Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1703. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17011702170317041705
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6s telefonumun ahize sesinde azalma var. Telefon görüşmelerinde karşı tarafın sesi bariz kısık geliyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • Draconic D kullanıcısına yanıt
    Ahize kismini kullanmadiginiz bi dis fircasiyla hafif bastirarak temizleyin ses eski haline donecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar teknolojiden biraz uzak kaldım sizlerin fikirlerine ihtiyacım var. Bende iphone 6s 16gb var ve ios 10.3 yüklü. Sizce ios 11 e geçmeli miyim güncelleme gelmiş telefona sizlere bir soruyum dedim. Artılarını ve eksilerini yazarsanız sevinirim

• Juan - Juan kullanıcısına yanıt
    Yeni sürüm (11.2.5) ile ios 11 baya toparladı takılma kasma donma kalmadı bende. Batarya ios 10 a göre bir tık daha çabuk biter sadece başka yönden sorun yaşamazsınız. Yine de iyice arastırıp öyle gecin benim rastlamadığım sorunlar vardır belki

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan pc yok telefondan güncellesem bir sıkıntı olur mu

• Juan - Juan kullanıcısına yanıt
    Valla o konuda herkes farklı birşey söylüyor kimisi pc den temiz kurulumla geçin takılma olmaz diyor kimisi de ben hep wifiden güncelliyorum birşey olmuyor diyor. Ben en son güncellemeyi wifi üzerinden yapmıştım bir kaç gün temiz kasmadan donmadan kullandım sonra takılmalara başladı telefon. Sonra pc ye bağlayıp temiz kurulum yaptım şuan baya oldu kasma donma yaşamadım.

• merhaba arakdaşlar
    kulaklık girişim bozuldu nasıl olduğunu anlamadım. batarya değiştirirken ona da bakar mı garanti garanti sürem doldu?
    batarya için randevuyu ne kadar sonraya veriyorlar?
  • 6splus 128gb son aramalara girerken takılmalar yapıyor. Son güncelleme de yüklü. Başka bi sorunu yok batarya hariç :)

• Telefonu kullananların yorumları nasıl? Güncel kullanım ihtiyaçlarını karşılıyor mu? Kullanamadığınız /Desteklemediği yada kastığı uygulamalar oldu mu cihazınızda?

Note 2'imin kırılmasından ve tamir olmamasından sonra yeni cihaz arayışına girdim aklımda Note 5 vardı fakat o kadar masrafa gerek yok diye düşündüm ve şuan buradayım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.. (Cihazı büyük ihtimal 2. el alacağım ve onun içinde şunu sorayım, bataryayı elle değiştiren oldu mu ciddi bir iş mi?)
  • Telefonu ilk çıktığı donemden buyana kullanan arkadaşlara sormak isiyorum: ortadaki fiziksel tuşta bozulma olan oldu mu?

Benim telefon yeni sayılır Bozulabilir diye sanal tuş kullanıyorum fiziksel tuş yerine,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz1806 -- 10 Şubat 2018; 15:2:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Telefonu kullananların yorumları nasıl? Güncel kullanım ihtiyaçlarını karşılıyor mu? Kullanamadığınız /Desteklemediği yada kastığı uygulamalar oldu mu cihazınızda?

Note 2'imin kırılmasından ve tamir olmamasından sonra yeni cihaz arayışına girdim aklımda Note 5 vardı fakat o kadar masrafa gerek yok diye düşündüm ve şuan buradayım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.. (Cihazı büyük ihtimal 2. el alacağım ve onun içinde şunu sorayım, bataryayı elle değiştiren oldu mu ciddi bir iş mi?)

Kardesim ben sifir note 5 aldim 6-7 ay kullandim yari fiyatina sattim sarji oglene kadar bile gitmiyor kasmalar da cabası ikinci el 3 aylik bi 6s plus aldim yurt disi 2000 liraya dun sabah 10 da sarjdan cikardim hala sarja takmadim bilgisayardan da dfu moda alip itunes üzerinden temiz kurulum yaptim yag gibi kullaniyorum samsunga bi kere bulastim dahada bulasmam kardesim kagit uzerinde 3000 mah yazdigina bakma ogleni zor cikariyordu

• ouz1806 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 2011 den beri iphone kullanıyorum farklı farklı hiçbirinin bozulmadı bende. O kadar da çok kullanmama rağmen. 6S modelinde de sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getta -- 11 Şubat 2018; 0:27:37 >
  • İmcomprehensible kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümü kullanıyorsunuz?

• getta G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabın için

• Selamlar fikriniz nedir şuan kktc deyim telefon Tr den alınma bu batarya garantiye girermi girmezse ücretini ödesek kaç gün sürüyor batarya değişimi

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

Hangi sürümü kullanıyorsunuz?

Son sürüm kardesim 11.2.5 kardesim temiz kurulum yaptim dusuk guc moduna almadan 7,5 saat ekran suresi aliyorum dusuk guc moduna alıncada 8,5 saat felan aliyorum ama telefonun performansi dustugu icin pek kullanmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: markus91

Selamlar fikriniz nedir şuan kktc deyim telefon Tr den alınma bu batarya garantiye girermi girmezse ücretini ödesek kaç gün sürüyor batarya değişimi

Garanti bitmemisse girmesi lazim bitmissede suan batarya indirimde 130 liraya degis derim

• quote:

Orijinalden alıntı: markus91

Selamlar fikriniz nedir şuan kktc deyim telefon Tr den alınma bu batarya garantiye girermi girmezse ücretini ödesek kaç gün sürüyor batarya değişimi

4 aylik ingilter cihazi senin ki bayagi yipranmis

• Cihaz 20 aylık apple teknik servise yollamadan önce aplle teknik destekle konuşmalımıyız nasıl bir yollanıyır pil değişimi için

• Arkadaşlar bi abime Amerikadan sıfır 6s 64 gb gelmiş ancak batarya 3-5 saat gidiyor, sorun ne olabilir? Batarya hızlı dolup, hızlı boşalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serocan39 -- 11 Şubat 2018; 13:1:38 >
  • 
Sayfa: önceki 17011702170317041705
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.