Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aradaki 380tllik farka değer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CeCeKa kullanıcısına yanıt
    Beta kullancısısınız muhtemelen. Normal kullanıcılara bir güncelleme yok çünkü. Tavsiyem telefonu resetlemeniz olur. Muhtemelen kurulumda hata oldu.

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam beta olarak yüklemiştim yayınlanmadan önce üstüne gelen yazılımı yükledim.Az önce 25 mb bir güncelleme daha geldi.Sanırım en iyisi dediğiniz gibi temiz bir kurulum olacak.Teşekkür ederim

• Beyler satilik silver 6s 64gb var ithalatçı garantili hepsiburadadan alindi 16 temmuzda 21 ay garantisi var arayan varsa pm atsin

• Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Arkadaslar dün öğleden sonra kocaeliden kargo ile gonderdim 24 saat geçmeden değişim kararı verildi genpa serviso gercekten hızlı çalışıyor.
  • Cihazımı alalı tam bir yıl oldu. Kapasite kaybı %15 görünüyor. Zaten normalden daha az gittiğini kendim de farkediyorum. İlk aldığımda 100'den 99'a bile neredeyse yarım saat sonra düşerdi şimdi beş dakika dahi geçmeden 99'a düşüyor. Ücretsiz pil değişimi yaptırabilir miyim garantiden?

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 18 Ekim 2016; 15:07:01 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ammaripekk

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Arkadaslar dün öğleden sonra kocaeliden kargo ile gonderdim 24 saat geçmeden değişim kararı verildi genpa serviso gercekten hızlı çalışıyor.

Benim de cihazım yere düştü boya atması oldu çok hafif sorun çıktığında garantiye göndersem garanti dışı sayarlar mı?

• ammaripekk A kullanıcısına yanıt
    Ezik, vuruk cihaza değişim almışsınız. Hayırlı olsun. Benim eski 5s'i darbe var diye arızayı gidererek teslim ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba,

Paylaşımlarımı yararlı bulmanıza sevindim.

Ürünün sitesi burası,
    http://www.twdevilcase.com/en/

paypalla satış yaptıkları için nasıl alırım diye araştırırken, aliexpress'de de mağazaları olduğunu gördüm.
    Ürün bu sitelerinde olup aliexpress de olmayan ürün varsa mesaj attığınızda ekliyorlar.
    https://www.aliexpress.com/item/DEVILCASE-Aluminum-Home-Button-Edge-Keyboard-For-iPhone-5-5s-SE-6-6s-6Plus-6s-Plus/32659393256.html?spm=2114.13010608.0.0.YEYY9H

iPhone 6 için düz çizgili olan arka filmden de aldım, gelene kadar ben plusa geçtiğim için kutusnda kaldı
    https://www.aliexpress.com/item/DEVILCASE-Transparent-Back-Sticker-For-iPhone-6-6s-Straight-Line-Cross-Line-Matte-Leather-Like-Clear/32735287922.html?spm=2114.13010608.0.0.QfP5KE

daha önce touchid'ye takılan şeylerden aldım ama çok basit durduğu için çıkardım bu firmanınkini beğendim ve parmak izi kalmıyor üzerinde o olay ayrıca hoşuma gitti. Touch id ye de hassasiyet konusunda herhangi fark yaratmadı.

Benimde bir sorum olacak, bildirim geldiğinde parmağımı dokunduğumda direk ana menuye gidiyor, 6da böyle değildi bu duruma alışamadım siz nasıl kullanıyorusunuz bildirim geldiğinde sadece bildirimi görmek isterseniz, power tuşundan mı uyandırıyorsunuz?

