Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.3 finale geçenler yorumlayabilir mi durumlar nasıl ?
  • 6s 11.3 için yorumlar bekleniyor.

10.3.3 te beklemedeyiz. Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var, telefonum 6s 64 gb, yaklaşık 2 yılı geçkin kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım, en az 1 sene daha kullanmayı düşünüyordum, bugün gündüz nette gezerken telefon aniden ısındı, hatta öyle bir ısındı ki el yakacak kadar ısındı, ve aniden kapandı, telefon soğuduktan sonra açmaya çalıştım ama ekran gelmedi, fakat telefon normal çalışıyor, gelen aramayı açabiliyorum ve siriye komut vererek arama yaptırabiliyorum, ekrana güneş altında cok dikkatli baktığımda simgeleri görebiliyorum, suan ise el feneri tutarak zar zor ekranı görüyorum, el feneri tutmazsam ekran okunmuyor, appleyi aradım klasik sıfırlama yap dediler ben diyorum donanım arızası var onlar diyor yok sıfırlama yap düzelir, telefonun garantisi bitti servise versem çok para isterler. kusura bakmayın uzun bir yazı oldu. böyle bir durum başına gelen varmı neden olmuş olabilir, teşekkürler

Hocam garantili olsada olmasada aynı ücreti alıyorlar diye biliyorum ben. Emin değilim ama müşteri hizmetlerine bir sorun derim. Serviste 6s ekran ücreti 630 TL bu arada.

ekranda sıkıntı yokki ekran sağlam, ekran aydınlatmada sorun var, biraz araştırma yaptım genelde 6 ve 6s serilerinde oluyormuş, ekran ışığı entegresi değişmesi gerekiyor, appleyi aradım itunese bağla geri yükle falan diyor )) ben ios 11e güncellemedim ios 10dan çok memnundum,ondan öyle demiş olabilir

• İos 11.3 e geçtim bir fark göremedim yavaşlık vs yok

• Shat kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bende şehir dışından gittim İstanbul'daki zorlu centera, 2 gün sonra teslim tarihi verdiler.
    Ekranda kırık/çatlar var ise ücretli değişim yaparlar büyük ihtimal, o durumda belki hemen teslim edebilirler.
  • mrb arkadaşlar benim tlf 7 plus 776 mb güncellme boyutu eşimin 6s 746 mb başka bir arkadaşın 6s i 712 mb bu neden kaynaklanıyor sizce??
  • Wifi ile güncelleme yaptım.Cihaz bariz şekilde hızlandı.Pil konusunda şimdilik bir şey diyemem.6s 32 gb.
  • Merhaba arkadaşlar. 6s kullanıyorum dün güncelleme yaptım. Telefon farkedilir düzeyde hızlandı bana göre çok iyi oldu baya farketti diyebilirim. Hergün yaptığım rutin işlemleri baz alarak söyleyebilirim ki pil düzeyinde de iyleşme var.

• quote:

Orijinalden alıntı: otosinan

Merhaba arkadaşlar. 6s kullanıyorum dün güncelleme yaptım. Telefon farkedilir düzeyde hızlandı bana göre çok iyi oldu baya farketti diyebilirim. Hergün yaptığım rutin işlemleri baz alarak söyleyebilirim ki pil düzeyinde de iyleşme var.

Hangi sürümden gectiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Merhaba arkadaşlar. 6s kullanıyorum dün güncelleme yaptım. Telefon farkedilir düzeyde hızlandı bana göre çok iyi oldu baya farketti diyebilirim. Hergün yaptığım rutin işlemleri baz alarak söyleyebilirim ki pil düzeyinde de iyleşme var.

Hangi sürümden gectiniz?

11.3

• Arkadaşlar 11.3 e geçmeyi düşünüyorum herkes iyi diyor ama. WiFi ve Bluetooth otomatik açık kalma sorunu çözüldü mü ve pil konusun da kullanımlarınızı yorumlarsanız sevinirim.

• seawolf35 S kullanıcısına yanıt
    Sorun derken ? O özellik hocam açık kalma felan yok

• Arkadaşlar İOS 9.2.1 de ios 11.3 geçilir mi tavsiye edermisiniz. Oyunlar artık ios 11 istiyor sorun olmaya başladı.
  • seawolf35 S kullanıcısına yanıt
    Onlarda bir sorun yoktu zaten sadece kapatma yerleri biraz zahmetli hale gelmişti o eyer onu diyorsanız onun değiştiğini sanmıyorum aynı devam ediyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Onlarda bir sorun yoktu zaten sadece kapatma yerleri biraz zahmetli hale gelmişti o eyer onu diyorsanız onun değiştiğini sanmıyorum aynı devam ediyordur.

Hayır kapattığınız hal De açık kalıyordu bir çok kişi bu dertten yakınıyordu ondan bahsediyorum . @kryptox

• quote:

Orijinalden alıntı: kryptox

Sorun derken ? O özellik hocam açık kalma felan yok

Kapattığınız halde açık kalıyordu arka planda çalışmaya devam ediyordu ondan bahsediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

10.3.3'te bekliyorum. 10.3.3'e göre nasıl geçmeye değer mi?

bence gecmeyin. en azindan siz denetim masasindan wifi kapatabiliyorsunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Hangi sürümden gectiniz?

11.3

Hangi surumden demistim hocam

• paldov P kullanıcısına yanıt
    Denetim masasından kasıt eğer alttan yularıya sürükleyerek açılan menü ise zaten bu iOS 11'de mevcut. Ne demek istediğinizi tam anlayamadım.

• 11.3’e temiz kurulum ile geçtim. Cihaz 6S.

Şahane bence, cihaz çok seri tıkır tıkır çalışıyor.

IOS 10’da bekleyenler gönül rahatlığıyla temiz kurulum yapıp 11.3’e geçebilir.

Tek dezavantajı şarj IOS 10’a göre daha kötü.

Onun dışında zehir gibi çalışıyor.

• 
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.