Şimdi Ara

Apple: iPhone 5s'i daha çok beklersiniz ! (Güncellendi) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
2
Favori
5.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tensi

quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Iphone tercih eden ve alanların büyük çoğunluğu burada forumlarda gezen ve androidin detaylarını araştıran 15-25 grubu gençlik değil. Bu yüzden forumlarda iphoneu beğenmeyen çok olacaktır. Iphone 5s, buradaki gençler ne kadar beğenmese de yine deli gibi satacak Ben de artık iosa geçmek istediğim için ilk yurtdışı seyahatimde almayı planlıyorum. HTC Evo 3d kullanıyorum, aynı zamanda Ipadim de var. Androidi sevemedim gitti, alışamadım diyelim. Ios ise kullanması çok rahat geliyor. Ben parası neyse verip, benim kullandığım telefon ile sorunsuz çalışacak uygulamalar ile dolu bir market istiyorum. Bunu da apple sağlayabiliyor. Ekranın büyük olması benim için bir avantaj değil, telefonu ağırlaştıran ve elimde daha hantal durmasını sağlayan bir dezavantaj. Ayrıca tek el ile kullanımını da zorlaştırıyor. Eskiden Nokie E90 Communicator kullanırken çok rahatttım. Özetle Benim gibi düşünen insanlar gidip iphone alacaktır. Androidin detaylarından anlayan ve telefonu kurcalamasını seven insanlar android kullanmaya devam edeceklerdir.

Mesaj kendisi ile celisiyor. E90 Communicator kullanirken rahattim demissin sonra buyuk ekran telefonu agirlastiriyor u eklemissin. E90 bende kullandim. 2 cm kalinliginda, 4" ekranli 210 gramlik devasa bir aletti. Simdi kullandigim tel 4.7" olmasina ragmen 125 gr, ustelik yalnizca 7mm. iPhone 4S 3.5" ama 140 gr. Ekranla agirlik orantili bir sey degil. Market konusuna gelince haklisin. Google in market konusunda en az 2 yil daha calismasi lazim.

Merhaba,

E90'ın rahatlığından kastım hafif olması değildi. Ekran kapalı iken tek elle tuşları çok rahat kullanabiliyordum.
    Ayrıca dokunmatik ekran yerine klasik tuş olması araba kullanırken büyük rahatlıktı.

Tekrar okuyunca farkettim ki ağırlaştıran kelimesi anlatmak istediğimi tam yansıtamamış.

Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selamlar bu iphone 5'in orijinal yedek parçalarını bulabileceğimiz bir yer var mı acaba?
  • Teknoloji gelişiyor, fiyatlar azalacağı yerde artıyor, bu ne düzenbazlık apple. Samsung size bir güzel kapağı taksın, o zaman piyasayı göreceksiniz. Bu iphone'lar 1000 lira olacak da almayacaklar.
  • pek bekleyen olduğunuda sanmıyorum.
  • Millet acından ölüyor,bunların derdine bak...

• quote:

Orijinalden alıntı: bc_

Teknoloji gelişiyor, fiyatlar azalacağı yerde artıyor, bu ne düzenbazlık apple. Samsung size bir güzel kapağı taksın, o zaman piyasayı göreceksiniz. Bu iphone'lar 1000 lira olacak da almayacaklar.

afedersin de kardesim haklısın ama note 3 2300 lira felan degilmiydi
    samsung hic bir sey yapamaz yeni ve adaletli bir marka bekliyorum

