Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (987. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekranı değiştirdim zaten.Touch ıd çalışıyor ama üstünde çatlaklar var 5 parça olmuş.Siri yi açarken vs kırık parçalar oynuyor bende bundan rahatsız olduğum için touch ıd değişimi istiyorum ama bir daha çalışmaz diye şüpheleniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de lte görünmüyor seçeneklerde vodafone kullanıyorum iphone 6 da 4g var fakat hız 6 mbps falan nasıl düzeltirim hattım 4g uyumlu.
  • Kocaeli merkezde durum böyle
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• Arkadaşlar iPhone 6 plus telefonum var iOS 8.3 yüklü . 4,5g ye Geçmiyor bunun için illa güncellemek mi gerekli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fotoğraflarımı icloud drive'a yüklendim ancak gözükmüyor ne yapmam lazım?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

• 6S 9.3.1 Telefon yağ gibi akıyor.

Böyle kalır inşallah. 4G ile de birleşince tadından yenmez oldu :)

• LTE seçmeme rağmen 4G yazısını hala göremedim telefonda varmı özel bi yapılması gereken
  • Arkadaşlar İphone 6 da şarj süreleriniz nasıl ? 3G açık bir sekilde fln yardimci olur musunuz

• Benimde ekran sag ust koseden hafif bastirinca cit cit otmeye basladi. Daha once basina gelen oldu mu degisim falan oluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

Benimde ekran sag ust koseden hafif bastirinca cit cit otmeye basladi. Daha once basina gelen oldu mu degisim falan oluyor mu

Bu soruyu şaka maksatlı sordun herhalde?

Daha önce bu bir sorun bile değil demistin bana ve ben bu sorundan değişim bile aldım. Ama son zamanlarda değişim yapmadiklari ekran değişimi yaptığı soyleniyor. Dersler yoğun foruma bakamıyorsun galiba

• Ali.Cevik kullanıcısına yanıt
    Yok hayir ben sorun olarak gormuyorum zaten sadece arastirdigimda bazilari degisim oluyor bazilari onemsiz diyip gecmis.

Eger degisim olacak birseyse bunun benim sorun edip etmememle bir alakasi yok. Cihaz belese degisecekse neden degistirmeyeyim ki? Degisim olacaksa gidicem degisim olmayip tamir olacaksa gitmicem. Bunun icin sordum.

Ortada seni rahatsiz etmeyen bir sorun var diyelim ve bu sorun karsisinda apple degisim yapiyor, sende bunu biliyorsan kendi kendine bu bi sorun degil ki diyip gecer misin yoksa degisim icin zorlunun yolunu mu tutarsin?

Benimkiside boyle bir durum. Ayrica laptopum olmadigi icin ve cihazimda 50gb veri oldugu icin eger degisim olacaksa arkadasimin laptobuna verilerimi yedeklemem lazim. Tamir olacak derlerse cihazi orada birakmadan alir gelirim zaten benim icin bir sorun degil bu yuzden cihazin icinin acilmasini istemem.

Bilgi icin tesekkur ediyorum. Yedeklerimi alip zorluya bi ugrayim degisim cikarsa ne ala cikmazsa oldugu gibi geri alirim cihazi. Ucretsiz tamiri dahi kabul etmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastShip -- 3 Nisan 2016; 20:33:06 >

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Gerçekten buna önemsiz demek ilginç demek ben gerçekten takıntılı bir adamım. 3000 liralık cihazda böyle komik bir durum yaşanması bence sorundan da öte trajedi...
  • quote:

Benimde ekran sag ust koseden hafif bastirinca cit cit otmeye basladi. Daha once basina gelen oldu mu degisim falan oluyor mu

2 ay önce Ayni sorunla kadikoy genpaya gittim 30 dakika icinde yeni cihaz verdiler bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ettim bende once bir kadikoydekine ugrayayim o zaman. Arkadasim suan memleketime gitti verilerimi yedekleyebilecegim bi laptobumda olmadigindan bir hafta beklicem verilerimi yedekledikten sonra gidicem. Once kadikoydeki genpaya ugrayayim o zaman.

Oyun oynadigimdan son zamanlarda pilde %10 luk bir dusus hissediyordum sifirlanirsa yeni gelecek telefonda oyun oynamayi dusunmuyorum ipod touch 5 im de var oyunlari ondan oynarim artik bosuna pil oldurmeyelim guzelim cihazin.

