Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sende pek bişi gözükmüyor. Ben orda boyuna cihaz açtıramam ki ya. Böyle saçmalık olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Hocam 2.5D tempered glass alirsan yanlarda hava kalmaz

Full curved yazıyordu hocam n11'den, dediğiniz gibi aldım bakalım ne gelecek 20tl lik bi' üründü. İzlenim foto paylaşırım gelince foruma da yardımcı olması amacıyla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 8 Ocak 2016; 23:41:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tsmc işlemcili 6s 64lük silver cihazını aynı özellikteki space gray cihaz ile takas etmek isteyen olur mu ? İstanbul içi

Telefonumda kılcal çizik dahi yok sadece değişiklik maksadıyla...
    Vatan bilgisayar faturalı.

• Ben yıldım hocam bugüne kadar elime aldığım 6s plusların onu hariç , elli civarıdır geneli ; hepsinin ekranında bir sorun problem .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 9 Ocak 2016; 0:07:03 >
  • Arkadaslar nasil durmus bir an pismanlik yasiyor gibiyim 89tl para verdim plus icin gece mavisiylemi degistirsem yorumlariniz onemli

• cagrimir kullanıcısına yanıt
    Benim ekranda denk gelmedim ancak tek problemim tum iphonelar ile karsilastirdigimda benimki daha beyaz cikti geneli sari ve soluk renklerdeydi. Sari olmasindan yanaydim eski plusta oyleydi goz yormuyordu

• İos diyoruz hatasız yazılım mükemmel donanım uyumu diyoruz şu konuda dolanan problemlere bak şaşırılcak iş apple bozdu çizgisini malesef. Sektörün en pahalı telefonları sözde yazık kullanıcılara valla. En kısa zamanda mide bulandıran şu sorunlara el atmalılar marka yetkilileri.

• Arkadaşlar Facebook 1 haftada 8 saat arkaplanda çalışmış uygulama yenileme facebook için kapalı olduğu halde aynı sorundan müzdarip olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Sol altta spot ışığı gibi birşey varmı? Ben cihaz açtırdım aynı yerde yine vardı. Bu nasıl bir üretim kontrolü?

http://forum.donanimhaber.com/m_101575148/tm.htm Geçen seneki değişim maceralarım... Toplamda 10-11 cihaz olmuştu.

Şu an elimde 20-25 Kasım arası elime ulaşan 6s+ 64 gold var. Operatör yazısı hizasında ekranda karartılar mevcut. 3743,04 TL para ödediğimiz cihaz. Madem Apple 16 GB çıkartarak müşterileri 64 gb almaya mecbur kılıyor, kalemli tablet üretip kalemini ayrı satıyor, güzel paralar kazanıyor; biz de hakkımız varken değiştirelim.

Elime geçtikten sonraki ilk 14 gün içerisinde değiştirmeme fikrim netleşmişti ama "Apple'ın enayisi ben miyim?" deyip değiştirme kararı aldım. Geçen hafta 7 Kasım ile 6 Ocak arası teslimatı yapılmış ürünlerin iade süresini 20 Ocak saat 18:00'a kadar uzattığının farkına vardım. Sanırım gelen faturada da yazıyormuş ki faturayı açma gereği hissetmediğimden forumda okumasam uzatılan bu süreden haberim olmayacaktı.

Telefonuna 3743,04 TL ödediğim firma ekranda, bazı özelliklerinde standartı yakalayamamışsa gayet de değişim hakkımı kullanırım. Apple benim paramı seviyorsa ben de onun müşteri memnuniyetini seviyorum. Etki, tepki...

Değişim hakkın varsa değiştir dostum.

• Dün gece iicene araştırdım. İlginçtir burada hiç yorum yazılmamış.
    Arkadaşlar iCloud uygulama yedeklemesi yapmıyor sadece kişiler ve takvim vs. yedeklemesi yapıyor e zaten kişiler anında yedekleniyor mail yedeklense ne olur.
    iOS 9 sonrası iTunes telefon üzerindeki uygulamaları pc ye eşzamanlamıyor. Tek çare uygulamaları iTunes üzerinden yüklemek eğer telefon üzerinden yapılan uygulamaları iTunes üzerinden eşzamanla derseniz hepsi telefondan siliniyor bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

quote:

Orijinalden alıntı: dalgıç murat

quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Neden mi tavsiye ettim.
    1. Buyuk ekranda iphone kullanmak ayri bir zevkli. ( tabi zevkler ve renkler tartisilmaz) saygi duyarim.
    2. 6s e gore plus un buyuk ekranli olmasina ragmen sarj suresinin cok daha iyi gitmesi.
    3. Yurt disina cok cikan bir insanim, 6s kullanan kimle konustuysam sarjinin iyi gitmedigi yonunde. Bunu 1 kisi degil 10 kisi degil 100lerce insan soyluyor.

