Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

Ekstra adlı klasorün içindeymiş hocam yeni fark ettim

Bend ise izlencelerin içinde çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdslar sizin cihazlardada hateketi azalt secenegini actiktan sonra azda olsa animasyon devam ediyormu sayfa gecislerinde 4s ve 5 te tamamen eski haline donuyor oysaki

• Konuyu yeni gören arkadaşlarım için yeniden yazıyorum adını listeye ekletmek isteyen kişi bana pm ile bildirdiğinde 1-2 gün içinde ekliyorum bu arada ilk mesaja videolar resimler vs ekleyip güncelleyecem.

• Arkadaşlar 32 lik sipariş geçtim ama gereksiz mi oldu acaba yaa 300 lira da az değil ne dersiniz 16 lık mı alsaydım acaba ?
  • Apple case kılıflarım geldi bej ve kırmızı. Kırmızı gold telefonum için kullanacağım çok şık ve korumalı görünüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissOutlier

Arkadaşlar 32 lik sipariş geçtim ama gereksiz mi oldu acaba yaa 300 lira da az değil ne dersiniz 16 lık mı alsaydım acaba ?

ben olsam 16'lık alırdım 300 lira fazladan vermeye değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şampiyon GALATASARAY -- 19 Kasım 2013; 22:46:22 >
  • Hocam ama oyun oynamayı seven biri ise şimdi bu telefonu tahminimce 1-2 yıl kullanırsa o zamanlar bir oyun neredeyse 5-6 gb olur (tahminimce) 16 lığın zaten 13 ünü kullanabiliyorsun 2 oyun bir ikide uygulama resim filan dolar hafıza bence çok iyi bir seçim yaptınız hocam 32 liği secerel bende 16 lık verdiydim iade edip 32 lik aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGuardian-53 -- 19 Kasım 2013; 23:01:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

Hocam ama oyun oynamayı seven biri ise şimdi bu telefonu tahminimce 1-2 yıl kullanırsa o zamanlar bir oyun neredeyse 5-6 gb olur (tahminimce) 16 lığın zaten 13 ünü kullanabiliyorsun 2 oyun bir ikide uygulama resim filan dolar hafıza bence çok iyi bir seçim yaptınız hocam 32 liği secerel bende 16 lık verdiydim iade edip 32 lik aldım.

Hocam elimde galaxy wonder var, ondan önce nokia n79 var idi, iphone senelerdir özendiğim bir telefon açıkcası, hala 2.5 milyarın çok çok fazla olduğunu düşünsem de isteğime yenik düştüm. Sık telefon değiştiren birisi değilimdir. Aşırı büyük bir müzik arşivim yok ama sık sık senkronize etmekle uğraşmak istemiyorum. Eğer wonderı 250-300 e elden çıkarabilirsem süper olacak. Bir an tereddüt ettim ama 16lık alıp pişman olmaktan iyidir 1.5 taksit daha fazla vereyim kafam rahat olsun ne yapalım :)

Bu arada bütün ankarayı dolaştım şu gold u bi göremedim, inşallah beğenirim çünkü mağazada beyazı görmüştüm o da çok güzeldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissOutlier -- 19 Kasım 2013; 23:08:00 >

• quote:

Hocam ama oyun oynamayı seven biri ise şimdi bu telefonu tahminimce 1-2 yıl kullanırsa o zamanlar bir oyun neredeyse 5-6 gb olur (tahminimce) 16 lığın zaten 13 ünü kullanabiliyorsun 2 oyun bir ikide uygulama resim filan dolar hafıza bence çok iyi bir seçim yaptınız hocam 32 liği secerel bende 16 lık verdiydim iade edip 32 lik aldım.

bu da bir düşünce tabi ama benim gibi 34 yaşını geçmiş bir adam artık çok oyun oynamıyor

gerçi artık telefondan da soğumaya başladım her geçen gün başka bir problem söyleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaloazabala

Apple case kılıflarım geldi bej ve kırmızı. Kırmızı gold telefonum için kullanacağım çok şık ve korumalı görünüyorlar.

Güle güle kullanın. Hiç bir yerde göremedim, üşenmez resmini çekerseniz (5s'e takılı iken) mutlu oluruz.
  • Arkadaşlar yarın öğlene doğru istanbulda olucam iphone 5s alabileceğim bir yer varmı bildiğiniz doğubank fiyatları ne durumda yada başka bir yerde stokta olan varmı mersinde hiçbir yerde yok :)
  • Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    Yavaş çekimde FPS düşerken çözünürlüğün de düştüğüne dair yorumlar & eleştiriler okudum. Hakkaten de kalite düşüyor.
  • Merhaba.

