Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17021703170417051706
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba beyler. şuan 5s var. malum güncelleme yaparak elimdeki telefonu yavaşlattım. Şuanda daha büyük bir ekrana ve hızlı bir telefona geçmeyi düşünüyorum.
    şuanda mediamarkt yada yda vatan bilgisayardan 6s ve 7 bakıyorum. arada 600 tl lik fark var. Bunun için 6s e niyetim var.
    sizce 6s e geçmek mantıklı mı?
    Olmazsa xiaomi mi6 alacağım.
  • oguzhana O kullanıcısına yanıt
    6s plus al. 7 kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhana O kullanıcısına yanıt
    Mix 2 Al Teknosa da vardı 😬😬

• markus91 kullanıcısına yanıt
    Ben troya vermiştim cihazı şarj çabuk bitiyor diye garanti bitimine 10 gün vardı pili değiştirip verdiler 1 haftada

• Android hiç sevmiyorum.. Yoksa çoktan geçmiştim.. Gerçekten bıktım iphone sorunlarından.. 6s 64 gb var bende, safaridn film izlemek istediğimde sürekli takılıyor, farklı web sitelerinden de yapsam yine takılıyor.

Geçen sene ekranı kırdım, tanıdık diye Göztepede bir dkkana verdim, dost kazığı yemişiz, hakkımı asla helal etmiyorum, şimdi ekran bilmem kaçıncı defa değişti szde orjinal dediler, 550 tl aldılar ama iğrenç ekranımda sarı ışık var.

Atsam atılmaz, satsam satılmaz ne yapılabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asbst

Android hiç sevmiyorum.. Yoksa çoktan geçmiştim.. Gerçekten bıktım iphone sorunlarından.. 6s 64 gb var bende, safaridn film izlemek istediğimde sürekli takılıyor, farklı web sitelerinden de yapsam yine takılıyor.

Geçen sene ekranı kırdım, tanıdık diye Göztepede bir dkkana verdim, dost kazığı yemişiz, hakkımı asla helal etmiyorum, şimdi ekran bilmem kaçıncı defa değişti szde orjinal dediler, 550 tl aldılar ama iğrenç ekranımda sarı ışık var.

Gcmis olsun oncelikle ama sunu 50 kere yazdim yine yazmak istiyorum; iphone larin ekran kamera pil vb parcalarini telefoncularda falan bulamazsaniz. Orijinal denilenlerin alayi sahte çünkü apple tekel tutuyor bu parcalari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: asbst

Android hiç sevmiyorum.. Yoksa çoktan geçmiştim.. Gerçekten bıktım iphone sorunlarından.. 6s 64 gb var bende, safaridn film izlemek istediğimde sürekli takılıyor, farklı web sitelerinden de yapsam yine takılıyor.

Gcmis olsun oncelikle ama sunu 50 kere yazdim yine yazmak istiyorum; iphone larin ekran kamera pil vb parcalarini telefoncularda falan bulamazsaniz. Orijinal denilenlerin alayi sahte çünkü apple tekel tutuyor bu parcalari.

Evt, ben ilk kez ekran kırdım ve çok acı bir şekilde öğrendim, şimdi olsa direk telefonu değiştirirdim. Offf offfff yapılacak hiç mi birşey yok. sözde 1 yıl garantili her türlü değiştiririz abla dedi. Haram olsun haram

• Aslinda cogu telefonun orjinal parcalarini telefoncuda bulamazsiniz en fazla cikma olur. Orjinal parca icin sadece yetkili servislere verin telefonunuzu. Sansiniz varsa ancak cikma bulunur farkli bir yerde.

• asbst A kullanıcısına yanıt
    Sarı ışığı ayarlardan normale çekebiliyorsunuz. Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Ekran Kolaylıkları > Renk Filtreleri bölümüne girin. Filtreyi açıp renk tonu yazan kısmı seçin. Yoğunluğu sıfırlayıp renk özünden mavi kısma doğru getirin ya da hangi kısımda beyaz oluyorsa o noktaya getirin sorun düzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: potansiyel suçlu

Merhaba 6s plus kullanıyorum bazen gelen çağrı oluyor fakat ekranda birşey belirmiyor telefon çalıyor ama açma kapatma tuşuna bir kere basınca da sessize alıyor alıyor. Cihazı geçen hafta fabrika ayarlarına aldım ve yeni bir iPhone olarak başlattım acaba bu sorun neden olabilir?

yazılımsal. Benim de ahize sesim çok düşüktü, o bile yazılımsal çıktı.

