Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASLINDA 5s i okula giderken otobuste falan kullanıcam zaten günüm okulda geçıyor olacak o yuzden fazla yormam telefonu ancak beni en azından 2 buçuk 3 sene idare etmesi gerekıyor gm5 2 yıl guncelleme alacak ve saf android oldugu içinde ios stabilitesi ni hissederim gibime gelıyor iphone 5s in düşündüren yanları kamera sı ön ve arka bataryası ekranın kuçuklugu ve eski nesil olması acaba hayle yeterlimidir bana birde öncekı telefonum LG K10 DU gerçekten iyi telefondu ama LG den tovbeliyim artık telefonu alalı 4 ay oldu sanırım ve telefonda problemler başladı mesela şarj adaptörü bozuldu şarj ibaresi gosteriyor telefon ama şarş olmuyor başka aletlen oluyor ve durduk yere telefon kıtlenıyordu babamında telefonu bozulmuştu 1 hafta önce bende LG den boylelıkle kurtuldum 2sinde kararsız kaldım gm5 plus ın ana konusunda guncellemelerle hiç bir sorun kalmamış neden onermıyorsunuz acaba ? birde 16 gb yeterlimidir iphone 5s için fiyatı 1299 a bulamadım hiç bir yerde sanırım trt vergisinden ötürü fiyatları yükselmiş

• Android cihazlara baya hakimim. İlk olarak saf android dediğin cihaza yazılımına gömülü iki üç ekstra uygulamanın olmamış hali. Bunun da bi rootluk işi var. General mobile çok kalitesiz bir seneyi zor çıkarır. Yazılım falan hikaye işler zaten. Tinmo diye bir marka türemiş onda bile lollipop var mesela. LG ninde ana modelleri iyi , beat, stylus, g, modelleri hikaye. Neyse konuyu fazla dağıtmayayım. Lg G5 i kırdım dedim ama telefon beni üzdüğü için değil. O an sinirimin kurbanı oldu. iPhone 5s malzeme olarak çok kaliteli ama bi G5 değil. İlle de android dersen bence o fiyat aralığında huawei gr5 derim. Hatta üzerine biraz daha ekle gr7 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku01072

ASLINDA 5s i okula giderken otobuste falan kullanıcam zaten günüm okulda geçıyor olacak o yuzden fazla yormam telefonu ancak beni en azından 2 buçuk 3 sene idare etmesi gerekıyor gm5 2 yıl guncelleme alacak ve saf android oldugu içinde ios stabilitesi ni hissederim gibime gelıyor iphone 5s in düşündüren yanları kamera sı ön ve arka bataryası ekranın kuçuklugu ve eski nesil olması acaba hayle yeterlimidir bana birde öncekı telefonum LG K10 DU gerçekten iyi telefondu ama LG den tovbeliyim artık telefonu alalı 4 ay oldu sanırım ve telefonda problemler başladı mesela şarj adaptörü bozuldu şarj ibaresi gosteriyor telefon ama şarş olmuyor başka aletlen oluyor ve durduk yere telefon kıtlenıyordu babamında telefonu bozulmuştu 1 hafta önce bende LG den boylelıkle kurtuldum 2sinde kararsız kaldım gm5 plus ın ana konusunda guncellemelerle hiç bir sorun kalmamış neden onermıyorsunuz acaba ? birde 16 gb yeterlimidir iphone 5s için fiyatı 1299 a bulamadım hiç bir yerde sanırım trt vergisinden ötürü fiyatları yükselmiş

gm 5 konusunu meraktan dolayı ara ara yoklar okurum biraz hep sorunlardan bahsediliyor ışık sızması sorunu ekran sararması hoparlör sorunları birçok sorun mevcut olduğu dile getiriliyor ki kıyasladığımız durum renault ile mercedes gibi ikiside aynı fiyat olsa da mercedes mercedesdir der herkes :) 16 gb dan sana 11 küsür kullanım bırakıyor içini fazla doldurmaz isen yeter ama arşivim var müzik severim deli gibi oyun oynamak isterim dersen yetmeyebilir geçenlerde carrefour da 1379 tl idi yanında 50 tl puan falan vardı ara ara indirimler oluyor takip etmek gerekli ama gm5 ile kıyaslıyorsan düşünmeden alabilirsin ama başka modeller düşünürüm dersen modele göre değişir durum tabikide

• BİRDE HTC ONE A9 DÜŞÜNDÜM BİRAZ BÜTCEYİ AŞIYOR AMA ARADA İNDİRİME GİRERSE ÇOK İYİ TELEFONA BENZIYOR HEPSİBURADA DA ŞUAN 1399TL HTC GARANTİLİ güzel telefon hem şık hemde donanım iyi ben telefonla fazla oyun oynamam oynasamda hepsi düşük mb li oyunlar olur ama benım asıl meselem 4inç ekran :) yetermi korkusu dolaşıyor içimde a9 hepsiburada da bi 100 tl falan düşerse kesınlıkle alacağım telefon olur teşşkurler cevaplar için ama gm5 plus alıpta memnun olanlarda gordum o konudada baya dolaştım ama yeni seri cihazlarda sorun kalkmıs ayrıca bi yakınımda kullanıyor gm i ilk çıktıgında almıştı bi şikayetini duymadım
  • Merhaba cihazım geceleri karanlık video çekiyor fotoğraf gibi olmasa da baya karanlık yani fotoğrafta bayağı aydınlanıyor mesela

