Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wakara

sımdı bana acıkça yazın durust olun. xiomi 6 ıle bu tel arasında kaldım . hangısını almalıyım. sız olsanız hangısını alırdınız bu zamanda. ıkısının de fıyatı aynı. ona gore bılgılerınız benım ıcın cok onmemlı ve de acil.

Artık şahsen şunu anladım ki yazılım tarafında android ios'a bin basar. Yıllar önce sybian vardı nokialarda. Bu sistem aynı onun gibi. Hatta o buna göre daha özelleştirilebilir bi yazIlımdı. Kendim kullanıyorum ama androidi arıyorum şu an. Bazı wep sitelerini bile doğru düzgün görüntüleyemiyor. Ne kadar tarayıcı varsa denedim. Sanki hepsi safarinin görüntüsünün değiştirilmiş hali. Benim için önemli bir siyeyi sırf bu yüzden doğru dürüst görüntüleyemiyorum. Kendiyleyerleşik uygulamaları inanılmaz dandik. Telefondan pc ye dosya aktarma ise zulüm.

Anladımki androidin son sürümlerinin bu telefondan eksiği yok çok çok fazlası var. Kendim fazla para verdiğm için övecek değilim bu ilkel yazılımı.

Şahsi görüşüm android telefon al.

Ama dikkat kronik sorunları araştır varsa kronik problem uzak dır.

Ayrıca işlemcisinin mimamirisinide araştır. İşlemcisi 20 nanometreden küçük olsun aksi halde çok ısınıyor android telefonlar.

Bunlar her iki platformu kullanmış olarak şahsi görüşlerimdir. Telefona lafım yok ama yazılım berbat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Kesinlikle 10.X.X sürümlerinden birisi ile gelir. Daha İOS 11 yeni çıktı. Ne zaman Çinden yeni üretilen telefonlar İOS 11 ile yüklenip TR'ye gelecek. Rahat olun.

Çok doğru diyorsunuz yine de sorayım dedim ne olur ne olmaz çok teşekkür ederim
  • wakara kullanıcısına yanıt
    Xiaomi 6'nın detaylı olarak özelliğini bilmiyorum ama i6 bu saatten sonra satılan fiyatına kesinlikle alınmaz alınmamalı da. Android cihazlar arasında daha iyi seviyede cihazlar yakalayabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iphone 6 alacağımda ucuza buldum, instagramda facebookta vs kasması var mı arkadaşlar?
  • ilk sahibi olarak kullandığım iphone 6 64gb space grey cihazımı satıyorum arkadaşlar. 1400 TL ye vereceğim. ilgilenen olursa yazabilir. Cihazım tertemizdir. Kutusu tam. aksesuarları tam. kulaklığı açılmadı bile. vatan bilgisayardan almıştım. garanti süresi doldu.

saygılar.
  • 11.0.1 güncellemesi gelmiş. Kuran arkadaşlar varmı

• wakara kullanıcısına yanıt
    Bence bu konuda kullanım alışkanlıkları önemli. Ben de ilk çıktığında aldığım iphone 6 cihazımdan sıkılıp eşime vermiştim geçen sene ve kendime note 5 almıştım. İlk aylarda hevesle kullandım kalemi olsun özelleştirme olsun androidin özgürlüğü olsun baya hoşuma gitti. 2 aydan sonra sıkılmaya başladım mesela. Her ne kadar büyük ekran da olsa, iphone 6 dan hızlı da olsa kullanım konusunda uygulamaların optimizasyonu konusunda içime sinmeyen bir şeyler vardı hep. İphone 6 nın stabilliğini, pratikliğini, arayüzün sadeliğini ve gereksiz dosyalardan arınmış oluşunu aradım hep. Zaten müzik yüklemiyorum telefona spotify ve fizy kullanıyorum. Dosya yöneticisine de gerek dymuyorum. Baktım olmayacak 6. ayda note 5 i eşime verdim ve i6 mı geri aldım. Oh be dedim. Kesinlikle abartmıyorum yeni telefon almış gibi hissettim. Hala severek kullanıyorum ve sadece kamerası için iphone 8 plus a hevesim var. Parası konusunda yorum yapamam ama 1400-1500 civarı kapalı kutu bulunursa bence alınır ve o fiyat bandındaki tüm android cihazlardan daha iyi çalışır. (ios 11 yüklememek şartıyla)

