Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (885. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 5s kullanıyorum ama son zamanlarda şarj yerinde temasızlık var şarja takıyorum 30 dakika sonra bir bakıyorum hiç şarj olmamış ilk zamanlar böyle değildi sonradan böyle oldu telefonun garantisi hala var garantiye versem bir şey çıkar mı sizce ?
  • mapıt kullanıcısına yanıt
    şarj soketine kir dolmuş olabilir, evde ataçla falan orayı temizleyip ondan sonra düzelmezse servisi arayın. bir kere benim de başıma geldi iPhone 5 kullanırken. @mapıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen yaz teleservice e göndermiştim direk degisim yaptılar ekran açıklığı ciddi bir sorun gönderin bence garantiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtubede inceleme videosunda gördüm. S7 ile karşılaştırma yapılıyor. Wifi hızı tes ediliyor. S7 210 mbps download, 180 mpbs upload alırken . 5s 90-80 alıyor aynı wifiden. Baya fark var gördüm. Saçmalık değilmi

• mapıt kullanıcısına yanıt
    şarj soketini temizleyin büyük ihtimal geçer
  • PomPom kullanıcısına yanıt
    Cihazı bugün Ankara Genpa'ya yolladım umarım onarım veya değişim yapılır.
  • 5s yeni model se çıkmasıyla yazilimsal anlamda pabucu dama atildi . Umarim 9.4 gibi bi sürümle 8.4.1 akiciligi ve stabilitesi sunulurda ömürlük kullanırız

• Arkadaşlar merhaba,telefonum snapchat uygulamasında kasıyor,aynı problemi yaşayan ya da bir çözümü olan var mı?

• mertt93 M kullanıcısına yanıt
    Tüm 5s'lerde o sıkıntı var neredeyse uygulama geliştirici ile alakalı o.
  • merhaba arkadaslar 2 yıldır gm discovery 16 gb olan telefon kullanıyorum fazla menmun değilim işin açıkcası
    5s almayı düşünüyorum bir yandanda gm 5 plus diye yeni bir telefon çıktı bazı sorunları varmış sanırım
    5s in kronik bir sorunu varmıdır tavsiye edermisiniz ya da başka telefon tavsiyeside olabilir saygılar
  • cavac7 C kullanıcısına yanıt
    Teknoloji sans isidir. 5sin en buyuk handikapi sarjinin az gitmesi

• arkadaşlar hala 5s alınırmı dersiniz. Ayrıca 5s 4.5 uyumlu mu acaba? birde lg g4 32 gb var hb da. fiyat 2200 den 1200 e düşmüş ne dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmir-ankara -- 29 Nisan 2016; 14:25:56 >
  • izmir-ankara İ kullanıcısına yanıt
    5s şu an hala yeterli telefon bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Ancak bu zamanlar da biliyorsunuz SE çıktı ve gerçekten performans canavarı bir telefon. Bu telefon 1850-1900 TL arasına mal edilebiliyor banka kampanyası hediye çeki vs. gibi yöntemlerle tabi ki takip etmekte önemli fiyatları. 5s şu an 1200 TL civarına mal edilebiliyor aradaki 600-700 TL fark sizin bütçenizle alakalı seçim yapmanızı sağlayacak. Bütçeniz SE modeline yetiyorsa avantajları kovalayıp SE almanızı tavsiye ederim. Ama benim o kadar bütçem yok 5s de mi almıyım o zaman derseniz tabi ki alın derim 5s hala yeterli ve fiyatına göre çok iyi bir telefon. (1 sayfa önceki başka bir arkadaşa yazdığım yazı) 4.5G uyumlu. G4 mü 5s mi buna sizin telefonu kullanma amaçlarınız belirlemeli ikiside çok başka telefonlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Tekrar şöyle diyeyim ben kendimden örnek vererek size yardımcı olmaya çalışıyım. Önceden Discovery 1 kullanıyordum 2 yıl kullandım ve artık gerçekten Android'den çok soğudum kasmalar,problemler beni çok mağdur etti GM tarafından da kaynaklanıyor aslında. Daha sonra kendime 6s aldım fakat elimin boyut olarak küçük olması ve zayıf olmamdan dolayı küçük telefon arayışlarına girdim 6s de ios deneyimi süper olunca 5s alıyım dedim şu an sorunsuz kullanıyorum. Benim telefon kullanma amaçlarım mesaj internet whatsapp vs. için sadece en popüler oyunları bile oynamam nedense telefondan oyun oynamayı sevmiyorum, telefona yapışık yaşamıyorum yani sürekli bir şeylerle uğraşmıyorum. Bunları düşünerek 5s i tercih ettim SE yi beklemedim çünkü 2000 TL seviyelerinde çıkacağı belliydi ve bana kalırsa işlemci + ram den başka bana yarayacak daha fazla özelliği yoktu. Benim için önemli olan stabil, küçük boyutlu bir telefondu yani. Bunun için 2-3 ay bekleyip 600-700 TL fiyat farkı vermek istemedim çünkü 5s de beni çok rahat 2 sene götürecekti. Şimdi gelelim sizin sorunuza eğer telefonu kullanma amaçlarınız bana uygunsa ve düşüncelerinizde bana uyuyorsa 2 yıl rahat bu telefon kullanılır yukarıdaki arkadaşın dediği gibi pili değiştirilip daha uzun süre de kullanılır ama 2 yıl sonra yeni teknolojiler çıkabilir telefon değiştirilebilir orası ayrı konu ve telefona gelecek en son yazılım sorun çıkartır mı orası da soru işareti. Çok uzun oldu ama örnek verirsem daha iyi anlaşılırım dedim kusura bakmayın Ayrıca şu an ben 6 - 6 buçuk saat ekran süresi alıyorum 5s de şarj sorunu filan var diyorlardı bence herkesin kullanımına göre değişiyor bu

