Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    n11 de var hocam. Bende takabilir miyim hiç bilmiyorum. Tecrübeli olan birisine yaptırtmak daha mantıklı.
  • güzel paylaşım emeğe saygı.
  • Herkese merhaba.6S 64GB kullanıyorum.9.3.3 sürüm ile kullanıyorum.10.2 ile sorunlar düzelmiş mi,özellikle şarjın kısa gitmesi falan?Eğer iyi derseniz geçeceğim ne tavsiye edersiniz?Bir süre daha 9 da devam edeyim mi yoksa geçeyim mi 10.2 ye🤔

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErKaN-23 kullanıcısına yanıt
    3 gündür 6S Plus kullanıyorum. Bence Plus olanı tercih etmelisin. Hem ekran hem de batarya konusunda ciddi avantajı var. Zaten tasarımı nedeniyle eline aldığında çok büyük gelmiyor. Ancak arkadaşın dediği gibi tek elle kullandığın zaman bir süre sonra elini ağrıtabiliyor. Ancak bu da o kadar dert edilecek bir durum değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necromyhTh -- 13 Aralık 2016; 19:3:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreoz25

Arkadaşlar sizce değişir mi cihaz yoksa pil mi değişir?

Bilgili olanınız şu servis raporun göz atsa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonda ios 9.3.5 yüklü instagram uygulamasında aşırı kasma ve yer yer donmalar oluyor. Önceden yağ gibi akardı telefon başka böyle problem yaşayan var mı?
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Bende 1 ay once aldim yeni cihaz islemci tsmc degistiririm samsung falan gelir simdilk ekran filtresiyle kullaniyorum, bu arada benim plus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kararsizkalanadam -- 13 Aralık 2016; 21:10:59 >
  • Meltoriel M kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi bu varhttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-6-6s-3d-kavisli-tam-kaplayan-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-249735627?gclid=CNaew-Xi8dACFbEy0wodUBUN9A&ggmktg=PaidSearch*PLA*232250127*22324004847*58375856367*pla**pla-79001630967&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0 Bunu alip herhangi bir telefoncuda taktirsam mi yoksa avmlerdeki kazikçilar varya 70 tlye falan yapiyolarmiş bunlardan muhtemelen onlarda markasizdir oyle mi yaptirsam çok arada kaldim.Ama mutlaka alicam bunlardan birini cunku bu şekilde cok rahatsiz ediyor gozumu

• emreoz25 E kullanıcısına yanıt
    Birden fazla sorun olduğu zaman cihaz değişimi oluyor genelde.

• quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

arkadaşlar telefonun hafızasına girdiğimde bir sürü klasör çıkıyor neden böyle çıkıyor ?

bunu bende merak ediyorum bendede bu şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

arkadaşlar telefonun hafızasına girdiğimde bir sürü klasör çıkıyor neden böyle çıkıyor ?

PC de bu şekilde nasıl hafızayı görebiliyorsun? Ben PC'ye taktığımda iTunes açılıyor. Depolama birimi veya aygıt olarak görmüyor.
  • Arkadaşlar şimdi benim telin üretim tarihi 09.2015 mi? Seri numarasını yazınca pil değiştirme kapsamında değil diyor?

• necromyhTh kullanıcısına yanıt
    Bu pc ye güvenme deyince bir kaç kez takınca bendede böyle oldu müzik atmıştım

• _DarthVader_ kullanıcısına yanıt
    Bu tam kaplayan ekran korumasını kaldırıyomu kılıf.Biraz ekranıda kapsıyor ya kılıf
  • Merhaba arkadaşlar, biraz işsizlik ile bir şey yaptım ama güzel oldu bence.
    Benim kullandığım bir kulaklığım vardı ama mikrofonu ve kumandası yoktu ve bu yüzden sürekli telefondan kontrol etmek zor geliyordu ve mikrofon olmadığı için telefonda konuşurken sürekli telefonu havada tutmam gerekiyordu kulaklığa rağmen ve bu biraz komik görünüyordu. Bu yüzden eski bir iPhone kulaklığını aldım (tek kulağı bozuktu zaten) ve kulaklık kısmını sökerek dişi bir jak girişine bağladım. Bu sayede istediğim herhangi bir kulaklığı Earpod gibi mikrofonlu ve kumandalı hale getirebiliyorum. Üstüne de renkler saçma durmasın ve dolanmasın diye iple sardım, gayet iyi oldu bence.

• Burning Desire kullanıcısına yanıt
    değişik olmuş... üretmek lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkalkan

değişik olmuş... üretmek lazım...

Bence iyi oldu, çoğu iyi kulaklık markası iPhone ile uyumlu kumandalı kulaklık üretmediği için sorun oluyordu. Şimdi bu düzenek bozulmadığı sürece (ki hiç sanmıyorum) her türlü kulaklığı kullanabileceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burning Desire -- 13 Aralık 2016; 23:13:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Bu tam kaplayan ekran korumasını kaldırıyomu kılıf.Biraz ekranıda kapsıyor ya kılıf

Fotograf makinasını şarja taktım 30 dakika ya foto atacağım ;)
  • Burning Desire kullanıcısına yanıt
    güzel olmuş

• momenty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.