• Arkadaşlar merak ettiğim bir durum var.Ben cihazı vodafonedan 2 yıl taahhüt ile aldım alalı 4 ay oldu sanırım atıyorum 5-6 ay sonra telefonu değiştirmek istesem birine satsam taahhüt dolmadan bi sıkıntı olur mu acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Kesinlikle 10.X.X sürümlerinden birisi ile gelir. Daha İOS 11 yeni çıktı. Ne zaman Çinden yeni üretilen telefonlar İOS 11 ile yüklenip TR'ye gelecek. Rahat olun.

Hocam dediğiniz gibi 10.3.3 ile geldi birde tvos beta yükledim yazılım güncel diye gözüksün diye kendi kendine yüklemesin diye ben bu şekilde birşey olmadıktan sonra telefona 2-3 sene rahat kullanırım 5s vardı 4 yıl kullandım darısı bunun başına teşekkürler tekrardan cevap için
  • Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    Siz parasını ödemeye devam ettiğiniz müddetçe bir sıkıntı olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

önce yeni ipad de ios 11 yükledim,
    sorun yok,
    sonra iphone6 da kullanıyorum.

sanırım tüm ios11özelliklerini 8 ve X da göreceğiz.

Yeni iOS sürümünü iPhonenuza kruunca bir sorunla karşılaştınız mı?
  • hayır,
    sorun yok,
    ancak ios11 deki tüm özellikler yok,
    sanırım telefonun teknik özellikleri nedeniyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU]

Yardım edebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

hayır,
    sorun yok,
    ancak ios11 deki tüm özellikler yok,
    sanırım telefonun teknik özellikleri nedeniyle.

Hangi özellikler mesela

• Kendimde 6 kullanıyorum ama 4. yılına girmiş sıfır alsanız dahi eski bir telefonu kullanıpda gelip ağlanmayın lütfen. Gidin bir iphone 7/8 alın ondan sonra gelipde androidle ios u kıyaslayın. Yada 4 yıl önce çıkmış bir cihazla 6 yı kıyaslayın mesela s4 e bin basar iphone 6 da ios da. 2000 tlye telefon alıcak olsam ne sıfır 6 alırım ne de ikinci el 6s alırım gider aynı paraya yurtdışı kayıtlı 2. el 7 alırım.

• 10.3.3 sürümünü son sürümü olan 11.0.2 güncellesem bir sıkıntı olur mu? (Ayarlardan yazılım güncelleme kısmından?)
  • cedric... C kullanıcısına yanıt
    Millete akıl veriyorsunda önce sen hangi cihaz hangi tarihte çıktı onu bil dostum..galaxy s4'le iphone 6 arasında 18 ay var mübarek adam el insaf yahu..samsung galaxy s4 2013 martta çıktı..o sırada en son iphone 4sti..galaxy s4 çıktıktan 5 ay sonra iphone 5s tanıtıldı..ondanda tam 1 yıl sonra iphone 6 tanıtım tarihi olan 2014 eylülde çıktı.. trde satışı ekim-kasımı buldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 4 Ekim 2017; 21:2:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu model hala alınır mı? daha önce hiç apple kullanmadım. iş için kullanacağım. 2-3 sene idare etmesi gerekiyor.
  • arkadaşlar bende watsap acaip şekilde kasmaya başladı donuyor.acaba sorunu yaşayan var mı?
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Güncelleme açısından 2 yıl güncelleme alır ama güncellemezseniz götürür. Bence iPhone se bakın hocam 6 yavaşladı 1 gb ramden dolayı

• 
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.