Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dedigize katılıyorum, siyah cihaza cok yakısıyor ve asil duruyor cihaz, kasa ve ekran siyahya hani butun gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakalemun090 -- 18 Eylül 2016; 11:19:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalemun090 kullanıcısına yanıt
    2 sene sg 5s kullandım valla sıkıldım cihazdan rengten dolayı şimdi 6s plusu gold aldım rahatım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

2 sene sg 5s kullandım valla sıkıldım cihazdan rengten dolayı şimdi 6s plusu gold aldım rahatım

Bakalım bizim telefonlar kaç sene gidecek. 4 sene dayansın niyeti ile almıştım

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Hocam beyaz kasa beyaz internet sayfası olunca cok abes duruyor brnim gorusum ;D

• Arkadaslar kvk dan 3 taksitle 3000 tl ye aldım 16 gb siyah yorumlarmısınız yanında silikon kılıf ve ekran koruyucusu ile geldi edit: 16 gb fazlasıyla yetiyor bana

• SucukluPeynir S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam 2-3 sene niyeti ile aldım bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mmertkk -- 18 Eylül 2016; 11:26:05 >
    Normal 6s e gerçekten space grey yakışıyor , ama iş plusa gelince değişiyor hocam

• Arkadaşlar everyplay sdk this build has expired please upgrade hatası alıyorum belli oyunlarda ses olmuyor. Nasıl çözerim bu durumu?

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    plus da isler drgisebilir ;)

hocam şuanda apple ın kendi sitesinde 32gb ip6s 2750tl havale ile daha uygun hatta. iade etme şansızınız varsa iade edip ordan alın. hafızasıda fazla
  • fufaze F kullanıcısına yanıt
    Hocam ama kredi kartına 3 taksit yaptı kvk apple da o varmı

• Yurtdışından alınan 6s in içerisinden İngiliz tipi denilen şarj adaptörü çıktı. Bunu çevirici ile kullanabilir miyim yoksa yeni adaptör mü almak gerek?

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro -- 18 Eylül 2016; 11:40:32 >
    Malesef taksit olayı yok. Taksit yasağının kalkma durumu var ama ne zaman olur tam bir bilgi yok.
  • fufaze F kullanıcısına yanıt
    Hocam nakit alamadıgım icin o is olmaz ama sunu diyim 16 gb yetiyor ;) fazlasıyla fotograflarım gmail de durur benim hep zaten mp3 barındırmam 2-3 oyun 8-9 gb da kalor hatta ;D

• Maestro kullanıcısına yanıt
    Cevirici alabilirsin 5 tl civarindadir gerek yok yeni almaya .:!

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam size zahmet ios 9 da 6s icin gizli ozellikleri soyleyebilirmisin

• Mail ekinde yeralan .tif uzantılı dosyaları, yardımcı ofis programlarının neredeyse tamamını denemiş olmama rağmen, sadece ilk sayfasını görüntüleyebiliyorum, diğer sayfaları yokmuş gibi görünüyor. Halbuki, bilgisayardan kontrol ettiğimde diğer sayfalarda görünüyor. Ne yapabilirim?

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• ituneste ödeme bilgilerini girdiğim zaman sürekli hata veriyor.'Fatura ödeme şekliniz reddedildi' diye neden böyle oluyor ?
  • sefalonely kullanıcısına yanıt
    Kart türünü doğru seçtiğinize emin olun. Onun dışında kart seçeneklerinden hiçbirini'ni seçerseniz sorun kalmaz.

• 
Sayfa: önceki 11691170117111721173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.