Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almayi planlamak degil de kesin alacagim. Emektar 5i emekli etmenin vakti geldi, cok hantallasti artik bana gore. Zaten yurtdisinda yasiyorum, en azindan TR deki gibi bizleri zora sokacak durumlarla karsilasmayiz. orada almadan once 50 kere planlama yapmak gerekiyor sonucta.

64gb 6s alacagim, ekle bulunsun
  • Bir telefon 3099 lira nasıl olabilir aklım almıyor arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Bir telefon 3099 lira nasıl olabilir aklım almıyor arkadaşlar.

2009 ilk ayları filan 1$ 1.09- 1.15 TL aralığındaydı.

Şuan 1$ 2.87 - 3.05 aralığında.

Dolar aynı kalsa Amerikadan çok rahat, gümrük vergisi dahil 1000 Lira ya alabilirdik.

Yani aslında dolar kurunu sorgulasak bana daha anlamlı olucakmış gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Bir telefon 3099 lira nasıl olabilir aklım almıyor arkadaşlar.

2009 ilk ayları filan 1$ 1.09- 1.15 TL aralığındaydı.

Şuan 1$ 2.87 - 3.05 aralığında.

Dolar aynı kalsa Amerikadan çok rahat, gümrük vergisi dahil 1000 Lira ya alabilirdik.

Yani aslında dolar kurunu sorgulasak bana daha anlamlı olucakmış gibi geliyor.

Haklısın, kenyadan, etiyopyadan kötü haldeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

http://www.msn.com/tr-tr/haber/other/iphone-6s-t%c3%bcrkiye-fiyatlar%c4%b1-belli-oldu/ar-AAdQfpg?ocid=spartandhp

2300 mü? bunlar heralde ABD fiyatları.. Milliyet uçmuş.. imkansız

Tahminlerini yapmışlar. Keşke bu fiyatlarda olsa ama böyle olacağını hiç sanmıyorum.
    En ucuz model 6S 16GB 2699 dan başlayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Commander

quote:

http://www.msn.com/tr-tr/haber/other/iphone-6s-t%c3%bcrkiye-fiyatlar%c4%b1-belli-oldu/ar-AAdQfpg?ocid=spartandhp

Tahminlerini yapmışlar. Keşke bu fiyatlarda olsa ama böyle olacağını hiç sanmıyorum.
    En ucuz model 6S 16GB 2699 dan başlayacaktır.

Acaba böyle olabilir mi fiyatlar düşüreceklermiş diye birşey duydum taksiti de geri getireceklermiş , seçim süreci olduğundan ek vergide yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyatı uygun olursa 6s 64 gb almayı düşünüyorum
  • quote:

güzel manzara ama şuanki fiyattan ucuza çıkacağını hiç sanmıyorum, indirim kelimesi bizlere çok uzak
  • Bilerek bekletiyorum telefon almayı 6S'in çıkışı için. 6S, M9, G4 arasında ciddi bir seçim yapmam gerekecek anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FDC9156E7 -- 2 Eylül 2015; 13:48:46 >
  • Tahmin edilen fiyatlarda satışa sunulursa bende almayı planlıyorum özellikle force touch ve beast kulaklık çok ilgimi çekiyor
  • Beat kulaklık ile gelme ihtimali nedir ?
  • 6s almayı planlıyorum. Fiyatlar konusunda çok iyimsersiniz. Fiyatlar yazdıklarınız gibi olursa 6s+ alırım
  • Arada kalma M9 M8'in aynısı G4 G3'ten de vasat malzeme kalitesi ile 6S bekle al bence , ille de android istiyorsan Samsunga yönel.

