Şimdi Ara

Apple, iPhone 5S satışını durdurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s7 edge antutudan 130 bin alıyor bu sözde orta segment dedikleri İphoneSE 134 bin başka söze gerek yok.

• telefon almak için kriterler multi medya, müzik ve fotoğraf içinse bence hala 5s alınabilir ucuza bulunursa çünkü 6sde bunlardan farklı bişey yapmıyor sonuçta, boyut farkı var onuda takmayanlar için 5 bile kullanılabilir konumda, apple'ın diğer firmalardan farkı malzeme kalitesi ve yılda 1-2 ürün tanıtarak kendine olan güvenini göstermesi. Ben hiç apple ürünü kullanmamış birisi olarak eğer fiyatları aşağıya inerse 5s almayı düşünüyorum.
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    yeter hâla ram diyorlar yeter yeter..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan androidci yetme çocuklar engellense de daha aklı başında insanların yorumlarını okusak. Bıktık olm yeter artık cidden ya!

• quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Ethernet kartı berbat 6 modelini bile almamak lazım 7 de düzeleceğini umuyorum ayrıca ram olarak 3-4 gb altı işe yaramaz artık her ne kadar işletim sistemi olarak ios bariz 75 ,android 50 olsa da android rami 2 katı verip her türlü öne geçiyor ayrıca hala olede geçmeyi düşünmediği belli.

3-4 GB altı ram işe yaramaz mı? :D Android telefonların yanına bi Gtx 970 al pc diye kullan oldu olacak. Mobil platform da o kadar ram e gerek var mı? Android için var şişirilmiş özelliklerle telefonları pazarlamaya çalışıyolar. Birde bi arkadaş 5s için yetersiz demiş. Şuan elimde duruyor ve 7 tane internet sekmesi açık yeniden yükleme yapmadan bütün sayfaları açabiliyorum. Kaymak gibi çalışıyor.

Abartmadan söyleyebilirim ki bir 2 sene daha kullanılır 5s. Daha ötesi yok büyük ios güncellemeleri geldikçe yetersiz kalmaya başlayacak.

SE modeline gelirsek; kamerası kötü, ekranı kötü deyip duruyorsunuz da adamlar şuan amiral gemisi olarak satışa sunduğu telefonda ki işlemciyi, rami kırpmadan koymuş telefona. Bi yerlerden kısıtlayıp sunmaları gayet doğal. Kendi ayaklarına sıkmalarını mı bekliyorsunuz? SE modeli bu haliyle bile 6s satışlarına bi nebze taş koyabilir.

• Eskiden s3 mini vardi bende. Allah var guzel telefon. Benim hosuma gidiyordu. Tekrar android kullanacak olsam yine s3 mini alirim. Sonra 5s aldim. Ateistlikten muslumanliga gecmis gibi oldum. İcim huzurla doldu. Artik ben de varligimin sebebini anlarcasina anladim farki. Eskiden apple cok para verilmesini yadirgardim. Ama cennet ucuz degil cehennem de gereksiz degil. O yuzden android cehenneminden ios cennetine gecerken bir bedel odemek normal. Hayirli isler.

• apple kullananlara; cahil, bilgisiz, teknolojiden anlamayan diye laf eden üyeler ay sonunu nasıl getireceğini düşünürken

dünya'nın en değerli markasının başındaki adam apple kullanıyor

bu şirketi kuran, bu hale getiren adamlar falan da cahil ve bilgisiz o zaman?

ironiye gel
  • Telefon çok güzel ,hızı muhteşem ama bu kadarcık ekranda hız ne kadar önemli olur acaba , bana göre 2000 TL çok abartılı bir rakam fakat iPhone 5s ile aynı fiyata çıksaydı ortalığı kasıp kavururdu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4. inç telefon o kadar donanımı ne yapacak ekranı HD bile değilken.

4. inçde hala gideri olan bir telefondu 5s.
  • 5se çok iyi özelliklerle geliyor ufak ekran seven 6s ın aynısı 1000 tl daha ucuza alabılır

• Burda gene kedi ve ciğer muhabbetleri dönmeye başlamış...

