Şimdi Ara

Apple iPhone 6 / iPhone 6 Plus [ANA KONU] (1091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.511
Cevap
214
Favori
743.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar. iPhone 6 dan 6s e geçmek mantıklı mıdır?
    2gb ram ve kamerası çok daha iyi diye istiyorum açıkçası.

6s ile 7 arasında çok fark yok diye gördüm bu sebeple düşünmüyorum. ama sizler daha iyi biliyorsunuz bu işi. önerilere açığım.

bir diğer önemli sorunda.. şu n kullandığım iPhone 6 daki WhatsApp da ve mesajlarda önemli yazışmalar var ve mahkemede delil olarak kullanılacak.

ben bu 6 dan sim kartı çıkarsam. ve kaldırsam bu telefonu mahkeme gününe kadar.

hakim istediğinde o 6 ya tekrar sim kartı taksam o mesajlar ve WhatsApp yazışmaları duracak mı yine?

yoksa silinir mi?

teşekkürler
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    İlk sorunuza gelirsem 6S ile 6 arasında iç donanım olarak bayağı fark var ve eğer 7'yr geçme şansınız da varsa doğrudan 7 derim ama 6S'e de geçmek yanlış bir tercih olmaz.
    WhatsApp konuşmaları eğer iCloud yedek açıkcası yen'i cihazınıza otomatik geçer ama mesajlar uygulaması içindeki veriler eğer siz 6'yı sıfırlamazsanız silinmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

İlk sorunuza gelirsem 6S ile 6 arasında iç donanım olarak bayağı fark var ve eğer 7'yr geçme şansınız da varsa doğrudan 7 derim ama 6S'e de geçmek yanlış bir tercih olmaz.
    WhatsApp konuşmaları eğer iCloud yedek açıkcası yen'i cihazınıza otomatik geçer ama mesajlar uygulaması içindeki veriler eğer siz 6'yı sıfırlamazsanız silinmez.

teşekkür ederim. o halde 7 yi almak daha mantıklı 6s e göre..
    8 marketlerde çıkınca acaba daha da düşer mi hepsiburadada filan
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Apple sitesinde fiyat güncellemeleri yakın zamanda yapılmıştı. Ancak Teknosa mediamarkt kendi indirimlerini yapıyor. Onları takip etmenizi öneririm.

• arkadaşlar yeni ios ile bataryası çok kötü durumda olan var mı yoksa sadece ben miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahah androidin durumu umduğumdanda kötüymüş desene bilmiyorum ben son 8 yıldır iphone kullanıyorum s4 ne zaman çıktı s5 naptı haberim yokda hepsi aynı şeyin laciverti yani ha s4 ha xmio bilmem kaç ha s7 edge.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klawye kullanıcısına yanıt
    iphone6 da klavyedeki bir iki özellik yok
    • ayrık klavye
    • tuş kaydırması
    sonra ios 11 de anlatılan bir iki şey, o gün bakmıştım yoktu, şimdi aklımda değil.

kamerada da eksikler var, sanırım 7,8 için geçerli....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Genel anlamda tüm iOS 11 kullanıcılarının sıkıntısı bu.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    benim telefon güncellemeden önceki haline göre yarı yarıya erken kapanıyor maalesef. demek ki güncelleme bekleyeceğiz. çok sağolun hocam.

Rica ederim. Uzun bir süre olmasa da ios 8'den beridir her sürümü kullanım ama bu iOS sürümü hakikaten çok rezil. iOS 9 fiyaskosundan bile kötü derece.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    hocam ben normalde bu işlerden anlamam ama bunun kötü olduğunun farkına varabildim. şu anda eski ios’a dönmeyi araştırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

bu model hala alınır mı? daha önce hiç apple kullanmadım. iş için kullanacağım. 2-3 sene idare etmesi gerekiyor.