• Ali.Cevik kullanıcısına yanıt
    Gunluk kullanimimda hissettigim bir durum degil. Ekstrem olarak tesadufen kosesinden tutuyordum citladigini duydum. Sonra kontrol ettim ses geliyor cidden. Normal kullanimimda o sesi hic duymadigim icin benim acimdan bi problem yok. Degisim gelecekse sifir bi cihaza kimse hayir demez diye dusunuyorum.

• Yeni gelen güncellemeden neden kimse bahsetmyor? yoksa başka konudamı konuşuluyor? az önce gelmiş yine yükledm değişen bişey göremedim yükleyen varsa frklı birşey görebildnizmi yen güncellemede?
  • LastShip L kullanıcısına yanıt
    Yalnız sunu size eğer Apple Store a gidecekseniz belirteyim siz randevu sırasında ekranınızın ses yaptığını kanitlayamazsanız cihaziniza bakmıyorlar. Ben yerinizde olsam Genpa veya Kvk servislerine giderim.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    Tamamdir once arkadasin soyledigi gibi kadikoye giderim orasi olmazsa besiktasta oturuyorum meydana giderken cadde uzerinde kvk vardi oraya gotururum. Tesekkur ederim daha once apple store deneyimim olmadigindan bilmiyorum basil isliyor bu isler :)

Kvk, genpa yollari gozuktu bize o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Lanceloth

Yeni gelen güncellemeden neden kimse bahsetmyor? yoksa başka konudamı konuşuluyor? az önce gelmiş yine yükledm değişen bişey göremedim yükleyen varsa frklı birşey görebildnizmi yen güncellemede?

Apple eski apple degil, artik verdigi guncellemelerle telefonu yavaslatiyor. Ben guncellenmesini tavsiye etmiyorum kesinlikle. Gozle gorulur degisimleri yokken her guncelleme telefonu yavaslatiyor. Once iphone 4 un fisini cektiler sonra 4s in. Ios 9 sonrasi plus dedigimiz cihazda bile fps dususleri yasanmay basladi bunu kimse inkar edemez. Ayriyetten ios 8 deki home tusu tepki suresi ios 9 dan cok cok daha iyiydi.

Su saatten sonra guncellemelerden cok birsey bekleyip guncellemeyin bence. Ios 7 ile 9 arasinda sayamiyacagim kadar derleme surumu var ve en onemlisi koskoca 2 guncelleme var ios 8 ve 9 olmak uzere falkat bakildiginda koklu olarak degisen yahut ios 7 den 9 a guncelemeyi gerektirecek ekstrem bi ozellik yok.

Ben guncellemeyin diyorum hala karar sizin tabi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lanceloth

Yeni gelen güncellemeden neden kimse bahsetmyor? yoksa başka konudamı konuşuluyor? az önce gelmiş yine yükledm değişen bişey göremedim yükleyen varsa frklı birşey görebildnizmi yen güncellemede?

Apple eski apple degil, artik verdigi guncellemelerle telefonu yavaslatiyor. Ben guncellenmesini tavsiye etmiyorum kesinlikle. Gozle gorulur degisimleri yokken her guncelleme telefonu yavaslatiyor. Once iphone 4 un fisini cektiler sonra 4s in. Ios 9 sonrasi plus dedigimiz cihazda bile fps dususleri yasanmay basladi bunu kimse inkar edemez. Ayriyetten ios 8 deki home tusu tepki suresi ios 9 dan cok cok daha iyiydi.

Su saatten sonra guncellemelerden cok birsey bekleyip guncellemeyin bence. Ios 7 ile 9 arasinda sayamiyacagim kadar derleme surumu var ve en onemlisi koskoca 2 guncelleme var ios 8 ve 9 olmak uzere falkat bakildiginda koklu olarak degisen yahut ios 7 den 9 a guncelemeyi gerektirecek ekstrem bi ozellik yok.

Ben guncellemeyin diyorum hala karar sizin tabi.

Güncellemiş bulundum :( yeni iphone'a geçtiğiimden bu konuda bilgisizim bundan sonraki güncellemeleri güncellemem artık verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim sağolun.

• 
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.