Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.508
Cevap
308
Favori
1.291.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12291230123112321233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • htc10 ile bu cihaz arasındayım.Tavsiyeniz nedir?
  • 64 gb iphone 6s plus space gray cihazımı satıyorum, ilgilenen arkadaşlar pm atabilir
    Edit: 350 lira değerinde beats kulaklık yanındadır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alihanoncul kullanıcısına yanıt
    Bende sasırdım yarı yarıya fiyat oynuyo hocam kararsız kaldım valla

• umut_1981 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz problem ios 10 sürümnde var, bir kaç kişi daha yazmıştı,
    resimleri v.s. yedekleyip, ios sürümünü 9.3.5 e düşürün, sürüm düşürmeyi bilmiyorsanız google a ios10'dan 9.3.5 e geri dönme yazın bir çok videolu dahil anlatım var.
  • Saat 17.00e kadar full LTE açıktı.İos 10 yüklü normal öi bu süre?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• Carbon Dioxide kullanıcısına yanıt
    Cihaz 6s ise az.

• Saki3d kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. İleteyim kendisine uğraşsın. Yapamazsa yeni sürümü beklesin. İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Cihaz 6s ise az.

Bende 6s ile en fazla 5-6 saat kullanım süresi alıyorum cihazı ağustos ayında aldım ios 10 dan sonra düştü kullanım sürem. Arttırmak için yapabilecek birşey varmı

• umut_1981 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • 6s iyi seçim bence ama htcde güzel.ben olsam iPhone alırım,ama ikisinden birini alsan da pişman etmez

• quote:

Cihaz 6s ise az.

6s alalı 5 gün oldu.
  • Carbon Dioxide kullanıcısına yanıt
    Az falan değil hocam, aldırmayın buradaki saçma sapan pil yorumlarına, LTE ful çekmediği zaman inanılmaz çok pil yiyor hele bir de parlaklık eklenirse üstüne gereksiz pil sarfiyatı oluyor.

6s için konuşuyorum; 5-7 saat arası kullanım idealdir. Forumda saçma sapan abartı süreler paylaşıp "nasıl arkadaşlar?" diyen insaları kaale almayın. Telefonu 3310'a çevirip hangi uygulamarı kaç saat kullandıklarını bile gösteremeyecek kadar acizler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mumford

Az falan değil hocam, aldırmayın buradaki saçma sapan pil yorumlarına, LTE ful çekmediği zaman inanılmaz çok pil yiyor hele bir de parlaklık eklenirse üstüne gereksiz pil sarfiyatı oluyor.

6s için konuşuyorum; 5-7 saat arası kullanım idealdir. Forumda saçma sapan abartı süreler paylaşıp "nasıl arkadaşlar?" diyen insaları kaale almayın. Telefonu 3310'a çevirip hangi uygulamarı kaç saat kullandıklarını bile gösteremeyecek kadar acizler.

Teşekkürler

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    aynen sabah başka bir bayiye gidicem orayada sorucam orjinal gibi duruyor ama yarı yarıya bir fiyat farkı var anlamış değilim. 169tl de vermek istemiyorum kafam karıştı iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derartikel

quote:

Cihaz 6s ise az.

Bende 6s ile en fazla 5-6 saat kullanım süresi alıyorum cihazı ağustos ayında aldım ios 10 dan sonra düştü kullanım sürem. Arttırmak için yapabilecek birşey varmı

Bende ios 10 kullanıyorum ve 6 buçuk saat kullanım süresi alıyorum. Ekran parlaklığını otomatikte kullanıyorum.

• alihanoncul kullanıcısına yanıt
    Vodafone orjinal satar bana göre. Ben de bakayım izmirde. Eğer bulursam hiç düşünmeden alırım deri kılıf. Silikondan 2 tane var bende. Hem kırmızı hem de lacivert

• Mumford kullanıcısına yanıt
    Hocam bana az gibi geldi. Ben 32 saat beklemede 6 saate dayanıyorum. 3310 gibi yapyorum. Sadece parlaklık otomatikte. Onun dışında her şey açık. Zaten 3310 gibi yapsam ne anladım iphone almaktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobalt_evan -- 13 Ekim 2016; 9:16:27 >
  • cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kırmızı slikon alıca. Orjinal nasıl sende varsa söylermisim telefondaki hissiyatı nasıl anlatsana almama yardımcı ol

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: derartikel

quote:

Cihaz 6s ise az.

Bende ios 10 kullanıyorum ve 6 buçuk saat kullanım süresi alıyorum. Ekran parlaklığını otomatikte kullanıyorum.

Benimde herşey açık ekran parlaklığını bile ellemiyorum otomatik değil. Oyuna abanırsam 5 saatte bitiyo yoksa 6 saat ve biraz üzeri. Millet gerçekten 3310 a döndürerek 9-10 saat görüyo heralde

• Arkadaşlar genel olarak telefonun hoparlör kısmına falan çok toz kaçıyor sizde de var mı bu sorun kapsiz kullanıyorum telefonu sırf kirler birikmesin diye

• 
Sayfa: önceki 12291230123112321233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.