Bu telefonun her şeyi yazılım. Yazılım sapıtmaya başladı mı dımdızlak ortada kalıyorsunuz. Android pek böyle değil. Onda arayüz daha çok sorun çıkartıyor ama ücretli-ücretsiz değişik arayüzlerle en olmadı romlarla cihazı rahatlatıyorsunuz. İosta eliiz kolunuz bağlı.

Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, memnunum. Ama son zamanlarda youtubeda cihaz donmaya başladı. Ama ne donma. Soft resetle kendine getiriyorum. Resmen alet kendi fişini çekiyor. Cihazı sıfırladım, ilkin düzeliyor sonra yine nüksediyor. Sanırım pilin ömrünün bitmesine bağlı olarak işlemci frekansının düşmesi neticesinde bu oluyor.

• Pil verim %94 te iPhone müşteri hizmetleri öyle söyledi. Anlamadım son zamanlarda baya sorun çıkıyor inşallah düzelir ne diyelim

• Telefonun garantisi Haziran sonu gibi bitecek. Haziran basi gibi garantiye verip pili degistirsem mi diye dusunuyorum hazir indirimliyken. Degistiren var mi degdi mi verilen paraya ?

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Ücretli değişecekse garanti ile alakası ne? Yani sonrada yollasan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: isyan34

arkadaşlar faturalı sıfır kutusu hiç açılmamış 128 gb iphone 6s plus 2300 veriyor bir arkadaş üst model alacağından
    nasıl fir fiyat ikincisi bunun doğruluğu ve orjinalliği için internet üzerinden apple ın sitesinden seri numarasını garanti sorgulaması yeterli midir?

Siz almayacaksanız bize yönlendirebilir misiniz telefonu alalım.

• telefon rma mış yani değişmiş ama sıfır kapalı kutu vermişler ama jelatinli? alınır mı sizce almayı düşünüyorum?
    rma tam olarak sıkıntı olur mu?
  • arkadaşlar merhaba, 6s plusa geçtim bugün itibariyle. Şunu sormak istiyorum, android telefonlarda telefon elinizdeyken arama gelirse gelen arama ekranın üstünde pop-up şeklinde gösterilirdi. böylece yapmış olduğunuz işi engellemiyordu. iphone'da bu işlem yapılmıyor mu acaba?
  • lombak L kullanıcısına yanıt
    maalesef benimde androidden iPhone geçtiğimde en çok aradığım özelliklerin başında bu geldi maalesef İOSta bu özellik yok
  • daha önceden de sormuştum fakat yanıt alamadım. telefona format atmak istiyorum. itunes'a yedekleyip geri kurunca temiz kurulum olmaz diye içime sinmiyor. Örneğin Instagramın cihazda kapladığı yer 1.5 GB olmuş ben yedekten geri getirirsem bu veriler yine geri gelecek sanırım. Sadece fotoğrafları yedekleyebileceğim, fabrika ayarlarına döndürdükten sonra yedekten sadece fotoğrafları getirebileceğim yöntem var mı? (telefon hala 10.3'de olduğu için IOS 11 yüklenmemesi lazım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

daha önceden de sormuştum fakat yanıt alamadım. telefona format atmak istiyorum. itunes'a yedekleyip geri kurunca temiz kurulum olmaz diye içime sinmiyor. Örneğin Instagramın cihazda kapladığı yer 1.5 GB olmuş ben yedekten geri getirirsem bu veriler yine geri gelecek sanırım. Sadece fotoğrafları yedekleyebileceğim, fabrika ayarlarına döndürdükten sonra yedekten sadece fotoğrafları getirebileceğim yöntem var mı? (telefon hala 10.3'de olduğu için IOS 11 yüklenmemesi lazım)

Uygulamayı silip yeniden kurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

daha önceden de sormuştum fakat yanıt alamadım. telefona format atmak istiyorum. itunes'a yedekleyip geri kurunca temiz kurulum olmaz diye içime sinmiyor. Örneğin Instagramın cihazda kapladığı yer 1.5 GB olmuş ben yedekten geri getirirsem bu veriler yine geri gelecek sanırım. Sadece fotoğrafları yedekleyebileceğim, fabrika ayarlarına döndürdükten sonra yedekten sadece fotoğrafları getirebileceğim yöntem var mı? (telefon hala 10.3'de olduğu için IOS 11 yüklenmemesi lazım)

Uygulamayı silip yeniden kurun.

hocam onu örnek olarak belirttim bu şekilde bir sürü uygulama var, telefonu sıfırlamak istiyorum. iphone'u bilgisayara bağladığımda klasörler içinde fotoğraflar gözüküyor. bunu bilgisayara kopyalayıp format attıktan sonra aynı şekilde geri yapıştırsam olduğu gibi geri gelir mi galeri?

• 
Sayfa: önceki 17021703170417051706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.