Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17201721172217231724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sorun benim parmak izimi okutamamam değil. Touch ID ayarlaması yapamıyorum telefona... Gündüz hiç bir problem yoktu. Güncellemeyi yaptım yedeği kurdum uygulama güncelliyordu kendi kendine. Kilit ekranında kaldı telefon açamadım. Reset attım daha sonra. Açıldığında artık TouchID çalışmıyordu. Yedekten sapıtmış olabilir dedim hard reset attım itunes'ten durum yine aynı. Telefonun ilk ayarlarını yaparken TouchID kısmına geldiğinde direk atlayıp o hatayı veriyor. Hayır donanımsal desem 11.3'e geçince mi bozuldu yani ? Yazılımsal desem yedek kurmadan reset attım telefona yine aynı. Allah kahretsin nerdende bulaştım ya.

Ya bu apple desteğe chat üzerinden belli bir saat sonra bağlanamıyor muyuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 1 Nisan 2018; 0:38:9 >
  • Fatura tarifesi ile Türkcell’den 6s aldım geçen gün ekranı kırıldı, daha önce kasko ile telefon alan oldu mu? Kaskoya vermek istemiyorum çünkü iş ile ilgili çoğu şey WhatsApp üzerinden konuşuluyor, ucuz yollu bi ekran alsam Çin’den kendim takabilir miyim? Varmı aliexpressten Öneri ekran Yada direk kaskoya mı vereyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    Dostum sana servis yolu görünmüş. Yetkili bir servise durumu detaylıca anlat. Bakarsın değişim yaparlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Daha önce hiç yapmadıysan deneme. Taktırırsan da cihazın artık yetkili servis dışında müdahale gördüğü için garanti dışı kalacak.

• seawolf35 S kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/Genel/iPhone Saklama Alanı kısmından iOS 11 güncellemesini silin ve tekrar Yazılım Güncelleme kısmına girip 11.3'ün gelmesini bekleyin derim. Denemekte fayda var. iOS 11.3 ile 10.3.3 stabilitesine ulaşmış durumda. Pil olarakta sağlık durumunu kontrol edip, servise verip 129 liraya pili yenileyebilirsiniz. Egemek'te pili yeniledim. Şu an güzel gidiyor pil. 11.2.6'ya geri dönüp onda da deneyeceğim. 6s Plus'ta 11.3 sadece Wifi ve Düşük Pil Modu ile;

• goyus kullanıcısına yanıt
    Pili bu fiyata her kullanıcı alabiliyor mu? Sadece garanti kapsamında mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ucuz 6s'i nereden alabiliriz arkadaşlar 32gb olan modeli?
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamında olsun olmasın herkese 129 lira.

• 11.3 güncelledikten sonra touch id bozuldu telefonda Böyle bir şey daha önce ne gördüm ne duydum çünkü donanımsal olarak bir bozulma var. Destek ile görüştüğümde touch id'nin kırmızı gözüktüğünü ulaşılmadığını söylediler. Değişim çıkarsa 2 hafta sürüyormuş veya daha fazla. O yüzden ayın 17sine kadar böyle kullanmak zorundayım çünkü telefon bana lazım. Bunu da görmedik demeyiz
  • İyi forumlar herkese. Arkadaşlar 1.5 yıldır 6s plus kullanıyorum pil kapasitem %81 gözüküyor sizce nasıl ? eskisi gibi değerler alamıyorum tabikide belki ios 10 stabilitesine ulasamadıgı ıcın hala öyle ama genelde 6 7 saat civarı alıyorum..
  • Maalesef 11.2.6'da pil süresi düştü, hem de arayüzde kasılmalar mevcut. Akıcılık gitti. iOS 11.3'e geri döneceğim

• 1.5 yıllık 6s için %13'lük bir kayıp normal mi? Garanti süresi bitse bile Aralık 2018'de 129TL karşılığında pili değiştirebilir miyim? Bir de fiyat sabit kalacak mı yıl sonuna kadar, net bilgi var mı acaba?

• First Premolar kullanıcısına yanıt
    Yıl sonuna kadar sabitmiş hocam ben sordum destekten. Ayrıca evet garantin bitse bile değiştirebiliyorsun.

• İos10 daydım baya dayanmıştım yine delilik yapıp güncelledim. Hız olarak kayıp yok ama pil süresi düştü kafama tüküriyim hep aynı hatayı yapıyorum.

Benim 3 ay oldu telefonda suanlık kayıp gözükmüyor
    Genelde %40 lara düştü en kötü şarja taktım diğer türlü yıpranma daha fazla olur bataryanın

• quote:

Orijinalden alıntı: palsak

mrb arkadaşlar benim tlf 7 plus 776 mb güncellme boyutu eşimin 6s 746 mb başka bir arkadaşın 6s i 712 mb bu neden kaynaklanıyor sizce??

Bana gelen 11.3 718,5mb
  • arkadaşlar hangi ekran filmini kullanıyorsunuz. beyaz renk iphone kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Gayet normal. Benim yaklaşık 2,5 yıl oldu ve %25-30 arası bir kaybım var. Battery life ile baktım. Yarın akşam temiz kurulum yaparak ios 11.3'e geçeceğim. İşletim sisteminden de bakacağım ne kadar doğru bir değer

Ios 9.3.2'den 11.3'e zıplamak acayip olacak

• Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Orijinal taktırın. Alacağınız çin Mali ekrandan beklentiniz nedir ?

• K4TL14M kullanıcısına yanıt
    Büyük hata yapmışsın hocam 😎

• 
Sayfa: önceki 17201721172217231724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.