• quote:

Orijinalden alıntı: Leventtr

5se çok iyi özelliklerle geliyor ufak ekran seven 6s ın aynısı 1000 tl daha ucuza alabılır

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Ethernet kartı berbat 6 modelini bile almamak lazım 7 de düzeleceğini umuyorum ayrıca ram olarak 3-4 gb altı işe yaramaz artık her ne kadar işletim sistemi olarak ios bariz 75 ,android 50 olsa da android rami 2 katı verip her türlü öne geçiyor ayrıca hala olede geçmeyi düşünmediği belli.

Hangi cihazi kullaniyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

2000 lira i5se gibi çakma telefona vereceğinize gidin 1500 1600 liraya z5c alın. Yazık iyice insanları aptal yerine koyuyorlar.

Yazılım güncellemesi 6 ay içinde kesilecek bir cihaza neden yatırım yapsınlar? Ondan kat be kat iyi donanıma sahip cillop gibi cihaz varken?

Yazılım güncellemesi 6 ay içinde bitecek demek.
    Xperia Z 2013 Ocak ve 5.1 güncellemesini aldı. Hani balık hafızalılar var diye belirtmek isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

iPhone 5S alıp öve öve bitiremeyen arkadaş hangi dünyadan merak ediyorum ya. Kamerası artık günümüz için vasat. İşlemci ve ram kapasitesi günümüz ios sistemi için yetersiz. iPhone 5S artık babaya, anneye, eşine, nişanlına, oğluna, kızına yani telefon alo desin bide şuraya buraya girsin diye al sana iPhone aldım bunu kullan diyecek bir telefon.

Aslında bu telefona 5SE demek daha doğrudur çünkü 5S'in biraz vücut geliştirme yapmış hali.

https://m.youtube.com/watch?v=ltpHeKkV7pA

Al izle, evet sadece ALO demek icin alinir. ip6 yi tokatliyor 6s i de tokatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind of a madman -- 24 Mart 2016; 18:48:47 >

• Klasik Android savunucusu : ama bunda 272727282 gb ram var yaaaaaa

• quote:

iPhone 5S alıp öve öve bitiremeyen arkadaş hangi dünyadan merak ediyorum ya. Kamerası artık günümüz için vasat. İşlemci ve ram kapasitesi günümüz ios sistemi için yetersiz. iPhone 5S artık babaya, anneye, eşine, nişanlına, oğluna, kızına yani telefon alo desin bide şuraya buraya girsin diye al sana iPhone aldım bunu kullan diyecek bir telefon.

Aslında bu telefona 5SE demek daha doğrudur çünkü 5S'in biraz vücut geliştirme yapmış hali.

Boş konuşmuşsun. Boş konuştuğun gibi modeli de yanlış söylemişsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

2000 lira i5se gibi çakma telefona vereceğinize gidin 1500 1600 liraya z5c alın. Yazık iyice insanları aptal yerine koyuyorlar.

Yazılım güncellemesi 6 ay içinde kesilecek bir cihaza neden yatırım yapsınlar? Ondan kat be kat iyi donanıma sahip cillop gibi cihaz varken?

Yazılım güncellemesi ile cortlamis, 3 yaşındaki telefon yerine yeni, daha yetenekli ve zaten güncel bir telefon almak çok saçma bence de.

• İos kullanıcısı olarak yorumum

2000tl ye

İphone 5SE
    Sony Z5 premium alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

quote:

https://m.youtube.com/watch?v=ltpHeKkV7pA

Al izle, evet sadece ALO demek icin alinir. ip6 yi tokatliyor 6s i de tokatlar

Kullandığım cihazı bana anlatma daha bugün iş yerinde bilgisayarım da bulunan 1.7GB müzik dosyasını arkadaşın telefonuna yükledim kasılmaktan telefon müzikleri açamadı. 5S artık demode olmuş bir telefon.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.