Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17961797179817991800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar orjinal pille yan sanayi arasında ne kadar fiyat farkı var ki?

Boşverin orjinal alın, hiç olmazsa kafanız rahat eder

Yan sanayi piller belki zamanla diğer parçaları da bozabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurgy

Arkadaşlar herkese selam telefonum 6s değişim cihazı pırıl pırıl cihaz ve garantisi yok şöyle bi sorunum var son 1 ayda yaşıyorum
    1) telf kendiliğinden açılıp kapanıyor apple logosu geliyo
    2) siyah ekran geliyo ve ortada dönen yuvarlak oluyo
    3) kullanımda uygulamalardan atıp duruyo
    4) telf arayan kişiler hep meşgul olduğunu söylüyor

Açma kapama tuşu ve home tuşuna basıp reset atmadan düzelmiyo bu sorunlar ve günde kaçkere reset attığımın haddi hesabı yok

Şimdi bu sorunu yaşan başka arkadaşlarda varmı ...? Çözüm nedir ..? nette baktım pil sorunu diyolar ama pil sağlığıda %90 gösteriyor .. Pili değiştirsem sorun çözülürmü acaba .. Şimdiden yardımınız için teşekkürler
    Bu sorunları yaşayan kimse olmadımı ..? Yardımmmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tarum_58

orjinal kullanmamışlardı büyük ihtimalle yetkili servisten başka orjinal yok diye biliyorum orda da 300 tl falan olmuştu

Alıntıları Göster
    Kvk’nın Beşiktaş’taki yetkili apple servisinde yaptırdım çakma pil takacaklarını sanmam, yılbaşından önce 200 liraydı şimdi 400 lira olmuş sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Kvk’nın Beşiktaş’taki yetkili apple servisinde yaptırdım çakma pil takacaklarını sanmam, yılbaşından önce 200 liraydı şimdi 400 lira olmuş sanırım

Alıntıları Göster
    yılbaşından önce taktırdıysan 200 tl doğru ama ben yılbaşından sonra taktırdın sandım o yüzden şaşırdım hatta baktım 315 tl olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Arkadaşlar orjinal pille yan sanayi arasında ne kadar fiyat farkı var ki?

Boşverin orjinal alın, hiç olmazsa kafanız rahat eder

Yan sanayi piller belki zamanla diğer parçaları da bozabilir.
    orjinal servisin taktığı pilden bahsediyorsan 315 tl deji 89 tl ve kullananlar memnun şu zamanda aradaki fark öyle azımsanacak bir fark değil
  • Thomassee kullanıcısına yanıt
    Orjinal batarya da ne yazıkki kaliteli değil. 1.5 sene geçmedi cihaz değişimi yapılalı %86 gösteriyordu değer, 500 e yakın döngü olmuştu günde 3 kere şarj ediyordum 6s plus son sürümde ve tek şarjla 4-5 saat ekran süresi ancak alıyordum.

Şimdi düşünüyorum, deji batarya aldım 100 liraya geldi düz hesap. Orjinali kampanyalı değiştirsek 219 liraydı. Dejiyi sabah alıyorum şarjdan akşam geldiğimde ortalama %50-60 arası kalıyor. Ortalamada da 7-9 saat aralığında ekran süresi veriyor totalde. Orjinal bataya taktırsam 1 hafta-10 gün cihazssız kalacaktım, 2 katından fazla para verecektim, birde üstüne son dönemde cihazlara zarar verme olayını düşünecektim o süreçte. 1.5 sene sonra o da ölecekti, yan sanayiside 1 senede ölse bile yine çok daha avantajlı geldi bana.

