Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16991700170117021703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yine de bi götürün hocam kullanıcı hatası değilse belki ilgilenirler. Benim yeni ekranda da tozlanma var da uğraşmak istemiyorum artık yeni gelende tozlancak diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Luken Drew kullanıcısına yanıt
    oyun müzik varmı.
    ben götürecektim fakat 800 kere şarj etmişim %18 kayıp var bu yüzden garantiye girmiyor dediler 130 lira vermek istemedim o an yapacak bişey yok bakalım gerçekten merak ediyorum 0 pil ile performans ve pil süresi artıyor mu ciddi oranda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 saate yakın clash of clans oynamıstım müzik yok

• dgkn.95 kullanıcısına yanıt
    Baya farkediyor hocam. Bu ekran görüntüsünden önce de 8 saat 39 dk ekran görüntüsü atmıştım gruba. Plus mu diye soran olmuştu :D

valla canım çekti dejilerde ilgimi çekiyor 2200 mAh yazıyor %100 hemde.

enteresan geldi bana 6s dusuk modda acık degıl sanırım ımkansız gıbı 8saat valla bravo.
  • Düşük moda almamıştım onda. 8saat 39 dk olanda % 20 den sonra almıştım. Bazen de çok çabuk bitiyor garip.

@Tiesto5000

Deji düşünüyordum ben ama apple da fiyatı düşünce apple da değiştiririm diyordum şansıma ücretsiz değişim oldu. Bence orjinal taktırın kafanız rahat etsin fazla fiyat farkı yoksa.

@dgkn.95

Haklısınız bakalım duruma göre hareket edeceğim.

• 6s 11.2.5 şarj kısmı giden var mı 😂😂😂😂😂

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• 6s 64gb kullaniyorum. Metroya ya da telefon cekmedigi yere girip ciktigim zaman mobil internete baglanmiyor telefon kapatip acilinca duzeliyor. Boyle bir sorunu yasayan var mi? Kiracam en sonunda telefonu Hattan kaynakli olabilir mi turk telekom kullaniyorun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anıl59

Merhabalar donanımhaber ailesi benim sorunum iphone 6s cihazımdan tek bir numaraya sms gönderemiyorum diğer numaralara sorunsuzca gönderebiliyorum ve hattımı başka bir telefona taktığımda o gönderemediğim numarayada gönderebiliyorum sadece kendi telefonumda gönderemiyorum sebebi nedir acil yardımcı olur musunuz ?

yok mu bana yardımcı olabilecek kimse ?
  • Anıl59 A kullanıcısına yanıt
    O numarayı engellemis olabilirsin kendin

Ya da tam tersi olabilir

• 2 senesi bitmiş olan İphone 6s plus 10.3.3 abd den alinma samsung cipsetli cihazın sahibiyim,kasım 2017 de bataryam çabuk bittigi için internetten araştırma yaptım,yurtiçinde deji yi gördüm ve kendim montajı yaptım.Satın aldığım batarya üzerinde 3300mah yazıyordu ki orjinali 2750 mah idi.O zamanlar Apple in kendi değişimi 300₺ civarıydı sanırım ben bataryayı n11 den 75₺ gibi bir fiyata aldim.Şarjı kafama göre %3-5-50 ne zaman ihtiyacım olursa kullanıyorum,Genelde %70 wifi geri kalan 3g hücreselde,otomatik parklaklikta vs kullanım senaryom.

Sadece muzik dinlediniz saniyorum. Cunku plus anca goruyor bu sureyi ben 10.3.3te bir kere 7 kusur yaptim hep 6.30 civari gidiyordu. 11 zaten leş 5i gorunce seviniyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

2 senesi bitmiş olan İphone 6s plus 10.3.3 abd den alinma samsung cipsetli cihazın sahibiyim,kasım 2017 de bataryam çabuk bittigi için internetten araştırma yaptım,yurtiçinde deji yi gördüm ve kendim montajı yaptım.Satın aldığım batarya üzerinde 3300mah yazıyordu ki orjinali 2750 mah idi.O zamanlar Apple in kendi değişimi 300₺ civarıydı sanırım ben bataryayı n11 den 75₺ gibi bir fiyata aldim.Şarjı kafama göre %3-5-50 ne zaman ihtiyacım olursa kullanıyorum,Genelde %70 wifi geri kalan 3g hücreselde,otomatik parklaklikta vs kullanım senaryom.

bilgilendirme için teşekkürler hocam.

• merhaba

iphone 6s ios 11.2.2 yüklü cühazımda whatsapp ve messenger ile görüşme esnasında karşı tarafa ses gitmiyor çözümü varmıdır arkadaşlar
  • Youtubedan video izlerken telefon donuyor. ÇÖzümü nedir? Başına gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimus95

2 senesi bitmiş olan İphone 6s plus 10.3.3 abd den alinma samsung cipsetli cihazın sahibiyim,kasım 2017 de bataryam çabuk bittigi için internetten araştırma yaptım,yurtiçinde deji yi gördüm ve kendim montajı yaptım.Satın aldığım batarya üzerinde 3300mah yazıyordu ki orjinali 2750 mah idi.O zamanlar Apple in kendi değişimi 300₺ civarıydı sanırım ben bataryayı n11 den 75₺ gibi bir fiyata aldim.Şarjı kafama göre %3-5-50 ne zaman ihtiyacım olursa kullanıyorum,Genelde %70 wifi geri kalan 3g hücreselde,otomatik parklaklikta vs kullanım senaryom.

Orjinal bataryaya göre gözle görünür artış gördünüzmü ?

• Arkadaşlar merhaba 6s almayı düşünüyorum sıfır peder için sadece faceebok ve wp yüklü olucak onlarada arada sırada giriyor telefon kaç yıl götürür ona göre alıcam da yardımcı olursanız çok sevinirim (daha öncede yazdım cevap alamadım yardımcı olursanız sevinirim boştan yere almıyalım şimdiden teşekkürler)
  • 
Sayfa: önceki 16991700170117021703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.