Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni telefon alacağız 6s / 7 arasında kaldık , bayan kullanacak bu nedenle yazılımsal özelliklerinde değişimler vs yapmicak. Açıkçası çok bir fark göremedim ikisi arasında, hatta 3.5 jak girişinin olması ve home tusunun basmalı olması gibi donanımsal özellikleriyle 6s daha çok hosumuza gitti hatta. Ama yok 6s öldü yok güncellenmesi gelmez falan duyduk nedir yani çok şart mı ? Bir bayan 4-5 sene kullanamaz mi 6si? Yoksa pazarlama taktiği mıdır ? Arada 600₺ var değer mi ? Bizim limit 2,5du üzerine çıkmalı mi ?

+32gb yeterli midir ? Sadece fotograf falan yükleyecek. Spotify kullanıcısı zaten.

+Lenovo dan geçiş yapacak ios çok zorladı mi geçiş yapanlari ?

Çok teşekürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dormamu D kullanıcısına yanıt
    6 deseydiniz olmaz derdim ama 6s hala güncel bir cihaz, ram 2 gb, en az 3-4 yıl daha kullanılır. zamanında 16 gb kullanıldı,32 rahat yeter... ios kullanması en kolay en zevkli işletim sistemidir
  • Eyvallah hocam o zaman 6s bakalım teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: dormamu

Yeni telefon alacağız 6s / 7 arasında kaldık , bayan kullanacak bu nedenle yazılımsal özelliklerinde değişimler vs yapmicak. Açıkçası çok bir fark göremedim ikisi arasında, hatta 3.5 jak girişinin olması ve home tusunun basmalı olması gibi donanımsal özellikleriyle 6s daha çok hosumuza gitti hatta. Ama yok 6s öldü yok güncellenmesi gelmez falan duyduk nedir yani çok şart mı ? Bir bayan 4-5 sene kullanamaz mi 6si? Yoksa pazarlama taktiği mıdır ? Arada 600₺ var değer mi ? Bizim limit 2,5du üzerine çıkmalı mi ?

+32gb yeterli midir ? Sadece fotograf falan yükleyecek. Spotify kullanıcısı zaten.

+Lenovo dan geçiş yapacak ios çok zorladı mi geçiş yapanlari ?

Çok teşekürler
    7 kullanıcıları kızıyor ama bu iki telefonun ömrü bence aynı. iOS 11de aynı oranda gerilediler. iOS 11 8 ve X dışındaki modellere yaramadı. O yüzden çok kasmadan 6s alabilirsiniz. Ama fark azsa 7 alın. Hem kamerası daha iyi hem de suya toza karşı dayanıklılığı var. Ses konusunda da 7 daha iyi.

Ne alırsanız alın kutudan ios 10la çıkarsa sakın güncellemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: serefsiz yapraklar

arkadaşın 6s plus cihazında biz de aynı problemi yaşıyoruz. hatta konu da açtım ama kimse bir şey yazmadı. şayet sorununu çözersen benimle de paylaşır mısın hocam? teşekkürler.
    Yen'i güncelleme ile özellik geldi. Haberin olsun.

• Borsa uygulaması da sizde de sorunlu mu? Anlık bilgileri göstermiyor. Var mı bunun çözümü ?

• Ardakaşlar bilen varsa lütfen bilgilendirsin. Ben bugün telefonu touch id problemi ile servise verdim. Büyük ihtimalle değişim olacak. Fakat bana servisteki kadın değişirse de telefonun kutusuz olarak geldiğini söylüyor ? Ben yanımda teslim etmek için kutu bile götürmüştüm açıkcası. Şimdi bu cidden böyle mi ? Ya sıfır telefon nasıl kutusuz olarak gelebiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Ardakaşlar bilen varsa lütfen bilgilendirsin. Ben bugün telefonu touch id problemi ile servise verdim. Büyük ihtimalle değişim olacak. Fakat bana servisteki kadın değişirse de telefonun kutusuz olarak geldiğini söylüyor ? Ben yanımda teslim etmek için kutu bile götürmüştüm açıkcası. Şimdi bu cidden böyle mi ? Ya sıfır telefon nasıl kutusuz olarak gelebiliyor ?
    Sifir degil swap oldugu icin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Neden swap cihaz veriyorlar yahu onu anlamadım

Bu işler böyle mi oluyor hocam. Değişim cihaz illa ki swap mı oluyor. Hiç bir bilgim yok sinirlerimi bozdu bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 3 Mayıs 2018; 18:17:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Neden swap cihaz veriyorlar yahu onu anlamadım

Bu işler böyle mi oluyor hocam. Değişim cihaz illa ki swap mı oluyor. Hiç bir bilgim yok sinirlerimi bozdu bu durum.
    Evet hocam bu işin kanunu böyle.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Aşşırı saçmaymış yahu. Ben bunun böyle olduğunu bilmiyordum. Telefonun tek sorunu touch id'nin bozuk olmasıydı. Onu alıp şimdi bana parçası değiştirilmiş kullanılmış telefon vericekler
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    Evet ama sonucta sizin kendi telefonunuz da tamir görmüş telefon olacaktır.

Ama swap olunca en azından kasa sıfırlanmış oluyor.

• 11.4 beta 3 e geçen bir arkadaşımın sebepsiz yere telefonu kapanmaya başlamış. Batarya sağlığı dediğine göre %88 gösteriyormuş. Gün ortasında daha %50-60 dolulukta telefon reset atar gibi kapanıp açılmaya başlamış. 11.4 beta 3 kullanıp böyle bir sıkıntı yaşayan var mı acaba başka? Kendisine beta olduğu için böyle sorunlar olabileceğini söyledim fakat böyle bir problemle karşılaşan başkaları da var mı merak ettim. Neden oluyor olabilir bir fikriniz var mı?

Ek not: yarın telefonunu yedekleyip yeniden kurulum yapacak. Bakalım düzelecek mi göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uggaman -- 4 Mayıs 2018; 0:33:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iOS bitmis..

• Arkadaslar ios 9.3.3 kullanıyorum. Güncelleme yapayım mı yoksa yaya mı kalayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: yutu61

Borsa uygulaması da sizde de sorunlu mu? Anlık bilgileri göstermiyor. Var mı bunun çözümü ?
    aynı sıkıntı devam ediyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

Arkadaslar ios 9.3.3 kullanıyorum. Güncelleme yapayım mı yoksa yaya mı kalayım?
    sakın güncelleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream54

aynı sıkıntı devam ediyor...

Alıntıları Göster
    Apple müşteri temsilcisi ile görüştüm. Çok sayıda şikayet aldıklarını söylediler, yazılım mühendisleri inceleme yapıyormuş. Sorunun borsa bilgilerini paylaşan servisten kaynaklandığını belirttiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yutu61 -- 4 Mayıs 2018; 14:58:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

Arkadaslar ios 9.3.3 kullanıyorum. Güncelleme yapayım mı yoksa yaya mı kalayım?
    guncellemeyin.
  • 
Sayfa: önceki 17291730173117321733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.