Şimdi Ara

▓ APPLE İPHONE 7/7 PLUS PROBLEMLERİ KONUSU (SARI EKRAN, VİDEO KAYIT SESİ vs) ▓ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
7
Favori
17.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İzmit troy servisine verdim buradan apple servisine sevk edildi.
  • no proplemo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    Apple servisi oturtamadiysan ekranı gerçekten ilginç direk arayıp şikayet etmişsinizdir herhalde

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Telefonla desteği aradım ve söylendim beni yetkili bir bayana bağladılar.Servis sürecini kendisinin takip edeceğini söyledi dünde beni telefonla arayıp bilğilendirme yaptı.Eğer yine problem yaşarsam telefon değişimi için yetkisini kullanacağını söyledi.Bir iki gün içinde telefon elime ulaşır.
    Demek ki bu olay yazılı bir konuşma aynısını yazın banada bir erkek arkadaş demişti

Hocam gerekli yere ulaşmış bundan sonra gönlünüz rahat olsun gereken yapılır aynısı bana da olmuştu

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    İstediğim gibi olmazsa bir daha gönderirim yedek telefonum var nasilsa.

Gelen düzgün değilse gönderin hocam direk değişim oluyor bende öyle oldu

Yil 2017 yedek telefon şart hocam şuan telefonum serviste ama sorun değil yedek telefon var :)

• Sari ekran bnm için dert değil arrtik gözler alişti ekran kirildi yeni ekran takildi oda ayni cikti kisacasi yapicka bişey yok kullan gitsinn..

• 7 plus kullanıyorum ve daha yeni farkettiğim arka kasada nemden dolayımı çözemediğim lekeler var hatta kullandığım kılıfın izi bile geçmiş kamera köşesine bu lekeleri nasıl geçirebilirim resmen telefondan soğuttu :(

• quote:

Orijinalden alıntı: *Designer*

Arkadaşlar , mat siyah arka kısımı ışığa tutarak baktığımda her yerinde nokta nokta renk değişimi görüyorum . Yani çizilme , tabakada atma vs yok ama, sanki her yer benek benek gibi . Daha önce bu kasadan 6 ve 6 S te böyle birşey dikkatimi çekmedi . Acaba benim telde mi problem var ? Yoksa renk mat siyah diye mi belli oluyor ? Yani önceki versiyonlar bu kadar koyu bir renge sahip olmadığı için dikkat mi çekmiyordu.

İşte benim sıkıntımda burda aynı sorun bendede mevcut bir çözüm bulabildinizmi acaba ?

• 2017 nisan itibariyle yeni cihaz alıp , sarı ekran - tıslama - ekranın içeri gömülmesi gibi sorunlar yaşayan var mı arkadaşlar ?
  • B

▓ APPLE İPHONE 7/7 PLUS PROBLEMLERİ KONUSU (SARI EKRAN, VİDEO KAYIT SESİ vs) ▓

Cihazo 1 hafta once aldim video cekerken tislama ve sari ekran mevcut sizce garanti degisim mi yapior ekran mi degisiyor. Yukardaki resimde cihazom 1. hafta nasil oluo yeni aldim yani

• Bu şebeke sorununun çözümü yok mu arkadaşlar ya oparatör değiştirdim aynı sorun yine var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewAqePrince

2017 nisan itibariyle yeni cihaz alıp , sarı ekran - tıslama - ekranın içeri gömülmesi gibi sorunlar yaşayan var mı arkadaşlar ?

Mart ayında 7Plus aldım. Ocak ayı üretimi çıktı. Dediğiniz sorunların hiçbiri yok

• Arkadaşlar merhaba cihazı yeni aldım. Sessiz videolarda uğultu sesi ve işlemciden ses gelme sorunu bende de mevcut. Şu durumda cihazı direk appstore'ye mi götürmemi tavsiye edersiniz yoksa aldığım yere mi yollayayım ? Veya bu durumu sorun olarak kabullenmeyip cihazı kullanmaya devam etmemi mi tavsiye edersiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewAqePrince

Arkadaşlar merhaba cihazı yeni aldım. Sessiz videolarda uğultu sesi ve işlemciden ses gelme sorunu bende de mevcut. Şu durumda cihazı direk appstore'ye mi götürmemi tavsiye edersiniz yoksa aldığım yere mi yollayayım ? Veya bu durumu sorun olarak kabullenmeyip cihazı kullanmaya devam etmemi mi tavsiye edersiniz :)

Sadece bu konu için değil her türlü sorunlarınızda Apple'a götürmeniz en doğrusu olacaktır. Aldığınız yer de oraya yollayacak çünkü.
    Ama söz konusu videodaki cızırtı vb. sesin garanti durumuna gireceğini sanmıyorum.
  • Burda ki videoda bariz bellihttps://youtu.be/sY0w6z3AltY

• arkadaslar kulaklık ve sarjı aynı anda kullanmak mumkunmu ınternetten arastırddım bazı aparatlarla bu mumkun ama sureklı sarj edıp muzık dınlemekten bahsedılmıs benım ıstedıgım sarj ederken telefon konusması yapabılmek facetıme gorusmelerı yapabılmek muzık hıc dınlemem benım ıcın onemlı olan hem sarj edıp hemde telefon gorusmesı yapmak onerılerınızı beklıyorum
  • Pazar günü aldığım iPhone beyazlar net beyaz değil. Mat gibi. Yani sarımsı da diyebiliriz.

Canlı destekten zorla randevu ayarlattım. Yarın Şanlıurfa'dan İstanbul'a uçuyorum.

Zorlu Center'da Apple çalışanları nasıl dövülür olay nasıl çıkarılır izlemek isteyen gelebilir.

• Arkadaşlar benim iphone 7 plus belli belirsiz zamanlarda aşırı ısınmakta sadece safariyi açmam bile buna neden olmakta üç beş dakika içinde arka kasa ciddi ısınıyor apple uzaktan yardım ve yetkili servise gönderildi bişey yok denildi ikinci uzaktan yardım önerisi ile restore yapıldı ilk düzeldi sanmıştım ama bir hafta olmadı aşırı ısınmakta sizdeki iphone 7 pluslar da ısınma sorunu varmı ne derece acil yardım ne yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drarter -- 12 Haziran 2017; 16:11:58 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.