32 gb i6, yaklaşık 5 aydır kullanıyorum memnunum.Çok kompleks işlerle uğraşmayacaksanız güzel cihaz 10.3.3 ile kullanırsınız.Ama imkanınız varsa 6s alın.
    Dönüşler kapandı. iOS 11 ile devam etmeniz gerekiyor bundan sonra.

• arkadaşlar merhaba.

son güncellemeyle telefon iyice sapıttı sizde de durum aynı mıdır?

intagram aşağı kaydırırken titreme şeklinde takılmalar meydana gelmeye başladı. yine story kısmında geçişlerde takılmalar başladı.

whatsapp deseniz o da ayrı takılmaya başladı. yağ gibi akan telefon ios 11 ile ne hale geldi. çözüm önerisi olan var mı?

(iphone 6plus)
  • cnr_2010 C kullanıcısına yanıt
    Cihaz hafızası doldukça bu tarz takılmalarda da artış oluyor. Eğer durum böyleyse önbelleği fazla olan uygulamaları silip yeniden yüklemenizi öneririm. Bunun dışında iOS 11 genel anlamda sorunlu. Doğal olarak bu da ayrı bir sıkıntı oluşumuna yol açıyor. iOS 10'a da geçişler kapandığı için yeni güncellemelerin gelmesini beklemeniz gerekiyor.

• Dostlarım merhaba. Bu zamana kadar LG,Samsung ve General Mobile kullandım. Iphone hep almak istiyordum ama üni öğrencisi olduğum için o parayı vermek istemiyordum. Ama kullandığım 3 marka ile ya serviste kavgalık oldum ya da Tüketici hakem heyetine gitmek zorunda kaldım. Artık bıktım. O yüzden şuan en uygun fiyatlı olan Iphone 6 almayı düşünüyorum. Sizce almam hata olur mu?
  • TechinProf kullanıcısına yanıt
    Servis anlamında iPhone gerçekten çok kaliteli bir hizmete sahip ancak bu zamandan sonra 6'ya para vermek çok kısa vadeli bir tercih olur. En azından daha yakın paraya SE alırsanız çok daha iyi bir tercih olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: TechinProf

Dostlarım merhaba. Bu zamana kadar LG,Samsung ve General Mobile kullandım. Iphone hep almak istiyordum ama üni öğrencisi olduğum için o parayı vermek istemiyordum. Ama kullandığım 3 marka ile ya serviste kavgalık oldum ya da Tüketici hakem heyetine gitmek zorunda kaldım. Artık bıktım. O yüzden şuan en uygun fiyatlı olan Iphone 6 almayı düşünüyorum. Sizce almam hata olur mu?

bence 32 gb iphone6 alabilirsin. 10.3.3te gayet stabil bit cihaz.5 aydır kullanıyorum memnunum.Ama maddi durumun el veriyorsa 6s'i zorla hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medizinischen Labor -- 11 Ekim 2017; 11:58:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medizinischen Labor

quote:

Orijinalden alıntı: TechinProf

Dostlarım merhaba. Bu zamana kadar LG,Samsung ve General Mobile kullandım. Iphone hep almak istiyordum ama üni öğrencisi olduğum için o parayı vermek istemiyordum. Ama kullandığım 3 marka ile ya serviste kavgalık oldum ya da Tüketici hakem heyetine gitmek zorunda kaldım. Artık bıktım. O yüzden şuan en uygun fiyatlı olan Iphone 6 almayı düşünüyorum. Sizce almam hata olur mu?

bence 32 gb iphone6 alabilirsin. 10.3.3te gayet stabil bit cihaz.5 aydır kullanıyorum memnunum.Ama maddi durumun el veriyorsa 6s'i zorla hocam

Kardeşim peki yazılım elbet güncellemek zorunda kalırmıyız? Yani hep 10.3 kalmak mümkünmü

• TechinProf kullanıcısına yanıt
    Evet mümkün, güncellemeleri yapmak zorunda değilsin.

Zaten ip6 alırsan ios 11 e güncelleyip hata etme :)

• 
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.