Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (989. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.512
Cevap
214
Favori
743.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4g kullanan arkadaslar 3g ye gore tuketimlerini yorumlaryabilirlerse memnun oluruz :) 3g den daha mi az daha mi cok yakiyor meret :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastShip

4g kullanan arkadaslar 3g ye gore tuketimlerini yorumlaryabilirlerse memnun oluruz :) 3g den daha mi az daha mi cok yakiyor meret :)

4G geldiğinden beri kullanıyorum bence daha az yakıyor.
  • quote:

4g kullanan arkadaslar 3g ye gore tuketimlerini yorumlaryabilirlerse memnun oluruz :) 3g den daha mi az daha mi cok yakiyor meret :)

Kendi düşüncelerimi yazayım. 4g benim için hızdan ibaret değildir. Zaten 4g ile gelen hizda önemli değil. 6 gb kotalı internetim var. Dvd film indirecek halim yok. 20 veya 30 megabit hız fazlaca yetiyor kısaca. Fakat benim için onemli olan 4g verimliliği. Batarya gerçekten yenilenmiş gibi oldu. Özellikle düşük frekans ile 4g hizmeti veren operatörle,cihaz tartışmasız birkaç saat daha fazla çevirimiçi kalabiliyor. Ki ben o farkı hergün hissediyorum

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Benim total netim suan 15gb. 3g hizi 1080p diziyi buffering e kalmadan aciyor zaten. Benim istedigim hiz degilde tuketimin azalmasi sadece. 4.5g eger bunu basarmissa gecerim yoksa hiz umrumda bile degil ben 3g ile 22mbps aliyorum zaten her isime yetiyor tuketim daha cok onemli dedigin gibi.

Ben musait olunca hatti degistireyim o zaman 4.5g icin saolasin

• quote:

Benim total netim suan 15gb. 3g hizi 1080p diziyi buffering e kalmadan aciyor zaten. Benim istedigim hiz degilde tuketimin azalmasi sadece. 4.5g eger bunu basarmissa gecerim yoksa hiz umrumda bile degil ben 3g ile 22mbps aliyorum zaten her isime yetiyor tuketim daha cok onemli dedigin gibi.

Ben musait olunca hatti degistireyim o zaman 4.5g icin saolasin

Yalnız duşuk frekansı tek bir operatör veriyor. Ozellikle 900 bandı çok verimli

Hangisiymis o

• quote:

Hangisiymis o

900 bandını tek veren vodafon ama diğerlerine göre 4g indirme hızı kısmen daha yavaş. Diğerleri ortalama 50 megabit ise vodafone 30 megabit ya da 20 megabit değerlerinde.

Diger operatorlerin bant seviyelerinden haberin var mi acaba

• arkadaşlar aksiyon kamera videolarını iphone atıp imovie yada başka bir programla düzeltip klip yapma şansımız yokmudur? ne yaptıysam programlar başka şeyden çekilen videoyu yapmıyor
  • Arkadaslar ıphone 6s plus alayımmı yoksa ıphone 7 bekliyim

• mehmetkyr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Video dosyasını .mov 'a dönüştürüp deneyin yine olmuyorsa video doslayarınızı farklı codeclere dönüştürüp deneyin.
    Bende camera ile çektiğim videoları iphone a atıp düzenlemek istediğimde video desteklenmiyor diyorsa veya program işlem yaparken kapanıyorsa bu yöntemi kullanıyorum.

Alternatif kullandığım editorler: Cute Cut / Pro, VivaVideo, VideoShow, Vimo, Flow.

Edit: 12.99 TL olan Loopster bugün bedava olmuş video resim editöru yazıyor indirdim ama denemedim henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 7 Nisan 2016; 11:01:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba,

Video dosyasını .mov 'a dönüştürüp deneyin yine olmuyorsa video doslayarınızı farklı codeclere dönüştürüp deneyin.
    Bende camera ile çektiğim videoları iphone a atıp düzenlemek istediğimde video desteklenmiyor diyorsa veya program işlem yaparken kapanıyorsa bu yöntemi kullanıyorum.

Alternatif kullandığım editorler: Cute Cut / Pro, VivaVideo, VideoShow, Vimo, Flow.

Edit: 12.99 TL olan Loopster bugün bedava olmuş video resim editöru yazıyor indirdim ama denemedim henüz.

çok sağolun deneyeceğim
  • nevrans kullanıcısına yanıt
    7 nin gelmesi 7-8 ayı bulur. Fiyatı da ne olur bilinmez. Aceleniz yoksa olabilir ama 7-8 ay da az bir süre değil telefon için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali119 -- 7 Nisan 2016; 19:37:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali119

7 nin gelmesi 9 ayı bulur. Fiyatı da ne olur bilinmez. Aceleniz yoksa olabilir ama 9 ay da az bir süre değil telefon için.

9 ay naptın hocam?
    Eylülde tanıtılsa ekim de elinde

• Iphone 9.3.1 in ustune birde kucuk bir iyilestirme guncellemesi geldi. Bununla beraber telefon suanda normale dondu. Daha oncesinde bildirim penceresinde emailleri silemiyordum. Suanlik sorun yasamadim. Sarj konusunda da bi anormalligi yok.

Bilgilendirme amaciyla paylasmak istedim. Bazi arkadaslar merak edip soruyorlar. Yada tereddut yasiyorlar.

Iyi forumlar.
  • Arkadaşlar merhaba.

Telefonumda 3G bağlantısını kapattığım zaman direk bir pencere geliyor ve pakette kalan internet miktarını gösteriyor fakat LTE'yi seçtiğim zaman bu pencere gelmiyor her seferinde paket kontrolü yapmakta zoruma gidiyor. Bu ekranı 4G kullanımında da nasıl getirebilirim.

Telefon iPhone 6
    Hat Turkcell

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Hangi sorunlarla birlikte geleceği belirsiz. Tecrübeli iPhone kullanıcıları genelde bu muallaktan dolayı S serilerini tercih ediyor. Karar sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

Arkadaslar ıphone 6s plus alayımmı yoksa ıphone 7 bekliyim

Idare eden bir cihazin var ise beklenebilir ama daha 7 ay var hemen hemen kisa degil sure :) 6plus kullandim ve 6sPlus kullanıyorum şuan gerçekten iyi cihazlar. Ama bu saatten sonra ikinci al derim ben. Temiz garantili.

• 6sPlus ve dusuk pil modunda mükemmel sonuç. Apple pil olayini çözdü denebilir artık. (Wifi LTE dönüşümlü sürekli açık ve aktif kullanıldığı halde)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali.Cevik -- 7 Nisan 2016; 17:16:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali.Cevik

6sPlus ve dusuk pil modunda mükemmel sonuç. Apple pil olayini çözdü denebilir artık. (Wifi LTE dönüşümlü sürekli açık ve aktif kullanıldığı halde)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

Son tam doldurustan sonra iphone fise takildi?

• 
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.