• kızgınjapon K kullanıcısına yanıt
    senin gibiler oldukça Apple çok kazık atar... senin gibileri yolmaktan zevk alan şirketler çoğalacaktır Apple asla SAMSUNG gibi üretici olamaz... adamlar tasarlıyor ama test etmeden alel acele satıyor... defoları senin gibi kullanıcılar buluyor ama genelde saklamayı tercih ediyor tabi 3000TL kadar para verirsen rezil olmamak için saklarsın... bükülen iPHONE FIFI, çarpıp öldüren seri katil iPHONE FIFI... bunları inkar edemezsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

senin gibiler oldukça Apple çok kazık atar... senin gibileri yolmaktan zevk alan şirketler çoğalacaktır Apple asla SAMSUNG gibi üretici olamaz... adamlar tasarlıyor ama test etmeden alel acele satıyor... defoları senin gibi kullanıcılar buluyor ama genelde saklamayı tercih ediyor tabi 3000TL kadar para verirsen rezil olmamak için saklarsın... bükülen iPHONE FIFI, çarpıp öldüren seri katil iPHONE FIFI... bunları inkar edemezsin...

mesajından samsung tasarlıyor gibi bir cümle okudurm yanlış okumadı isem ? bundan 3-4 yıl önce samsung un esamesi okunmuyorken iphone un tasarımını çalan firma hangisi idi bilin bakalım ?size ip ucu samsung :) samsung bu günlere geldiyse sağdan soldan çalıp çırpma ile geldi kendi tasarımı kendi işi ile değil şimdia dam olduda 4-8 celkirdekli ürün çıkarıyor ama gel görki cift çekirdek kadar hızlı rehber bile açamıyor daha

• quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

quote:

Orijinalden alıntı: bc_

Teknoloji gelişiyor, fiyatlar azalacağı yerde artıyor, bu ne düzenbazlık apple. Samsung size bir güzel kapağı taksın, o zaman piyasayı göreceksiniz. Bu iphone'lar 1000 lira olacak da almayacaklar.

afedersin de kardesim haklısın ama note 3 2300 lira felan degilmiydi
    samsung hic bir sey yapamaz yeni ve adaletli bir marka bekliyorum

Dostum senin kıyaslamana bakarsak iphone 5s beş para etmez. Note 3'e o para değer çünkü en iyi donanımlı telefon şuanda.

Apple: iPhone 5s'i daha çok beklersiniz ! (Güncellendi)

RAM

Şarj

Multitask

• quote:

Orijinalden alıntı: MrtAltg

quote:

mesajından samsung tasarlıyor gibi bir cümle okudurm yanlış okumadı isem ? bundan 3-4 yıl önce samsung un esamesi okunmuyorken iphone un tasarımını çalan firma hangisi idi bilin bakalım ?size ip ucu samsung :) samsung bu günlere geldiyse sağdan soldan çalıp çırpma ile geldi kendi tasarımı kendi işi ile değil şimdia dam olduda 4-8 celkirdekli ürün çıkarıyor ama gel görki cift çekirdek kadar hızlı rehber bile açamıyor daha

asıl sağdan soldan çalıp çırpan Apple çalmada o kadar ustalar ki SONY prototipi bile çalmışlar... ilk iPHONE tasarımı çalıntıydı ve mahkemede kanıtlandı... Apple mahkemeleri satın alsada kaybediyor...

• quote:

asıl sağdan soldan çalıp çırpan Apple çalmada o kadar ustalar ki SONY prototipi bile çalmışlar... ilk iPHONE tasarımı çalıntıydı ve mahkemede kanıtlandı... Apple mahkemeleri satın alsada kaybediyor...

görünen köy kılavuz istemez sende bilirsin esinlenmek farklıdır çalmak farklıdır samsung bariz çalmış bunu herkez biliyor gdip de liseli ergen gibi sende bununu bunuyapmıştın ayağına yatacaksan hiç yazmayalım SONY prototip diyorsun çıkmış bir ürün bile değil senin dediğin
  • MrtAltg M kullanıcısına yanıt
    çalınınca iptal etmişler ne yapacaklardı ergen Apple fanbotları hemen SONY iPHONE taklidi ürün yaptı demesin diye iptal etmişler... azılı hırsız Apple argeden çalıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: etzelious

insan çöp almak için niye bekler ki

dı bomb hes bin pilentıt

http://www.pown.it/1681

• Kaçınız elinize kalem kağıt alıp;

