Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mrkablocu Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
22.514
Cevap
232
Favori
761.104
Tıklama
Giriş
    2914 Mesaj
    bende ilk çıktığında 5s e ios 9 yükledim gayet stabil ve akıcı, ayrıca pil süresi bariz uzamış, bu donuyor diyen arkadaşlar bizim telefonlar farklımı bilemedim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    542 Mesaj
    Bende restore ederek güncelledim whatsappta mesaj gönderirken donuyo onun dışında biraz yavas ama düzelir şarjıda bu şekilde gitti düşük pil modunu yarıda açtım 3g biraz açıktı wifi sürekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    M`Shinoda

millet 9 dan bahsediyor, biz 7.1.2 ye devam
    ben de dün akşam itibariyle ios 9 a güncelledim. itunes den restore ile yaptım. ilk büyük sıkıntıyı bugün yaşadım. telefon önce sürekli restart atmaya başladı sonra iyice kafayı yedi ve bi daha açılmadı. mecburen itunes üzerinde kurtarma yaptım sonra yedekleri yükledim ve düzeldi. şimdilik bi sıkıntı yok hafif hafif kasmalar var ama zamanla eski akıcılığına gelir diye düşünüyorum. ayrıca genel itibariyle beğendiğimi söyleyebilirim. yazı fontuna daha alışamadım :)
    |
    |

-- Aranel Surion
  • Binbaşı
    1247 Mesaj
    kasmalar mevcut. restore etmediğimden dolayı olabileceğini düşünüp yedekler ile birlikte restore ettim. sayfalar arası vs. geçişlerde bir sıkıntı yok fakat sms ve whatsappta bariz kasmalar olduğunu düşünüyorum. rahatsız edici değil ama bir önceki sürüme göre de yavaş kalıyor.
    |
    |

iPhone 5S Kullanıcı Kulübü

iPhone 5s 64GB Gold

Front-End Developer
  • Yarbay
    5699 Mesaj
    Arkadaşlar merhabalar, 5S kullanıyorum. Telefon şu anda ios 7.1.2 sürümü yüklü olarak gözüküyor. Telefonda problem yaşamak istemediğimden dolayı daha üst ios sürümlerini hiç yüklemedim şimdiye kadar.

Deneyimli arkadaşlar bana tavsiyede bulunabilirler mi mesajımı alıntı yaparaktan 7.1.2 olan sürümde mi kalsam yoksa başka üst sürümlerden daha iyi olan var mıdır diye ? Teşekkürler hepinize şimdiden.
  • Yarbay
    18602 Mesaj

ios 8 de 6 saat olan sürem bariz daha aşağı indi şu haliyle 9 a kötü başladım.Çok üzülme yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    M`Shinoda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Eski Kullanıcı Adı:
    M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Arkadaşlar merhabalar, 5S kullanıyorum. Telefon şu anda ios 7.1.2 sürümü yüklü olarak gözüküyor. Telefonda problem yaşamak istemediğimden dolayı daha üst ios sürümlerini hiç yüklemedim şimdiye kadar.

Deneyimli arkadaşlar bana tavsiyede bulunabilirler mi mesajımı alıntı yaparaktan 7.1.2 olan sürümde mi kalsam yoksa başka üst sürümlerden daha iyi olan var mıdır diye ? Teşekkürler hepinize şimdiden.

7 ideal bende durmaktayım. Hem satarken daha rahat ederiz ileride

|
    |
    dün gece 9 u yükledikten sonra bugün 2 kere dokunmatik çalışmadı açma kapama orta ses açma kapama kısma hepsi çalışıyor ama dokunmatik resmen yok olmuştu 2 kere olunca 8 e geri döndüm bir sıkıntı yok şuan bence biraz daha beklenmeli 9a daha var :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

millet 9 dan bahsediyor, biz 7.1.2 ye devam

Hocam kesinlikle o sürümü güncellemeyin derim ilerde satarken iyiki güncellememişim dersiniz ve ios 8-9'dan daha hızlı olmasıda cabası, keşke benimde sürüm 7.1.2 olsa

|
    |
    M`Shinoda

|
    |

|
    |

Yani arkadaşlar 7.1.2 sürümünü üst bir sürüme güncellemeyelim mi kesinlikle ?

Benim anlamadığım bir diğer konuysa apple yeni sürümleri çıkartırken neden hiç stabilite problemlerini dikkate almıyor ki o zaman eski bir model için? Neticede Türkiye'de de aynı sorun varsa, ABD'deki kullanıcı da aynı sorundan muzdarip bir şekilde geri bildirim yapmıyor mudur şirkete?
    |
    |
    Bahsedilenler: M`Shinoda , Rocky Balboa®
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj
    En sevmediğim telefon.Babama verdim 6+ alınca.Özellikleri ya da herhangi bir şekilde o özelliklerinden değil ama çok kötü bir anıyı (bir mesajı) bu telefonda yakaladım.

LGBT
    That’s what I am, that’s what I’ll always be
    I don’t wanna be silent ’cause this is my destiny
    That’s what I was, that’s what feels good to me
    And nothing will change me, that’s what I’m meant to be
    NOT an atheist,NOT an ignorant,NOT ill.Proud.
  • Yarbay
    11184 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    M`Shinoda

quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Yani arkadaşlar 7.1.2 sürümünü üst bir sürüme güncellemeyelim mi kesinlikle ?

Benim anlamadığım bir diğer konuysa apple yeni sürümleri çıkartırken neden hiç stabilite problemlerini dikkate almıyor ki o zaman eski bir model için? Neticede Türkiye'de de aynı sorun varsa, ABD'deki kullanıcı da aynı sorundan muzdarip bir şekilde geri bildirim yapmıyor mudur şirkete?

İos 7
    5s
    Oyun oynanadan , tamamı wifi açık , tam ışıkta
    Sosyal medya konuşma ve mesajlaşma vb. İşler ile şarj ömrü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M`Shinoda -- 20 Eylül 2015; 18:30:01 >
    |
    |
    M`Shinoda

.

|
    |
    Telefonum şarj olmuyor. Biraz elimle içeri doğru bastırırsam şarj oluyor. Elimi çekince şarj olmuyor tekrardan. Şarj cihazımı başka iPhone'larla da denedim hiç bi sıkıntı olmadı. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? Telefonu alalı 1.5 seneden fazla oldu ama 2 yılı dolmadı henüz. Apple Store'dan randevu almalı mıyım?

Orijinalden alıntı: OneMoreChance

Telefonum şarj olmuyor. Biraz elimle içeri doğru bastırırsam şarj oluyor. Elimi çekince şarj olmuyor tekrardan. Şarj cihazımı başka iPhone'larla da denedim hiç bi sıkıntı olmadı. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı? Telefonu alalı 1.5 seneden fazla oldu ama 2 yılı dolmadı henüz. Apple Store'dan randevu almalı mıyım?

şarj soketinizde toz birikmiştir dikkatlice temizlemeniz lazım kürdanla yapıyorlardı dikkatlice
    |
    |
SEO
Paykasa
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.