• Saçma sapan htc ve samsung telefon furyası, hani 6 ay sonra patates olan. Onlar 2600 den başlayıp, 3000 e kadar isteyince. Bu adamların istemesi absürt olmuyor fakat, fazla pahalı. Bugüne kadar dolarla gelen şey şimdi niye euro dan hesaplanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niklaus Mikaelson

2GB banko gelecek gelmeme şansı yok artık , almışkende S+ alırsan seni epeyce götürecektir.

ufaklık ne içiyorsun söyle bizde içelim, 7/24 burada yazıp duruyorsun banko 2gb gelecekmiş ulen sen nerden biliyorsun 2gb ramle geleceğini tamam çocuk kafanla tahmin ediyorsun ama banko deme.

ben sana banko olanı söyleyim iphone 6s 1gb ram ile gelecek,daha halen tutturdunuz 2gb banko diye.

yemin ederim bizim insanımıza laf anlatmak atomu parçalamaktan zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hooper113

quote:

2GB banko gelecek gelmeme şansı yok artık , almışkende S+ alırsan seni epeyce götürecektir.

ufaklık ne içiyorsun söyle bizde içelim, 7/24 burada yazıp duruyorsun banko 2gb gelecekmiş ulen sen nerden biliyorsun 2gb ramle geleceğini tamam çocuk kafanla tahmin ediyorsun ama banko deme.

ben sana banko olanı söyleyim iphone 6s 1gb ram ile gelecek,daha halen tutturdunuz 2gb banko diye.

Hayırdır ne zoruna gitti kardeş ? 2GB ram ile gelecek olması sana neden batıyor ?

Ayrıca 1GB ram ile banko geleceğini nereden biliyorsun apple'ın fabrikasında mı yatırıyorlar seni ? Apple S serilerinde her zaman donanımsal yenilikler yapar ve de 2GB ile gelmesi için bir sürü neden sayarım ama senin gibi boş birisi bunu da anlayamaz.

• quote:

quote:

quote:

Hayırdır ne zoruna gitti kardeş ? 2GB ram ile gelecek olması sana neden batıyor ?

Ayrıca 1GB ram ile banko geleceğini nereden biliyorsun apple'ın fabrikasında mı yatırıyorlar seni ? Apple S serilerinde her zaman donanımsal yenilikler yapar ve de 2GB ile gelmesi için bir sürü neden sayarım ama senin gibi boş birisi bunu da anlayamaz.

Yaw halen anlamıyorsun demi yada anlamak istemiyorsun 2gb ram ile gelmiyecek evet çok iyi biliyorum ve çok eminim kaynağım %100 doğru sence apple store da çalışan masabaşı çalışan yani biri bak satış demiyorum masa başı ofis kısmında çalışan biri sence kaç gb ramle geleceğini bilemezmi önceden öğrenmiş olamazmı neyse nedesem boş siz bildiğinizden şaşmıyacaksınız anlaşılan

2gb ram iphone 7 ile gelecek diyorum ve 9 eylülde görüşmek üzere bu mesajımı unutma sakın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yaw halen anlamıyorsun demi yada anlamak istemiyorsun 2gb ram ile gelmiyecek evet çok iyi biliyorum ve çok eminim kaynağım %100 doğru sence apple store da çalışan masabaşı çalışan yani biri bak satış demiyorum masa başı ofis kısmında çalışan biri sence kaç gb ramle geleceğini bilemezmi önceden öğrenmiş olamazmı neyse nedesem boş siz bildiğinizden şaşmıyacaksınız anlaşılan

2gb ram iphone 7 ile gelecek diyorum ve 9 eylülde görüşmek üzere bu mesajımı unutma sakın.

Bilemez tabikide , Apple daha çıkartmadığı cihazın donanım bilgilerini store çalışanlarına neden versin ? Öyle birşey olsaydı Amerika da ki store çalışanları yeni cihazın tüm özelliklerini harfi harfine sızdırırdı bu seferde tanıtımın bir anlamı olmazdı.

7'de 2GB ram ile gelecek ama 6S yüksek ihtimal 2GB ile gelecek , ben hiçbirşey için bu kadar emin konuşmadım ama benim bildiğim Apple S serisinde donanıma yönelir , kim ne derse desin , 9 eylülde görüşürüz eğer 1GB ile gelirse hiçbirşey demeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Niklaus Mikaelson -- 2 Eylül 2015; 16:55:36 >

• Beni de ekleyebilirsiniz 64 GB 6S+ Space Gray.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.