Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18071808180918101811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu adrese bak. Konusu var. Oradan değiştirtebilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/kadikoy-iphone-olarak-cihaz-sorunlarinizi-cevaplamaya-calisalim--137003842

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

nereden temin ettiniz hocam, sık kullanımda cıhaz ısınıyor mu donma takılmma vs var mı

Alıntıları Göster
    Kendi sitelerinden aldım. Link Burada

Belirttiğiniz sorunlardan herhangi biri ile karşılaşmadım henüz. %5'in altına inince bir performans düşüklüğü oluyor diyorlar ama henüz o kadar düşmedi şarjım geceden geceye şarj ediyorum.

Memnunum kısacası.

• ios sürümünden kaynaklanıyor. ios 11 de pil bilgilerini gösteriyor 12 ye geçinde servis yazıyor. sıkıntı yapmaya gerek yok. sanki eskiden pil sağlığına bakabiliyorduk. kafaya takılacak bişey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi geceler herkese. Bi 6s plus yorumu isteyecektim konu açmak istemedim sıfırdan. Yeni alınacak cihaz tavsiye etmeyen uzak dur diyen kullanıcısı olur mu acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanuz02

İyi geceler herkese. Bi 6s plus yorumu isteyecektim konu açmak istemedim sıfırdan. Yeni alınacak cihaz tavsiye etmeyen uzak dur diyen kullanıcısı olur mu acaba ?
    Cihazin durumu, hafizasi ve vereceginiz ucret onemli.
  • Sıfır alınacak hocam. Yani yorumdan kastım bilinen kronik bir sorunu var mıdır, kullanıcı deneyimleri nasıldır. Alternatif cihaz Apple içinden olmak kaydıyla mesela 7 vb önerir misiniz bütçe olarak çok aşmayı düşünmüyorum 3 bini

• gokhanuz02 G kullanıcısına yanıt
    6s ve plus modeldeki akıcılık huawei ve dengindeki 2,5 -3 arası telefonlara on basar.kamera güzel akıcılık güzel.huawei mate 20 lite 2600 ama akıcılık yok kamera biraz 6s ten iyi gibi duruyor ama forumlarda şikayeti çok.iphone iphonedir.Alışana androidler oyuncak gelir.
    6s ram 2gb
    7 ram 2 gb
    Sonuç:güncelleme almaya devam eder ölürse 7-8 ile beraber ölür.sahte haberlere aldanmayın

• Umay16umay U kullanıcısına yanıt
    Hocam tam aklımda ki sorulara cevap verdiniz çok teşekkür ederim iyi günler👏

• 6s plus kullanıcısıyım, yıllardır kullanıyorum. Ama yemin ediyorum telefonum benim gözümde hala en son teknoloji. Üst seviye telefonların bundan daha fazla bir şey sunabileceğini aklım pek almıyor. İçimde zerre kadar yükseltme isteği varsa iki gözüm önüme aksın. Apple bu kadar iyi telefon yaparsa üst modelleri ister istemez biraz zor satar tabi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

6s plus kullanıcısıyım, yıllardır kullanıyorum. Ama yemin ediyorum telefonum benim gözümde hala en son teknoloji. Üst seviye telefonların bundan daha fazla bir şey sunabileceğini aklım pek almıyor. İçimde zerre kadar yükseltme isteği varsa iki gözüm önüme aksın. Apple bu kadar iyi telefon yaparsa üst modelleri ister istemez biraz zor satar tabi...
    bende seninle aynı şeyi düşünüyorum önceki telefonum g2 idi android sukıntıları telefonun kendi sıkıntıları bıktırdı garantisi biter bitmez arızalandı ios deneyimleme isteğim beni 6s plus almaya itti herşey çok güzel gidiyordu taki pil günü çıkarmayana kadar baktım olmayacak deji pil ile değiştirdim çok çok memnunum günü çok rahat çıkarıyorum ve yatarken %10 altına hiç düşmedi telefona bir kez daha aşık oldum diyebilirim hala güncelleme alır hoş almasa ne olacak düşüp kırılmadıktan sonra epey kullanırız gibime geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tarum_58

bende seninle aynı şeyi düşünüyorum önceki telefonum g2 idi android sukıntıları telefonun kendi sıkıntıları bıktırdı garantisi biter bitmez arızalandı ios deneyimleme isteğim beni 6s plus almaya itti herşey çok güzel gidiyordu taki pil günü çıkarmayana kadar baktım olmayacak deji pil ile değiştirdim çok çok memnunum günü çok rahat çıkarıyorum ve yatarken %10 altına hiç düşmedi telefona bir kez daha aşık oldum diyebilirim hala güncelleme alır hoş almasa ne olacak düşüp kırılmadıktan sonra epey kullanırız gibime geliyor

Alıntıları Göster
    Dostum siyah olan batarya mı yoksa beyaz olan deji batarya dan mı aldın? Malum 2 çeşit deji var :)

Tam dolu pilde ekran süresi ne veriyor birde onu söyleyebilirsen çok iyi olur.

• Hauntedd kullanıcısına yanıt
    Siyah olan daha iyi 3300 olanlar siyah 2750 olanlar beyaz renk.

• quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

Siyah olan daha iyi 3300 olanlar siyah 2750 olanlar beyaz renk.
    %5 ve altında donma kasma vs yapar mı? Düz 6S e aldım sorunsuz kullanmıştım.

• 6s var ayni fikirdeyim. Bozulursa yine 6s alirim. Ya da 6s plus :)

• Hauntedd kullanıcısına yanıt
    Bende öyle bir sorun yok
  • Kaliteli ucuz fiata şarj kablosu önerebilecek var mıdır acaba?
  • Siyah olan deji

• quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

Dostum siyah olan batarya mı yoksa beyaz olan deji batarya dan mı aldın? Malum 2 çeşit deji var :)

Tam dolu pilde ekran süresi ne veriyor birde onu söyleyebilirsen çok iyi olur.

Alıntıları Göster
    siyah aldım önceki sürümde 7 saat ortalama alıyordum bazen 8 saat te oluyordu ama yeni sürümde farklı ekran süresi o yüzden pek takmıyorum günü rahat çıkarıyor kasmadan
  • VaqoL V kullanıcısına yanıt
    Dejinin şarj kablolarıda iyi tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarum_58

Alıntıları Göster
    G2yi 4 sene yakın kullandım. Hiç bir şikayetim yoktu ve fazlasıyla memnundum. Bana hiç bir arıza çıkarmadı. Sadece 3 senenin sonunda kronik sorun olan ekran sararması baş gösterdi ama 2 tane ufak nokta şeklindeydi ve kullanıma engel değildi. Bataryası ölünce ben de değiştirme kararı aldım. Sonra 6s aldım 1,5 sene önce. Bu telefondan da fazlasıyla memnunum.

• 
Sayfa: önceki 18071808180918101811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.