Edit:

@enspak dostum yazımı sende oku bence

@cavac7 bir önceki sayfa da başka bir arkadaşa yazı yazmıştım sizde bir okuyun isterseniz üstte paylaştım.

• quote:

5s şu an hala yeterli telefon bunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Ancak bu zamanlar da biliyorsunuz SE çıktı ve gerçekten performans canavarı bir telefon. Bu telefon 1850-1900 TL arasına mal edilebiliyor banka kampanyası hediye çeki vs. gibi yöntemlerle tabi ki takip etmekte önemli fiyatları. 5s şu an 1200 TL civarına mal edilebiliyor aradaki 600-700 TL fark sizin bütçenizle alakalı seçim yapmanızı sağlayacak. Bütçeniz SE modeline yetiyorsa avantajları kovalayıp SE almanızı tavsiye ederim. Ama benim o kadar bütçem yok 5s de mi almıyım o zaman derseniz tabi ki alın derim 5s hala yeterli ve fiyatına göre çok iyi bir telefon. (1 sayfa önceki başka bir arkadaşa yazdığım yazı) 4.5G uyumlu. G4 mü 5s mi buna sizin telefonu kullanma amaçlarınız belirlemeli ikiside çok başka telefonlar.

teşekürederim cevabınız için. Telefon oyun için değil. Video izleme internet fotograf ve video için. başkada akıllı telefon ile ne yapılır bilmiyorum:) çünkü ilk akıllı telefonum olacak

• vodafonda eski tlfnu getirene 648 tl indirimle 5s veriliyor kampanya dün başladı

yanlış hesaplamadıysam 2300tl ye geliyor fiyatı...yoksa ben mi hesaplayamadım bi baksanız ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

vodafonda eski tlfnu getirene 648 tl indirimle 5s veriliyor kampanya dün başladı

yanlış hesaplamadıysam 2300tl ye geliyor fiyatı...yoksa ben mi hesaplayamadım bi baksanız ? :D

Kampanyali gali bu mu

• quote:

bana sorarsanız lg g4 çok daha iyi bir telefon.
    ben lg g2 den 5s e geçtim. artık büyük telefon kullanmak istemediğim için 5s tercih ettim.
    hiç şikayetçi değilim açıkçası. ama lg g4 süper bir telefondur.
    büyük ekran diyorsanız mutlaka lg yi seçin derim.
    bu arada söylenenlerin aksine pille ilgili her hangi bir sorun yaşamıyorum.
    42 saat şarj, 4.5 saat ekran süresini görüyorum. bence son derece yeterli.

• kalles_papaz kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle dostum zaten kullanım açısına göre öyle dedim tabi ki özellikler bakımından 5s den baya iyi g4 tamamen kullanıcının kendisi seçim yapmalı bu noktada çünkü ekran boyutu bile aynı değil yani en basitinden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazımı Ankara Genpa yolladım faket iphonemu bul u kapattım sadece yani icloud hala açık sorun olur mu fotoğraf falan yok
  • 
Sayfa: önceki 883884885886887
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.