Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5s kullaniyordum. 6s plus aldim. Gercekten cihaz guzel pili harika gidiyor. 4. Gundur kullaniyirum cok memnun kaldim. İnsallah ilerleyen donemlerde de iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

https://rhinoshield.io/products/crashguard-2-0-bumper-iphone-6-plus-6s-plus?variant=24808230593

Geçen sene ağustos ayından beri iphone 6 'da kullandığım rhinoshield bumperın, plus aldığım için yenisini sipariş verdim yanında fazladan kılıf aldım.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Elimde iphone 6/6s ve iphone 7plus için siyah renk bumper mevcut, sadece iphone 6s plus'ın bumperın kutusunu açtım.
    Siteden 24,99 + 6 Dolara alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 18 Ekim 2016; 22:53:41 >

• -Senyor- kullanıcısına yanıt
    Şöyle bişey farkettim. Havanın sıcaklığına göre düzeliyor hocam. Okulda dışarıdayken hava yaklaşık 5-10 dereceydi. Eve geldim sorun kalmadı. Garip bi kaç yerde daha okudum sıcaklık etki ediyormuş.

• Saki3d kullanıcısına yanıt
    Hocam ip6 için olan kılıfınız hala elinizde mi? 6s e uyarsa talibim.

• FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    Evet, iPhone 6/6s uyumlu. henüz bütün kılıflar bende duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 18 Ekim 2016; 23:53:27 >
  • Iphone 6s 64gb cihazim bozuldugu icin serviste garanti kapsaminda yeni iphone ile degisecegi bilgisi verildi. Fakat artik 6s modellerind 64 gb depolama secenegi kaldirildigindan oturu simdi bana hangi telefonu verirler? 32 gb istemiyorum ben...

• 32 gb vermeleri saçma olur mantiksiz olur ellerinde illa vardir 32 nie veriyolar cihaz neyse aynisini vericekler hem kapasite hem renk olarak..!öyle bilgi gelirse haber verinn bense göndermimmm..!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

32 gb vermeleri saçma olur mantiksiz olur ellerinde illa vardir 32 nie veriyolar cihaz neyse aynisini vericekler hem kapasite hem renk olarak..!öyle bilgi gelirse haber verinn bense göndermimmm..!!!!

Oyle ama 64 gblik piyasadan kalktigi icin vermezler saniyorum. Hazir degisim hakki varken ustune para verip 7 alamaz miyim peki

• Ellerinde yeterince stok vardır merak etmeyin , 6 ay önce babamin ip5csini değiştirdim apple storede o cihaz bile stokta vardi 6s çıkalı 1 yıl oldu 64luk bolca değişim cihazı mevcuttur

• Arkadaş konusu burası değil biliyorum ama bir çoğunuz 6s almadan önce 5s kullanmışsınızdır. Ben şimdi usa dan 5s getirtcem önümüzdeki hafta eşim gelecek ordan 6s i beğenemedi bşr türlü 5s in kasasını seviyor onu kullanacak. 5s in pili nasıl gidiyor günü kurtarırmı 6s ile arasında çok fark varmı?
    Alıncada elimizde 1 adet 6s boşta olucak 16gb isteyen olursa forumdan bir arkadaşa veririz artık.

• Koreaatom kullanıcısına yanıt
    iphone se varken 5s neden alıyor? Bence se alsin hocam bide tr deki garantili modelden olmasina dikkat etsin

• Hala gonlume gore bi kilif bulamadim var mi ince bir kilif tavsiyesi olan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynısını veriyorlar.
    64 se 64 verirler benımde oyle oldu.
  • Peregrino kullanıcısına yanıt
    Hocam size tavsiyem full body cover jelatin.. ben ip7 için spigen neo hybrid crystal kılıf aldım ama cihazı hissedemiyorsun , n11 den komple kasayı kaplayan jelatin sipariş verdim kaplayıp kullanicam sizede tavsiye ederim

• _CsMaNiA_ _ kullanıcısına yanıt
    hocam link alabilirmiyim soyulmalardan da korkuyorum acikcasi gold renk guzel koruyalim bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peregrino kullanıcısına yanıt
    Hocam eşim 6s gold kullanıyor, kullandığı kılıflar Çin malı taşlı tuşlu ne olduğu belirsiz , cihazda ne leke nede soyulma var , onlar zarar vermediyse jelatin hiç vermez.. ben ip7 için bunu aldım seçenek olarak tüm modeller var

http://m.n11.com/iphone-7-5-5s-se-6-6s-6-6s-plus-kiliffull-body-tum-ekran-kaplama-P123617926

• quote:

Orijinalden alıntı: Yacatisma

1 yıldır 6S kullanıyorum son güncellemeden sonra bende pilde sorunlar yaşamaya başladım. cihazım şarjı %50 gösterirken pat diye kapanıyor. Hemen Şarja takıyorum şarj seviyesi %30 olarak gözüküyor. Eskiden %5 falan bile intte dolaşıp, resim çekebiliyordum, o zamandan eser yok şimdi.
    Yukarıdaki pil kalibrasyonunu yaptım şimdi bakalım işe yarayacak mı.

Kalibrasyon işe yaramadı sanırım biraz önce şarj %25 iken kapandı telefon, açmayı denedim pin kodunu girdikten sonra tekrar kapandı. Şimdi ne yapayım arkadaşlar ? Yeni bir güncelleme mi bekleyeyim yoksa garantiye mi göndereyim ?

Eğer garantiye gönder derseniz bir kaç sorum olacak,

- Cihazı Vatandan aldım. Garanti için onlara mı vermem gerekiyor yoksa randevu alıp Zorluya mı götüreyim ?

- Değişim sadece cihazda mı oluyor yoksa şarj aletinide değiştiriyorlar mı ?

- Değişen cihazın garantisi 2 yıl mı oluyor yoksa kaldığı yerden mi devam ediyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

Şöyle bişey farkettim. Havanın sıcaklığına göre düzeliyor hocam. Okulda dışarıdayken hava yaklaşık 5-10 dereceydi. Eve geldim sorun kalmadı. Garip bi kaç yerde daha okudum sıcaklık etki ediyormuş.

Evet, öyle zaten. Ama saçmalık bence, sanki altına bişey kaçmış gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Hocam eşim 6s gold kullanıyor, kullandığı kılıflar Çin malı taşlı tuşlu ne olduğu belirsiz , cihazda ne leke nede soyulma var , onlar zarar vermediyse jelatin hiç vermez.. ben ip7 için bunu aldım seçenek olarak tüm modeller var

http://m.n11.com/iphone-7-5-5s-se-6-6s-6-6s-plus-kiliffull-body-tum-ekran-kaplama-P123617926

Ürünü uyguladıktan sonra deneyimlerinizi paylaşır mısınız

• 
Sayfa: önceki 12411242124312441245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.