- Hafta da ya da ayda, Oyun oynama, konuşma(sesli,4g, skyp vs) Uygulama ve türü kullanma (buna note serisinin spen uygulaması da dahil ve iphone nun orjinal uygulaması dahil) İnternette sörf yapma ( haber içerikli,mail alma, yazışma, online oturumlar) ve fotoğraf çekme gerekliliğini hesaplayıp hangisine daha çok ihtiyaç duyduğunuza karar verdiniz? Ben bunu yapmadım. Eminim bir çok kişi de istatiksel bilgi olarak bunu hesaplamadı nitekim kabataslak yazacak olursak...

-Whatsapp ve türev uygulamalar, İnternet haberciliği, Sanal sosyal ağlar, oyunlar ve fotoğraf,video filtreleme olarak sıralanacaktır. Gerekliliği olarak ya da hayatınız da bu uygulamaların sırası değişebilir. Neye ihtiyaç duyduğunuzu anlamak çok çok önemli. Kimse kimseyi yargılayamaz, ego meselesi kafasında bir marka belirlemiş bunu aldığı vakit kendini iyi hissettirecektir ve statü olarak bir yerde görmeyi sağlayacaktır.Keza cüzdanını düşünen gibi bir çok profiller ortaya çıkacaktır ki bana göre bu kullanıcılar,
    -f/p kullanıcısı.
    -Marka değerine yönelmiş kullanıcı.
    - Bana göre en rasyoneli; İhtiyaçlarını bilen ve karşılayacağına inandığı markayı (donanımı,işletim sistemini) seçen kullanıcı.

Bakıyorum yorumlara, f/p kullanıcısı, marka değerine önem veren adama yargılıyor ya da tam tersi ihtiyacını bilen adam diğer kullancıya atıp tutuyor ki genelde de kimse kimseye diş geçiremiyor. Bence artık bunları bırakmalısınız. Zaten kullanıcı yolunu çizmiş fanatikliliğe gerek yok. Kullanıcı profilleri ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMueL 19.o7* -- 22 Eylül 2013; 13:34:38 >

• Daha bu 5s Türkiyeye sürülmedimi?
    Vede benimde gerçekten aklıma takılan soru şu yukarıda arkadaşta fotoğrafla kıyaslamasını yapmış İphone da 1.3 ghz işlemci ve 1 gb ram var ken Note3 te 2.3 ghz işlemci ve 3 gb ram bu performans açısından uygulamaları oyunları kaldırma açısından 5S ten üstün olduğunun göstergesi değilmidir?
    Benim için fotoğrafta önemlidir fotoğraf kalitesi açısından ciddi farklar varmıdır acaba.
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Hayır değildir işletim sistemi farkı var çünkü ios ve android farklı

• Bir işletim sistemi bu denli etki edermi adamlar İphone nun 2 katı donanım koyuyorlar bir işletim sistemi yüzünden aynı performansı sergiliyorlar :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

yazik ya canim benim.. samsungcugun nasil rehber acarken cay kahve aliyormusun ?

haci karışmak istemem ama ios 7 aynısı bizde var

Abartmayalım arkadaşlar, bir arkadaşın hazırladığı video

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    bende şuan android 4.3 kullanıyorum... x86 versiyonu kasma yok... hdd üzerinde çalışıyor MSI notebooku direkt tanıdı... full çalışıyor IOS ile bu imkansızdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just4ForMe

quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

yazik ya canim benim.. samsungcugun nasil rehber acarken cay kahve aliyormusun ?

haci karışmak istemem ama ios 7 aynısı bizde var

Abartmayalım arkadaşlar, bir arkadaşın hazırladığı video

o kadar güzel koymuşsun ki youtube uygulaması açamıyor link olarakta koy...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.