Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende iPhone 6 mı sattım 6Si bekliyorum. Fakat fiyatlar uçacak gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

Bende iPhone 6 mı sattım 6Si bekliyorum. Fakat fiyatlar uçacak gibi...

Fiyatlar uçmayacaktır diye düşünüyorum.

İlk mesajda tahmini fiyatlar yazıyor.
  • Rose gold mükemmel görünüyor. Gerçekten altın sarısından çok daha güzel. Yavruağzı renk severim. Biraz kadınlara özelmiş gibi bir durum var ama yığınla alacak erkek olacaktır. Ben de 6s plus 64 gb almak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekledim sizleride

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander -- 1 Eylül 2015; 22:29:20 >
  • Fiyatlar böyle olacaksa 6+ Rose gold kaparım bir tane

PS : Eklenmişim çok sağol :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Niklaus Mikaelson -- 1 Eylül 2015; 23:19:09 >
  • Ankara next level avmdeki turkcell flagshipe uğradım. Henüz hiçbir şey belli değilmiş. Öncelikle peşin satışlara başlayacaklarmış,sonrasında kontratlı satışlara başlanacakmış. Kontratlı satışların eylül sonu ekim başı başlayabileceğini söylediler orada.

6 ilk önce 3 tarifede başlamış,şu anda ise hemen her bütçeye göre seçenekler mevcut. benzer şeyi 6s için de uygulayabiliriz dedi. Yani önce 2-3 değişik tarifede,sonrasında hemen tüm tariflerde uygulanacakmış.

tarifelere ilişin,cihaz gelir gelmez bilgi alabilmek amacyla telefon numaramı bıraktım. 64 6s veya plus almayı düşünüyorum. 4sten müthiş bir terfi olacak
  • Ben de 19 Eylül-27 Eylül de yurtdışında olacağım. Şu an 4s kullanıyorum yurtdışındayken ben de alacağım 6s. Beni de listeye ekler misiniz?
  • Ben 6 alıcaktım 6s listesinde buldum kendimi bu bi işaret mi ne
  • Almanya'dan almayi dusunuyorum ancak halen karar veremedim 6S mi S+ mi? Yardimci olursaniz sevinirim. iP4'ten gecis yapacagim.

• Twincharged Injection kullanıcısına yanıt
    iPhone 4'ten ise S+ tabikide , geçtiğinize değsin birde aralarında ki farkı tam anlayın.

• Niklaus Mikaelson N kullanıcısına yanıt
    Pil ve ekran kalitesinden dolayi ben de 6+ dusunuyorum ama iPhone 4'ten sonra cok buyuk gelir diye korkmuyor da degilim.

• Twincharged Injection kullanıcısına yanıt
    6S'de aynı hissiyatı verecektir , +'ın ekranı daha iyidir oyunlarda , filmlerde vede pil yönünden daha avantajlı.

• Bende Note 4 ten geçmeyi düşünüyorum da tek korkum bataryada. Apple Samsung gibi hızlı şarj özelliği getirir mi veya bataryayı büyütür mü sizce ? Plus modelinin bataryası zaten iyi ama büyük ekran sevmiyorum artık.
  • Gel 27 eylül gel gel

• Kaldı 7 gün..

• Yerimizi alalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Commander kullanıcısına yanıt
    Sanırım ben de 6s alacağım... Eklerseniz sevinirim... Tanıtıldıktan sonra ön sipariş verip zorlu'dan alacağım...
  • Bu kadar para verilirde nasıl verilir ögrenciyiz ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde 6 var 64 gb ttnetten almıştım satıp 6s mi alsam fiyat böyle olacaksa?

• 6s+ almayı düşünüyorum inşallah havale ile 3400 geçmez
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.