Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RelphegoR

Arkadaşlar şimdi benim telin üretim tarihi 09.2015 mi? Seri numarasını yazınca pil değiştirme kapsamında değil diyor?

Cevap verecek yok mu? Tam ne Zaman üretildiğini hangi programla öğrenebilirim bu doğru değilse?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• _DarthVader_ kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyiz ;)

• http://www.yenisafak.com/teknoloji/ios-1011-kapanma-sorunu-2571878 bu sorun bende de olmaya başladı 2 dir şarj yüzde 20 deyken kapanıyor açınca pil sıfır şarj diyor bunu yaşayan var mı? 6s
  • Görüntüler pek net değil kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

arkadaşlar telefonun hafızasına girdiğimde bir sürü klasör çıkıyor neden böyle çıkıyor ?

benimki az önce düzeldi, ios 10.2 güncellemesini dfu moda alarak yaptım biraz uzun sürdü ama uğraştığıma değdi, onlarca klasör gitti 4 tane klasör var şuanda olması gerektiği gibi... bakalım temiz bi kurulum yaptım, bende de pil sorunu vardı bu güncellemeyi bekledim düzelmezse servise gönderecem..

Koruyucu çok iyiymiş

• iphone konularına çok uzağım, bir şey sormak istiyorum. Şu an mağazalarda satılan 6s modellerinde batarya sorunu olan seriler mi satılıyor?
  • Telin ilk üretim tarihini nerden öğreniyoruz acaba?

Dostum ilgin çok teşekkürler, güle güle kullan gayet iyi duruyor.
  • Meltoriel M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Ekran koruyucu piyasada ki basit koruyucular gibi değil imkan varsa alın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

arkadaşlar telefonun hafızasına girdiğimde bir sürü klasör çıkıyor neden böyle çıkıyor ?

benimki az önce düzeldi, ios 10.2 güncellemesini dfu moda alarak yaptım biraz uzun sürdü ama uğraştığıma değdi, onlarca klasör gitti 4 tane klasör var şuanda olması gerektiği gibi... bakalım temiz bi kurulum yaptım, bende de pil sorunu vardı bu güncellemeyi bekledim düzelmezse servise gönderecem..

ios 10.2 nasıl hocam ben yüklemedim de şarj konusunda memnunum şuanki sürümümde. güncellemelimiyiz sizce ?

• C0LDWAVE kullanıcısına yanıt
    Tavaiye etmem şahsen beta 7 bundan kat kat daha iyiydi 10.1.1 kalin yada hangi sürümdeyseniz orda kalin kipirdamayin:)

• Arkadaşlar iphonelar ile mesajlaşırken Imessage a geçt nasıl normale alırım?

• bence de ellemeyin pil süresi berbattı dahada berbat oldu, ben zaten servise göndereceğim için deneyeyim dedim, hiç kullanmasam bile sarj yüzdesinin düştüğünü görüyorum :) üstelik temiz kurulum yaptım dfu modda... o kadarda uğraştım dün gece 4 te ancak bitti yedek olayları falan
  • sırasıyla 3gs, 4, 5, 5s ve şimdide 6s kullandım hepsinide sıfır aldım, edindiğim tecrübe gösterdiki telefonu kutudan çıktığı gibi kullanacaksın ben bunu geç anladım, her aldığım telefonun kutudan çıktığı sürümdeki hali performans ve şarj açısından mükemmeldi ne zamanki güncellemeler yüklendi mutlaka sorun çıktı ya şarj ya kasma vs.
  • içinizden biri İ kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan mesajlara gel. Ordan iMessage yi kapatabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: necromyhTh

Ayarlardan mesajlara gel. Ordan iMessage yi kapatabilirsin.

kapalı olmasına rağmen hala iMessage gözüküyor.
  • arkadaşlar buff ekran koruyucuyu öneriyor musunuz? öneriyorsanız hemen alacağım

http://www.bufflabsturkiye.com/urun/buff-iphone-6-6s-darbe-emici-ekran-koruyucu-film.html
  • Arkadaşlar safariden jbsiz video indirme programı var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraknoname -- 14 Aralık 2016; 18:43:36 >
  • Turbo DL var hızlı baya

• 
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.