Şuan için 20 güne yaklaştık, sıkıntı yok.
  • Son zamanlarda garantiden cihaz degisimi yasayan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Son zamanlarda garantiden cihaz degisimi yasayan var mi?
    Benim değişti hocam 1 hafta önce teslim aldım , 3-4 ay önce servise gitmişti ekran batarya değişip geldi geldikten sonra konuşurken ses cızırtılı geliyordu üstüne güç tuşuda çalışmamaya başlayınca gönderdim değişim çıktı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

Benim değişti hocam 1 hafta önce teslim aldım , 3-4 ay önce servise gitmişti ekran batarya değişip geldi geldikten sonra konuşurken ses cızırtılı geliyordu üstüne güç tuşuda çalışmamaya başlayınca gönderdim değişim çıktı

Alıntıları Göster
    Hayirli olsun hocam. Yeni gelen cihazda sorun yok dimi?

Birde hangi surumle geldi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hayirli olsun hocam. Yeni gelen cihazda sorun yok dimi?

Birde hangi surumle geldi?

Alıntıları Göster
    Saolun hocam, yok hocam şu anlık bir sıkıntı yok ios 12.1 ile geldi sanırım son güncellemeyi kendim yaptım.

• Arkadaşlar cihazım 6s saçma sorunlar yaşamaya başladım dün şarjı %46 iken kapandı pil kalibrasyonu yapmıştım 2 hafta önce temiz kurulumda yaptım neden böyle bir sorun oluyor birde kapandığında ekranda hani apple logosu siyah kenarlar beyaz oluyor açılırken bu sefer logo beyaz kenarları siyahtı acaba garantiye göndermeme gerek var mı ?

Bataryada anlamsız düşmeler oluyor

Mobil legends oynarken 10 dakika geçmeden telefon çok ısınmış oluyor şarjı 60-70 civarlarında %10 a düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

Saolun hocam, yok hocam şu anlık bir sıkıntı yok ios 12.1 ile geldi sanırım son güncellemeyi kendim yaptım.

Alıntıları Göster
    Benim de degisim olcak gibi ondan sordum hocam.

Kac saat ekran suresi aliyorsunuz?

• quote:

Benim de degisim olcak gibi ondan sordum hocam.

Kac saat ekran suresi aliyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Takip etmiyorum ekran süresini ama baya iyi günü rahatlıkla çıkarıyor.
  • Merhaba kardeşimde 6s var bugun tanıdıgı bir telefoncuda pilini değiştirmiş ama batarya sağlığı görüntülenemiyor resimdeki gibi bunun çözümğ varmıdır bide pilimizin sağlığını gösterebilecek bir uygulama varmıdır battery life denedim ama göstermiyor yardımcı olursanız cok sevinirim

• Arkadaşlar bende deji almayı düşünüyorum da pil sağlığı yüzdesi gösteriyor mu herkeste benim için önemli bu 30 liraya taktıracağım bi arkadaşa o pile bağlı dedi herkeste gösteriyorsa biz takınca bizdede gösterir dedi yine sormak istedim

• hasan3453 H kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 gün geçtikten sonra tekrar bakın sağlık durumu gözükür diye düşünüyorum. Ben orjinal ile değiştirdim 1 saat sonra kendine geldi o kısım. Tabi benimki tamamen varsayım...

• hasan3453 H kullanıcısına yanıt
    Ortalama 10-15 dk içinde gelmediyse geçmiş olsun ne yazıkki. Yan sanayi bataryalarda bu problem oluyor, deji marka kullanıyorum bende görünüyor ancak o markada da her bataryada olmuyor. Biraz şans işi.
  • arkadaşlar, benim 6s i çok kısa ekran koruyucusuz kullandım. ekranı hemen çizilmiş. sizce bu normalmi. bu kadar kolaymı çiziliyor 6s in ekranları.

• Normal SMS mesajlarının gizlenmesinin bir yöntemi var mı ?
    Örneğin Whatsapp mesajlarını arşivlemek gibi.
  • By___Muzzy kullanıcısına yanıt
    Kolay çizilmiyor ama şu var kılcal çizikler olacaktır ama derin çizik her saman olmaz. Farkında olmadan çizilmiştir. Ben 3.5 senedir kılıfsız ve ekran koruyucusuyuz kullanıyorum. Kılcal çizikler var.

• 
Sayfa: önceki 17961797179817991800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.