Sağolun açıklamalar için :)

Bende sorunuza cevap vereyim, evet touch id ne yazik ki hızlı olduğu için ana menuye gidiyor direk ya güç tuşundan uyandırcaksınız yada ios 10a yukleyip sadece telefonu kaldiricaksiniz :) acikcasi ben ios 10 a yuklemedim ama sirf o ozellik icinde gecmeyi dusunuyorum , aslında ben 9.3.3de duruyorum jb yapma ihtimalimde var sanirsam

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonuss

Arkadaşlar, iphone 6s plus telefonum ve LG smart TV m var, bunlarda Screen Share nasıl yapabilirim? Videoyu vs tv den izlemekten bahsetmiyorum. Telefonun ekranını birebir tv ye yansıtıp oradan kullanmak istiyorum ? Androidlerde miracast ile bu mümkün ama biz ios ta nasıl yapabiliriz?

180 liraya hdmi donusturucu satiliyor apple storelarda. Onlardan alip tvnin hdmi girisine bagliyorsun, bu aparat sayesinde hem telefonu sarj ederken hem de ekrani tvye yansitma imkanin oluyor. Pages,numbers ve keynote calistirabilirsin zira iphone Bluetooth klavye destekler. Videolari tam ekran goruntuleyebilirsin. Gecikme olmadan oyun oynayabilirsin. Cakmalari da var ama tavsiye etmem.

Note kullanirken o dongle denen zimbirtilardan edinmistim, ben de lg tv kullaniyorum, bir turlu baglayamamistim. Bu cok daha pratik.

• Teşekkür ederim,
    iPhone 6'da IOS10 denedim iki kere biri 8.1.3 üzerine IOS10 yukledim memnun kalmadım,
    itunes uzerinden ipsw dosyasını seçerek sıfır kurulum yaptım yine memnun kalmadım.

iphone 6s plus için de şu an ön yargılı yaklaşıyorum ileriki sürümde geçebilirim.
    Farklı parmak ile uyandırmaya alıştırmaya çalışıyorum kendimi
  • Beyler telefonumu ileri geri sallayınca kamerada ses geliyor normalmi? Bugün birine emanet ettim düşürmüş olabilir de içime kuşku düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

quote:

Orijinalden alıntı: -Senyor-

home tuşunda bazen dokununca altında şeker kırıntısı varmış gibi ses geliyor sizde de oluyor mu?

Aynı durumla bugün karşılaştım. Bir sonuca ulaştınız mı?

Bazılarında var bazılarında yok, sırf bu yüzden home butonlu telefon almayacağım birdaha

• quote:

Orijinalden alıntı: proygt

Beyler telefonumu ileri geri sallayınca kamerada ses geliyor normalmi? Bugün birine emanet ettim düşürmüş olabilir de içime kuşku düştü

Gayet normal hepsin de var o lens lens sallanıyor

• Saki3d kullanıcısına yanıt
    Kardeş bu touch daki elemanı nereden temin ettin?? Çokşık duruyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: proygt

Beyler telefonumu ileri geri sallayınca kamerada ses geliyor normalmi? Bugün birine emanet ettim düşürmüş olabilir de içime kuşku düştü

Hepsinde var da bu kadar net duyamamaniz lazim. Kulagi iyice dayayip sallayinca , asiri sessiz ortamda inceden duyuluyor. Sizin kamerada bir sorun olabilir.

• CeCeKa kullanıcısına yanıt
    Ağ ayarlarını sıfırla sorun düzelecektir.

• SucukluPeynir S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle gönderin benimde soyulmalar vardı telefonda vurukta vardı genpaya gönderin muhatap bile olmuyorsunuz 24 saatte değişim talep ediliyor 2-3 gün içinde kargo ile evinize geliyor benim 2. defadır aynı yerde değişiyor

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Bende değiştirmezler diye bekliyordum bu 2. kez değisti aynı yerde kılıfsız cepte kullandım bozuk paraların icinde soyulmada cok fazlaydı

• ammaripekk A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam tekrardan :) Bence bu saatten sonra sağlam bir kılıfla güzel güzel kullanın. Ben bir şey olur diye çantada taşıyorum cihazı. Valla çok sağlam :)

• 
Sayfa: önceki 12401241124212431244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.