Aliexpress.com'da eşimin s3'ü için 4 usd (kargo bedava) civarına 6 -7 tane flip cover aldık. Türkiyede 30 - 50 tl civarı satılan flip coverlardan çok daha kaliteli idi ve renk renk kullanıyor.

benim 5s'im için de ali express de top-rated satıcılardan araştırma yaptım ama ucuza düzgün bir kılıf bulamadım. Aslında aradığım şeffaf beyaz ince bir kılıftı. neyse, ben de 13 tl'ye aşağıdaki kılıfı aldım:http://www.n11.com/iphone-5-ince-kristal-seffaf-kilif-P12187564 (kargo bedava)

bu arada, bu ürün mobil caddenin kendi sitesinde 21. n11.com'a özel bir indirimi var. tlhttp://www.mobilcadde.com/iphone-5-5s-ince-kristal-seffaf-kilif-6456

Aslında spigen'in bu modelini alcaktım. Fakat, 13 tl ye aldığım ürünü taktıktan 50 liralık spigenden çok da farkı olmadığını gördüm, yine de karar sizin tabi. Spigen kadar kaliteli hiç biri olamaz.http://www.mobilcadde.com/spigen-iphone-5-5s-ultra-thin-air-sert-seffaf-kilif-10688

Özetle, mobilcadde iyidir. n11'de iyidir. ama aliexpress'den almak isterseniz yardımcı olurum. Her ay birşey alıyorum genelde

• kurnugea K kullanıcısına yanıt
    Hocam foto çekecek makinem yok ama bej rengi şöyle birşey/Users/sahinsayan/Desktop/IMG_0940.jpg

• quote:

quote:

Hocam elimde galaxy wonder var, ondan önce nokia n79 var idi, iphone senelerdir özendiğim bir telefon açıkcası, hala 2.5 milyarın çok çok fazla olduğunu düşünsem de isteğime yenik düştüm. Sık telefon değiştiren birisi değilimdir. Aşırı büyük bir müzik arşivim yok ama sık sık senkronize etmekle uğraşmak istemiyorum. Eğer wonderı 250-300 e elden çıkarabilirsem süper olacak. Bir an tereddüt ettim ama 16lık alıp pişman olmaktan iyidir 1.5 taksit daha fazla vereyim kafam rahat olsun ne yapalım :)

Bu arada bütün ankarayı dolaştım şu gold u bi göremedim, inşallah beğenirim çünkü mağazada beyazı görmüştüm o da çok güzeldi :)

Aynı ( Ankarada her yeri dolaşmam , aynı renk (tereddütlü olarak görmeden siparişi vermenin heyecanı ), bende zamanında nokia n serisi n95 8gb kullandım , içimin bir köşesinde sürekli duran iphone sevdası ) ben

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbuls

quote:

quote:

Aynı ( Ankarada her yeri dolaşmam , aynı renk (tereddütlü olarak görmeden siparişi vermenin heyecanı ), bende zamanında nokia n serisi n95 8gb kullandım , içimin bir köşesinde sürekli duran iphone sevdası ) ben

Hocam aldınız mı siz de goldu peki

• quote:

quote:

Hocam sık telefon değiştiren biri değilseniz, mp3 de yüklüyorsanız 32GB yerinde bir karar olmuş. Ben iPad'i uzun zaman kullanmak için 64GB aldım, içi epey bir dolu olmasına rağmen epey bir boş alanım var. iPhone'da 64'e şimdilik gerek yok diye düşündüm, 32GB aldım. MP3 arşivimi yükledim, 4 tane de oyun yüklü (biri Fifa 14) kalan alan 15,3GB. En azından 2-3 sene yeni yükleyeceğim mp3, oyun ve güncellemelere yetecek alanım kaldığını düşünüyorum. 16GB alsaydım muhtemelen kısa bir müddet sonra eski ya da çok kullanmadığım uygulamaları kaldırmam gerekecekti. Daha önce kullandığım Galaxy Nexus 16'ydı, MP3'lerimin bir kısmını yüklemiştim, arasıra hafıza kalsın diye temizlik yapmak durumunda kalıyordum.

Ha bir de uygulama güncellemelerinde güncellenecek uygulama boyutunda ek boyut olması gerekiyor. Bu nedenle bile 32GB benim açımdan optimum seçim diye düşünüyorum.

Babam iPhone 5 alırken bana sorduğunda hiç tereddüt etmeden 16GB al dedim, ne de olsa oyun yüklemiyor, mp3 deseniz 3-5 tane (belki o da yoktur), kullandığı uygulamaların da yer tutacak cinsten olduğunu düşünmüyorum. Bu şekilde kullanacakların 16GB'dan fazlasına yönelmelerine gerek yok.

• @Mr.Fahrenheit çok haklısınız o yüzden bir anlık tereddütüm hemen yok oldu. Evet belki dolduramam ama doldu mu dolacak mı endişesini yaşamaktan iyidir. Şu an oyuncağını bekleyen çocuk gibiyim bakalım, gelen kadar da güzel bir ekran koruyucu ile bumper alırsam tamamdır
  • 16 gb uzay grisi eklermisin dostum
  • MissOutlier kullanıcısına yanıt
    Siparişi verdim 1 haftaya elimde olur diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.