• Günde 2-3 kez şarja taktığım oluyor. Bataryaya bakıyorum yıpranma seviyesi %9 olarak gösteriyor. İlk çıktığında almıştım artık miadını dolduruyor sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertensore

Günde 2-3 kez şarja taktığım oluyor. Bataryaya bakıyorum yıpranma seviyesi %9 olarak gösteriyor. İlk çıktığında almıştım artık miadını dolduruyor sanırsam.

Kesinlikle katılıyorum. iOS 7.1 zamanında 8 saate yakın ekran süresi alırdım. Şimdi 4 saati mumla arıyorum

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    Vatan bilgisayarda addison Şeffaf ultra ince sararmayan kılıf aldım, sizin aklınıza yatarsa bir bakın. Fiyatı 25 lira ama kaliteli ürün.

Rica ederim hocam.

Ben aynisindan kullaniyorum , seffaf kilif sararma yok , efsane gercekten.
    Karakoyden aldim , piyasada pahalidir ama karakoyde uygun fiyata bulursun. Markasi LUXO

• Ios 10 u merakla bekleyenleri görelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Ben aynisindan kullaniyorum , seffaf kilif sararma yok , efsane gercekten.
    Karakoyden aldim , piyasada pahalidir ama karakoyde uygun fiyata bulursun. Markasi LUXO

Ne kadar hocam?

• Bugun itibariyle İphone 5s Space Grey 16 gb ile araniza katilmis bulunmaktayim İphone 7s te gorusmek uzere :)

• Créw kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, ben Karaköy'e bakayım bi.

• Arkadaşlar Karşı tarafın sesi duyulmuyor çok derinden geliyordu.iphone servisine verdim. ekran sararması var ekran değişecek diye telefonu istanbula gönderiyorlar. ekranında sararma felan yok dedim. var var altlarda üstlerde dediler. bende karşı tarafın ses gelme durumu ne olacak dedim. ekran değişince oda düzelecek dediler.
    5s lerde ekran sararmasıda mı oluyor. ben niye hiç farketmemiş olabilirim.
    daha 1 yılını doldurmamıştı komple açıp tamir edecekler ekran kasa açılması vs olurmu. ? yoksa düzgünce tamir edip gönderirlermi. ?
  • Merhaba arkadașlar. Üniversite 3. sınıf ogrencisiyim. Bugune kadar hep 600 700 lira bandindaki android telefonlari kullandim. Surekli sacma donmalar kasilmalarla androidden illallah ettim. (Genel olarak androidi kotulemiyorum. Benim kullandiklarim beni illallah ettirdi) İos'a atilmayi dusunuyorum. Maksimum 1500 lira bütçem var. Bu saatten sonra iphone 5s almak mantıklı mı arkadaslar? Derdim kasma donma olmasin, kamerasi sesi beni idare etsin yeter.en onemlisi stabil calismasi

• msnhamdi M kullanıcısına yanıt
    Üzerine biraz daha eklersen çek, kupon + avantajix vs. ile 1650 lira civarına alabilirsin.

SE'den bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ObtObt -- 7 Eylül 2016; 21:25:00 >
  • msnhamdi M kullanıcısına yanıt
    bence sakın geçme 5s e 1 hafta için 5s kullanıyorum gerçekten çok yavaş ve ağır kalıyo pilide çok çabuk bitiyo iphone se'ye göre direk 'se' al bence 3 yıl rahat kullanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipitis

Ios 10 u merakla bekleyenleri görelim

ilk çıktığı gibi yüklemeyi düşünüyorum final sürümünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: msnhamdi

Merhaba arkadașlar. Üniversite 3. sınıf ogrencisiyim. Bugune kadar hep 600 700 lira bandindaki android telefonlari kullandim. Surekli sacma donmalar kasilmalarla androidden illallah ettim. (Genel olarak androidi kotulemiyorum. Benim kullandiklarim beni illallah ettirdi) İos'a atilmayi dusunuyorum. Maksimum 1500 lira bütçem var. Bu saatten sonra iphone 5s almak mantıklı mı arkadaslar? Derdim kasma donma olmasin, kamerasi sesi beni idare etsin yeter.en onemlisi stabil calismasi

hocam bütçe olmuş olsa se düşün derim ama maksimum 1500 daha da çıkmaz dersen 5s işini görecektir 3 yıllık cihaz olmasına rağmen (çıkış tarihine göre) hala akıcı çalışmakta aynı yıl çıkan s4 g2 gibi cihazlar kayboldu gitti stabilite kaliteli ses ve basit olarak sosyal medya için kullanırım dersen ben şahsen tavsiye ederim benim görüşüm budur

• 
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.