelmesi için, sürüm 10.2 acaba sürümden kaynaklı mı yoksa anakartta mı sorun var?

• Ben o yüzden yeni aldığım i7 plusu aldıgım yere götürdüm aynı zamanda yetkili servis (ESC teknoloji)
    Cızırtı sorunu jelatinden kaynaklanıyor. Yetkili servis; jelatini söktük düzeldi diye saçma sapan bir rapor tutup cihazda sorun yok diye geri gönderdiler. siz gönderin yine de. zaten size sormadan birşey yapmazlar. şansınızı deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mynameisa -- 26 Şubat 2017; 1:11:1 >
  • Arkadaslar merhaba yaklasik 3 hafta once iphone 7 32gb mat siyah telefonumu aldim ancak whatsapp safari gibi uygulamalarda gezinirken 4 yada 5 dakikada %1 sarj yiyor telefonum. Sizlerde bu uygulamalardaki sarj azalmasinin durumu nedir acaba?

• Cihazım 43. Hafta cihazı ne tıslama ne fıslama ne sarı ekran nede ekran çıtlama hiç biri yok. Bunun haftayla alakası da Yok. Şans

• 7plus sorunsuz sari ekran tislama cizirti citirti catirti vs vs hicbisey yok ocakta aldim

• 7 plus 32gb mat siyah aldım, sarı ekran var. Ayarlardan renk filtreleriyle de oynasam çok birşey değişmiyor.Şans...
  • AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    Benim cihazda 43. hafta dediğiniz gibi hiçbir problemi yok, şans mı yoksa üretim zamanı mı bilmiyorum ama.
  • Arkadaşlar merhaba. Ben de iPhone 7 plus almaya karar vermiştim fakat bu sorunlarla ilgili yazıları görünce çekimser kaldım. 2017 Nisan itibariyle alınan cihazlarda hala bu sorunlara rastlanıyor mu ?
  • NewAqePrince N kullanıcısına yanıt
    Şansıma belli olmaz hocam :)
    Ama bende hepsi vardı açıkçası 5 ay böyle kullandım hiç canımıda sıkmadı bir eksi yönü ile karşılaşmadım ( sadece sarı ekran yoktu ) :)
  • Benim telefonum 53 kızımın telefonu 42 hafta üretimi telefonların ikiside 7 Plus 32 gb.Kızımın telefonu beyaz benim telefonum sarı ekran var.Geçen günlerde home tuşunun titrememesi probleminden servise verdim ekranı değiştirmişler gelen ekran teşhirdekilerle aynı idi fakat bu seferde ekranı tam oturtamamışlar üstte ve yanda kasa açıklığı oluşmuş.Telefonu tekrar servise verdim telefon değişimi istiyorum dedim bekliyorum.Sağdaki sarı ekran çıplak gözle daha iyi belli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 16 Nisan 2017; 12:37:23 >
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    Hangi servise verdiniz hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.