Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.864
Cevap
198
Favori
846.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanbuls

Siparişi verdim 1 haftaya elimde olur diye düşünüyorum

Ben de 1 hafta 10 gün diye umut ediyorum, sorunsuzca kısa zamanda gelir ve beğeniriz umarım, ben şimdi koruma ve bumper ya da arkaası şeffaf bir kılıf arayışına girdim :)
  • Şuan 16 gb kullanıyorum, 32 ile takas etmek isteyen olursa pm atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 gb gold ekle güzel kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

bugün iphone 5 s imi sallarken elimden uçtu slikonlu kılıf takılı idi telefonda hiçbir şey olmadı gerçekten çok sağlam.

hocam kılıfın markası nedir link verirmisiniz
  • Yani öyle ama bende sizde kişisel düşüncelerini yazdınız zaten yani forumda kimin genç kimin yetişkin kimin yaşlı olduğunu bilmefiğimiz için her çeşit için cevap vermek doğru mesela kimilerine 64 yetmezken kimilerine 8 gb lık düşük iphone nodelleri bile yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Hocam ama oyun oynamayı seven biri ise şimdi bu telefonu tahminimce 1-2 yıl kullanırsa o zamanlar bir oyun neredeyse 5-6 gb olur (tahminimce) 16 lığın zaten 13 ünü kullanabiliyorsun 2 oyun bir ikide uygulama resim filan dolar hafıza bence çok iyi bir seçim yaptınız hocam 32 liği secerel bende 16 lık verdiydim iade edip 32 lik aldım.

bu da bir düşünce tabi ama benim gibi 34 yaşını geçmiş bir adam artık çok oyun oynamıyor

gerçi artık telefondan da soğumaya başladım her geçen gün başka bir problem söyleniyor

Hocam problem deyince aklıma geldi telefonunuzun yenisingeldi mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atını Seven Kovboy

quote:

Hocam ama oyun oynamayı seven biri ise şimdi bu telefonu tahminimce 1-2 yıl kullanırsa o zamanlar bir oyun neredeyse 5-6 gb olur (tahminimce) 16 lığın zaten 13 ünü kullanabiliyorsun 2 oyun bir ikide uygulama resim filan dolar hafıza bence çok iyi bir seçim yaptınız hocam 32 liği secerel bende 16 lık verdiydim iade edip 32 lik aldım.

bu da bir düşünce tabi ama benim gibi 34 yaşını geçmiş bir adam artık çok oyun oynamıyor

gerçi artık telefondan da soğumaya başladım her geçen gün başka bir problem söyleniyor

Hocam problem deyince aklıma geldi telefonunuzun yenisingeldi mi ?

iade ettim paramı geri aldım şuan beklemedeyim biraz otursun piyasa fiziki store açılsın diye bekliyorum açıkçası cihazda çıkan problemleri gördükçe biraz soğudum sanki

• iPhone 5s 16 gb gold rengi hocam eklerseniz sevinirim
  • arkadaslar benimde 16 gb gold'um dun geldi... ama gold rengi bi tuhaf sitelerde gordugum gibi diyil acık reng sizdede oylemi???
    http://www.youtube.com/watch?v=4saQiE2sXGM burda gercekten sari. benimki bej gibi :)
  • 16 gb çok mu yeteraiz beyler?
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    cok yetersiz değil ama 32 almadıgıma pişman olacak gibiyim oyunlar artik 1 gb :)
  • Efendiler, power + home tuşu kombinasyonuyla atılan resetin telefona uzun vadede zararı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnmhbrok

cok yetersiz değil ama 32 almadıgıma pişman olacak gibiyim oyunlar artik 1 gb :)

abi ne oyunu yaa, ben 1 oyun max. oynarım.oyun cihazı değil ki! internet- müzik- video -foto yeterli bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnmhbrok

arkadaslar benimde 16 gb gold'um dun geldi... ama gold rengi bi tuhaf sitelerde gordugum gibi diyil acık reng sizdede oylemi???
    http://www.youtube.com/watch?v=4saQiE2sXGM burda gercekten sari. benimki bej gibi :)

Işık faktörü var sarı gibi değil şampanya rengine daha yakın bir renk normali;

Bu arada an itibariyle vodafone dan 16gb gold sahibiyim listeye ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

16 gb çok mu yeteraiz beyler?

Dostum telefonu almamla birlikte asphalt 8 dead triger 2 ve fifa 2014 gibi oynayacagım bildiğim 3 oyunu yüklememle zaten 3 GB hafızasını doldurmuş oldum . Bana kalırsa 16 gb 5S için yetersiz olucaktır.
  • Merhaba arkadaşlar,
    20 gündür 5S peşindeyim. Sanırım birazdan hayallerim gerçek olacak.Fakat hiç düşünmediğim bir renk olan space gray e sahip olacağım. 1. sırada gold vardı fakat yerini beyaza bıraktı. Şimdi ise erken 5S sahibi olmak için space gray e karar verdim..Forumdada cogu kişide space gray mevcut.. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Kullananlar memnun mu? space gray alma böyle bir sorunu var diyor musunuz? Lütfen yardımcı olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

16 gb çok mu yeteraiz beyler?

Dostum telefonu almamla birlikte asphalt 8 dead triger 2 ve fifa 2014 gibi oynayacagım bildiğim 3 oyunu yüklememle zaten 3 GB hafızasını doldurmuş oldum . Bana kalırsa 16 gb 5S için yetersiz olucaktır.

hocam y.dışı aldım bile 1 tek asphalt indiririm.yoksa surf yeter bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentNight78

Merhaba arkadaşlar,
    20 gündür 5S peşindeyim. Sanırım birazdan hayallerim gerçek olacak.Fakat hiç düşünmediğim bir renk olan space gray e sahip olacağım. 1. sırada gold vardı fakat yerini beyaza bıraktı. Şimdi ise erken 5S sahibi olmak için space gray e karar verdim..Forumdada cogu kişide space gray mevcut.. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Kullananlar memnun mu? space gray alma böyle bir sorunu var diyor musunuz? Lütfen yardımcı olun.

Space gray cok guzel, iphone 5'e göre daha tatlı duruyor, gri çerçevesi ile o eski iphone 4 karizmasını yeniden hatırlatıyor.

• 5S 32GB GOLD CİHAZIMI BUGÜN KULLANMAYA BAŞLADIM BENİDE EKLERMİSİNİZ??
  • Arkadaşlar 5s'in ekranı 5 e göre biraz daha sarı gibi dikkat eden var mı buna ?
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.