Tabi sadece acizane bir oneriydi. Herkezin kararina saygi duyarim. Ben 6s Plus kullaniyorum. Gerek sarj , gerek kullanim olsun oldukca memnunum.

Saygilar.

bunlara ek videoda oıs yani görüntü stabilizasyonu olması

hocam yalnizca video degil fotograf cekerkende ois isliyor gece cekimlerinde ozellikle kayan isik olmuyor daha temiz fotograflar cikiyor. dusuk isiktada bulanik cikmiyor fotograflar el titremesinden dolayi ki bence bu cok onemli bi ozellik. deli gibi fotograf cekerim instagram hesabimi aktif sekilde kullanirim fotograf cekimi benim icin onemlidir

birde ben bu programı kullanıyorum gece çok düşük ışıkta bile aydınlatmayı istediğiniz kadar azaltıp çoğaltabileceğiniz güzel bir pro,hemde ücretsiz,hem fot hem videoda düşük ışıkta güzel sonuçlar veriyo,ismi ve link aşağıda mağazadanda indirebilirsiniz

http://appcrawlr.com/ios/night-mode-camera-photo-video

Nasıl ücretsiz hocam.. paralı

• quote:

Orijinalden alıntı: Slave To The Rhythm

quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Sol altta spot ışığı gibi birşey varmı? Ben cihaz açtırdım aynı yerde yine vardı. Bu nasıl bir üretim kontrolü?

Kardeşim anlamadım valla apple çalışanları da diyor ekran tedarikçileri farklı üç firma dediler dün, ortak bir kontrast ve bence kalite de yok şans işi gibi benim ilk telefon bildiğin çay dökülmüş de süzülmüş gibi sarıydı bu biraz daha iyi 😤

Hocam bende de s plus var fakat benim ekranda bembeyaz arada gözümü yoruyor en kısıpa almak durumunda kalıyorum zaten öyle ahım şahım bir fark olmaz az biraz oluyo renk tonlarında

• quote:

Ben yıldım hocam bugüne kadar elime aldığım 6s plusların onu hariç , elli civarıdır geneli ; hepsinin ekranında bir sorun problem .

Ortada problem fln yok 3 farklı üretici var. Anlattığınız kadar da aralarında öyle aham şaham fark yok. Elimden bu zamana kadar 30 tane geçmiştir 6s ve 6s plus siz biraz pimpirklisiniz bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: confuest

quote:

Ben yıldım hocam bugüne kadar elime aldığım 6s plusların onu hariç , elli civarıdır geneli ; hepsinin ekranında bir sorun problem .

Ortada problem fln yok 3 farklı üretici var. Anlattığınız kadar da aralarında öyle aham şaham fark yok. Elimden bu zamana kadar 30 tane geçmiştir 6s ve 6s plus siz biraz pimpirklisiniz bu konuda

madem 30 tane geçmiştir elinize, kılıf ve jelatin önerisi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Hocam bence onu hic sikinti yapmayin. Benim urunde usa'dan alinma. Bu aparat ile normal sekilde kullanabilirsiniz.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B0058EG0KC/ref=yo_ii_img?ie=UTF8&psc=1

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonuss

quote:

quote:

Jelatin'de amacınız ne yanlarda hiç hava boşluğu kalmasın diyosanız illa buff alabilirsiniz, 9H tempered camların hemen hemen hepsinde kalıyor yanlarda hava boşluğu. Cihazınızın ön tarafı beyazsa belli olmayabilir ama cihazınız space gray ise sırıtıyor.

• Selamlar , 9.2 de 6s+ üzerinde gamecenter açılmıyor . Durum herkeste aynı mı ? Formatsiz düzeltme yolu var mı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Jelatin'de amacınız ne yanlarda hiç hava boşluğu kalmasın diyosanız illa buff alabilirsiniz, 9H tempered camların hemen hemen hepsinde kalıyor yanlarda hava boşluğu. Cihazınızın ön tarafı beyazsa belli olmayabilir ama cihazınız space gray ise sırıtıyor.

Ön camda koruma kullanmasam ? Space Gray renk ..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kullan bence cunku parmak izi daha gec olusuyor. Normal kullanirsan parmak izi cok cabuk olusuyor ekranda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ön cam kırılmaya dayanıklı ama çizilmeye çok yatkın bilgin olsun. En ufak birşeyde çizilebilir. Bu ion-x camlar böyle

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.