Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whatsap grubumuz açılmıştır gelmek ısteyen arkadaşları arkadaşlar nosunu pm den atsın suan 6 kişi oldul :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonum yedekleme yapmıyor. Deniyorum, yedekleme tamamlanamadı hatası veriyor icloud. Ne yapmak gerekiyor bununla ilgili?

• Arkadaşlar ios10 da pil kullanım süresi cihazı kapatıp açınca --- şekline dönüyor gözükmüyor. 9 da da mı böyleydi yoksa 10 a has bir hata mı bu ?

• Arkadaşlar bu 3.bu soruyu soruşum olumlu veya olumsuz cevap verirmisiniz lütfen?

Ben android telefonumda genelde youtube'dan indirdiğim videoları instagram sayfamda paylaşıyorum. Eğer iphone'a geçersem 2.parti uygulamalarla indirdiğim videoları bir şekilde instagrama yükleyebilirmiyim?

Cevap yazarsanız çok sevinecegim, teşekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Zer0.

Arkadaşlar ios10 da pil kullanım süresi cihazı kapatıp açınca --- şekline dönüyor gözükmüyor. 9 da da mı böyleydi yoksa 10 a has bir hata mı bu ?

Bende de aynısı oldu

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Jailbreak yaparak androidde ne yapabiliyorsan iphoneda da yapabilirsin , oglum icin kullandigim ipad jailbreakli youtubeden Instagram dan vs istedigim yerden video indirebiliyorum , indirdikten sonra galeriye kaydediyor istedigim platformda paylasabiliyorum, jailbreak yapmaktan korkmayin sakin androidde root
    Neyse iosta jailbreak odur

• @xRedLineTRx

Apple üyeliğinden çıkış yap home ve ekran kapama tuşuna 10 an basılı tut telefon kendini kapatıp-açar sonra hesabını yeniden gir önceden indirmeye çalıştığın fakat indiremediğin uygulamaları sil tamamdır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KTB96 -- 18 Eylül 2016; 17:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

Jailbreak yaparak androidde ne yapabiliyorsan iphoneda da yapabilirsin , oglum icin kullandigim ipad jailbreakli youtubeden Instagram dan vs istedigim yerden video indirebiliyorum , indirdikten sonra galeriye kaydediyor istedigim platformda paylasabiliyorum, jailbreak yapmaktan korkmayin sakin androidde root
    Neyse iosta jailbreak odur

Peki hocam jailbreak ile stabilite bozuluyor deniliyor siz bir fark hissediyormusunuz hiz ve stabilite anlaminda? Bir de anladığım kadarıyla jailbreak ile güvenlikte de açık veriyoruz.. Peki jailbreak atmak kolaymıdır?

• wuc kullanıcısına yanıt
    bunu izlediğiniz youtube videosunu atabilir misiniz bir zahmet belki oradan bir ipucu yakalayabilirim. bende beğendim ama bulamadım.
  • S modeller her zaman en iyileri olmuştur. Alacak arkadaşlar 6S tercih etsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Arkadaşlar bu 3.bu soruyu soruşum olumlu veya olumsuz cevap verirmisiniz lütfen?

Ben android telefonumda genelde youtube'dan indirdiğim videoları instagram sayfamda paylaşıyorum. Eğer iphone'a geçersem 2.parti uygulamalarla indirdiğim videoları bir şekilde instagrama yükleyebilirmiyim?

Cevap yazarsanız çok sevinecegim, teşekkurler

iplay diye bir uygulama var istediğiniz gibi video mo3 indirebilirsiniz. ücretsiz sürümünde sınırlı sayıda videoyu galerinize kaydedebilirsiniz. parasını verdikten sonra bu sınır ortadan kalkıyor

• Arkadaşlar 6s plus kullanıyorum ve güç tuşu kendi kendine biraz içine göçtü hiç bir darbe ve sıvı temasi görmedi. Telefon daha 10 günlük. Netten biraz araştırdım bu spice gray renk de tuşlar biraz içine gocuk gibi oluyormus ve zamanla düzeliyormuş diye okudum ama. Bir bilgisi olan var mi acaba. Olmadı telefonu servise verip değişim talep edicem.

• Cihaz 2 gunluk kalibrasyonmu yapsam ki [9.3.1]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakalemun090 -- 18 Eylül 2016; 19:58:11 >
  • LastShip L kullanıcısına yanıt
    bana lütfen kızma ve tersleme benim çok kafama takıldığı için burda sizlere soruyorum kusura bakma arkadaşım
    ilk cihazı annem aldığında bana kötü geldi ve git gide çekim yapmaya başladım cihazın kamerası hafif flu çekiyordu bunun yanında home butonu ve ses açma kısma tuşu çok sert basmaya başladı birden bire
    cihaz ile çektiğim fotoları foruma attım istersen incele ondan sonra cihazı garantiye yolladım bu sorunların hepsini belirttim cihazın ekranını değiştirip bana yolladılar ondan sonra gittim cihazı genpaya verdim izmir şubeden cihaza değişim çıktı ama kameradan değil ses açma kısma tuşundan garip bir ses geliyor diyip not düşmüşler ve bundan dolayı değiştirmişler şuan da bana yeni gelen cihazın kamerasını test ediyorum ama aynı gibi geliyor veya ben anlayamıyorum o yüzden de burda size soruyorum
  • Arkadaşlar telefonu icloud üzerinden yedekledim.Ayarlardan sıfırlasam sonra yeni bir iphone olarak kursam daha sonra tekrar ilerde telefonu sıfırladığım zaman şimdi aldığım yedeği kurabilir miyim tekrardan?
    Jailbreaksiz de oluyor bende linkteki yönteme benzer bir yöntem kullanıyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=gl_5M6TGnKY
  • İOs 10 6s plusun bataryasını ciddi anlamda düşürdü 8-9 saat kullanım alırken 6 lara düştü böyle durumda olanlar varmı ?

• iOS 10 olmuş

Bu mesaja eklenen görseller:

• Üstteki iki mesaja bakın. Bi arkadaş pili mahvetti diyor bi arkadaş uçurdu diyor. Bende 6S ile 4 saat alınca 9.3.5 geri döndüm. Anlamıyorum biz farklı iOS 10 mu indirdik? İyi hoş da arkadaş 4 saat pil aldım 9.3.2 de 6-7 saatti. Aşırı ısınmaya başladı telefon ısınacaksa ne yapayım hızlanmış arayüzü? Çözemedim ben bu işi.

Stabilite falan bozulmuyor çünkü cok fazla gereksiz tweak kurmuyorum. YouTube ve Instagram icin downloader kuruyorum yetiyor:) yillarca jailbreak kullandım hiçbir zararini görmedim

• 
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.